Yaz kış farketmeden tatil yapmayı, gezmeyi seviyor musunuz? Birbirinden farklı kültür turları ve eğlenceli yaz turları ile Bellima Tur ailesi anı biriktirmenizi sağlıyor. İzmir’den otobüslü ve uçaklı turlar olmak üzere tecrübeli rehber eşliğinde turlar düzenlenmektedir. Her yaş grubuna hitap eden, en güvenilir ve temiz otellerde konaklama imkanı sunan firma İzmir’den onlarca noktaya tur hizmeti vermektedir. Gerçekteştirilen turlar uzman rehberlerin önderliğinde yapılıp izmir çıkışlı turlar ile görmediğiniz yerleri görerek, tarihini geçmişini öğrenmenizi sağlıyor. Uygun fiyatlar ile sektörde öncü olan Bellima Tur hakkında bir inceleme yaparak ziyaretçilerimize bilgi vermek istedik.

Güvenli turun adresi Bellima Tur

İzmir’de olanların oldukça şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Tur paketleri ve programları İzmir’de hareket ederek gerçekleştirilmektedir. Ülkemizin en meşhur yerlerine, en çok ziyaretçi akınına uğrayan yerlerine, en doğal bölgelerine Bellima Tur ile gidebilirsiniz. Farklı konseptleri bulunan Bellima, aileler ve arkadaş grupları için kesinlikle önerilir.

Bellima Tur ile geziyoruz

Bugüne dek yapılan turlar hakkında bilgi almak için firmanın sosyal medya hesabını inceleyebilirsiniz. 7/24 sorularınıza yanıt alabileceğiniz, uzman kadrosu ile turların özellikleri ve kapsamlığı hakkında bilgi alabileceğinizi unutmayın. Bellima’nın düzenlediği turları inceleyelim..

  • Eskişehir Ankara turu
  • Bozburun Selimiye Turu (konaklamalı)
  • Batı Karadeniz Turu
  • Akyaka Turu
  • Marmaris Turu
  • Balkan Turu
  • İtalya Turu
  • Kapadokya Turları

Tüm bu turların yanı sıra yüzlerce tur programı bulunuyor. Sizlerde rehber eşliğinde ve konforlu ulaşım imkanı ile gezmek istiyorsanız izmir tur şirketleri arasında en iddalı ve güvenilir olan Bellima’yı tercih edebilirsiniz.

Kara ve hava yolu ulaşımının dışında deniz severleri de unutmayan firma gemi turlarıda düzenlemektedir. Özellikle Yunan adalarına seferler düzenlenmekte olup Kuşadası, Çeşme hareketli katılabilirsiniz. Deneyimlemek istediğiniz tur var ise web adreslerinden https://bellimatur.com/izmir-cikisli-kultur-turlari ön bilgi alabilir linkten inceleyip karar verebilirsiniz. Keyifli tatiller..