Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Aksiyonun ve heyecanın eksik olmadığı dizinin yeni bölümleri dizi severleri ekran başına kilitliyor. Dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi nerede çekiliyor, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yeni bölüm ne zaman, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi hangi gün oynuyor, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi hangi kanalda oynuyor, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerinde Cezayir Türk / Temur Turan rolleri ile Oktay Kaynarca, Leyla Türk rolü ile Ebru Özkan, Firuze Turan rolü ile Pelin Akil, Ateş Türk / Jean Luc Tonnerre rolleri ile Burak Çelik, Cengiz Onbeşli rolünde İsmail Demirci   , Emiraslan Gardaşov rolünde Ozan Akbaba ve Kurban Baba rolünde Ali Seçkiner Alıcı yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Atakan rolünde Ragıp Savaş, Behçet Şavlı rolünde Mustafa Üstündağ ve Kayhan Serasker rolünde Murat Han var. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekiliyor, yeni bölüm yayın günü ne zaman, hangi gün oynuyor, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde ozanbet yer alıyor.

Bahar dizisi hangi hastanede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor? Bahar dizisi hangi hastanede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yeni bölüm ne zaman?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yeni bölüm Salı akşamı yayınlanacak. Dizinin yeni bölümleri her hafta Salı akşamları dizi severlerin beğenisine sunuluyor. Dizi aksiyon ve dram türleri ile ekranlara geliyor. Dizinin öyküsü aynı zamanda dizinin proje tasarımcıları da olan Oktay Kaynarca ve Onur Tan’a ait.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi hangi gün oynuyor?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi her hafta Salı günü oynuyor. Salı günleri saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra yeni bölümü ile ekranlara gelen dizinin senarist kadrosunda Gökhan Horzum, Kansu Gül, Halil Tekeş, Emre Örs ve Damla Şahin Duralı var. Dizinin yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan ve Tuğçe Küçükkalıpçı oturuyor.

Oktay Kaynarca aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Oktay Kaynarca aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi hangi kanalda oynuyor?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ATV kanalında oynuyor. Dizinin müziklerini Levent Güneş, Ercan Saatçi ve Enes Yolcu hazırlıyor. İlk bölümü 20 Eylül 2022’de yayınlanan ve ikinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin yapımcısı Oktay Kaynarca’dır. 135 dakikalık bölümleri ile ekranlara gelen dizinin yapım şirketi KYN Production firmasıdır.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi nerede çekiliyor?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi İstanbul, Semerkant ve Rize’de çekiliyor. Dizinin çekimlerinin büyük bölümü İstanbul’da yapılıyor. İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kurularak dizinin çekimleri tamamlanıyor. Ayrıca dizinin bazı sahneleri Semerkant’ta ve Rize’nin Fındıklı ilçesinde ozanbet giriş çekilmiştir.

Ebru Özkan Saban aslen nereli evli mi eşi kimdir kiminle evli burcu ne oynadığı diziler filmler Ebru Özkan Saban aslen nereli evli mi eşi kimdir kiminle evli burcu ne oynadığı diziler filmler

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

  • Oktay Kaynarca - Cezayir Türk / Temur Turan
  • Ebru Özkan - Leyla Türk
  • Pelin Akil - Firuze Turan
  • Burak Çelik - Ateş Türk / Jean Luc Tonnerre
  • İsmail Demirci - Cengiz Onbeşli
  • Ozan Akbaba - Emiraslan Gardaşov
  • Ali Seçkiner Alıcı - Kurban Baba
  • Ragıp Savaş - Atakan
  • Mustafa Üstündağ - Behçet Şavlı
  • Murat Han - Kayhan Serasker

Mustafa Üstündağ aslen nereli eşi sevgilisi kim hayatı oynadığı dizileri ve filmleri Mustafa Üstündağ aslen nereli eşi sevgilisi kim hayatı oynadığı dizileri ve filmleri