Belalı Tanık filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. Filmin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Belalı Tanık filmi ne zaman çekildi, Belalı Tanık filmi hangi kanalda oynuyor, Belalı Tanık filmi nerede çekildi, Belalı Tanık filmi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları araştırılıyor. Belalı Tanık filminin oyuncu kadrosunda Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Gary Oldman, Salma Hayek, Élodie Yung, Joaquim de Almeida, Kirsty Mitchell ve Richard E. Grant rol alıyor.

Belalı Tanık filminde, düşmanını korumak zorunda kalan yetenekli Michael Bryce ile başı beladan kurtulmayan bir tetikçinin hikayesi ekranlara geliyor. Filmin yönetmen koltuğunda Patrick Hughes oturuyor. Yapımcıları Mark Gill, John Thompson, Matt O'Toole ve Les Weldon olan filmin senaryosunu Tom O'Connor yazdı.

Belalı Tanık filmi Summit Entertainment, Millennium Media ve Cristal Pictures tarafından çekildi ve Lionsgate tarafından tüm dünyaya dağıtıldı. Filmin müziklerini Atli Örvarsson hazırladı. 118 dakika süren film televizyon ekranlarında sinemaseverler ile ondobet buluşacak. Belalı Tanık filmi kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, çekildiği yer, çekim yeri, oyuncu kadrosu karakterleri sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor.

Belalı Tanık filmi ne zaman çekildi?

Belalı Tanık filmi 2017 yılında çekildi. Film 18 Ağustos 2017 tarihinde sinemalarda vizyona girerek, sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. 30-70 milyon dolar arasında bir bütçe ile çekilen yapım toplamda 176 milyon dolar hasılat elde etti. Ülkemizde vizyonda kaldığı süre boyunca 111 bin 13 kişi tarafından izlenen film, toplam 1 milyon 484 bin 320 TL hasılat ondobet giriş kazandı.

Belalı Tanık filmi nerede çekildi?

Belalı Tanık filmi İngiltere, Bulgaristan ve Hollanda’da çekildi. Filmin çekimleri için Hollanda Amsterdam’da, İngiltere Londra’da ve Bulgaristan Sofya’da çekim setleri kuruldu. Filmin çekimlerinin bir bölümü Sofya’da bulunan Nu Boyana Film Stüdyoları’nda yapıldı. Ayrıca Bulgaristan Merkez Bankası’nda da bazı sahneler çekildi.

Belalı Tanık filmi hangi kanalda oynuyor?

Belalı Tanık filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film Pazar akşamı saat 20.00’de ve bittikten sonra tekrar 22.30’da Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Kevin Costner ve Whitney Houston'ın unutulmayan The Bodyguard filmine bolca göndermeler yapan filmde, başı beladan kurtulmayan bir tetikçi ve onu korumaya çalışan eski bir düşman var. İkili kahkaha ve aksiyon dolu bir maceraya birlikte sürükleniyor.

Belalı Tanık filmi oyuncuları isimleri

 • Ryan Reynolds - Michael Bryce
 • Samuel L. Jackson - Darius Kincaid
 • Gary Oldman - Vladislav Dukhovich
 • Salma Hayek - Sonia Kincaid
 • Élodie Yung - Amelia Roussel
 • Joaquim de Almeida - Jean Foucher
 • Barry Atsma - Moreno
 • Tine Joustra - Renata Casoria
 • Kirsty Mitchell - Rebecca Harr
 • Sam Hazeldine - Garrett
 • Richard E. Grant - Bay Seifert