Benim Güzel Ailem dizisinde heyecan sürüyor. Dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Benim Güzel Ailem çekimleri nerede yapılıyor, Benim Güzel Ailem nerede çekiliyor, Benim Güzel Ailem hangi gün oynuyor, Benim Güzel Ailem hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerini Erdal Özyağcılar, Onur Buldu, Melis Babadağ, Toprak Can Adıgüzel, Serra Pirinç ve Aycan Koptur paylaşıyor. Benim Güzel Ailem dizisinde çocuklarını evlendirmiş bir çiftin yaşamı anlatılıyor. Dört çocuklarının üçünü evlendirilen aile, son çocuklarının düğününe de hazırlık yapmaktadır. Tüm çocuklarının yuvadan uçacağı için ise büyük bir üzüntü duyarlar. Fakat düğün hazırlığı yaparken diğer üç kardeş ellerinde bavullarla çıkıp gelir. Üç çocuk da eşinden ayrılıp baba evine dönmüştür. Üstelik düğüne hazırlanan evin küçük kızı da evlenmekten vazgeçer. Hal böyle olunca dört çocuklu konakta yepyeni bir macera başlar. Benim Güzel Ailem dizisi nerede çekiliyor, başrol oyuncuları isimleri Canan Damla kimdir, çekimleri nerede yapılıyor, uyarlama mı, konusu ne, yeni bölüm yayın günü ne zaman hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları haberimizde ganobet yer alıyor.

Yeşil Vadinin Kızı dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri Yeşil Vadinin Kızı dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri

Benim Güzel Ailem hangi gün oynuyor?

Benim Güzel Ailem dizisi her hafta Çarşamba günü oynuyor. Dizi Çarşamba akşamları saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Benim Güzel Ailem dizisi, üç farklı kuşağı bir araya getirerek geçmişin değerlerini ve yeninin değişen taleplerini bir araya getiriyor. Bu yönüyle de günümüz Türk aile yapısına ışık tutuyor.

Benim Güzel Ailem hangi kanalda oynuyor?

Benim Güzel Ailem dizisi TRT 1 kanalında oynuyor. Dizi Çarşamba günleri saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Aile ve romantik komedi türlerinde ekranlara gelen dizinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen oturuyor. Dizinin senaryosunu Baykut Badem yazıyor. Dizinin müziklerini Aria hazırlıyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin yapımcı koltuğunda Öner Arslanel oturuyor.

Vermem Seni Ellere dizisi nerede çekiliyor hangi şehirde hangi gün oynuyor hangi kanalda? Vermem Seni Ellere dizisi nerede çekiliyor hangi şehirde hangi gün oynuyor hangi kanalda?

Benim Güzel Ailem nerede çekiliyor?

Benim Güzel Ailem İstanbul’da çekiliyor. Dizinin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimlere devam ediliyor. Dizide, büyük bir aile tüm çocuklarını evlendirmiştir. En küçük kızlarının düğün günü diğer 3 kardeşte ellerinde bavulla çıkıp gelir. Hepsi eşinden ayrılıp baba evine dönmüştür. Evin küçük kızı Damla’da evlenmeyeceğini söyler ve evden çıkar.

Benim Güzel Ailem çekimleri nerede yapılıyor?

Benim Güzel Ailem dizisi çekimleri İstanbul’da yapılıyor. Dizinin çekimleri için İstanbul’un farklı noktalarında çekim setleri kuruluyor. İlk bölümü 21 Haziran’da yayınlanan dizi MinT Motion Pictures tarafından çekiliyor. Benim Güzel Ailem dizisi Güney Kore yapımı olan Once Again dizisinden uyarlanmıştır. Dizinin bölümleri 120 dakika ganobet giriş sürüyor.

Kalk Gidelim dizisi nerede çekildi nerede çekiliyor hangi köyde çekildi ne zaman çekildi oyuncuları Kalk Gidelim dizisi nerede çekildi nerede çekiliyor hangi köyde çekildi ne zaman çekildi oyuncuları

Benim Güzel Ailem dizisi oyuncuları isimleri

 • Erdal Özyağcılar - Rasim
 • Serra Pirinç - Damla
 • Onur Buldu - Ferdi
 • Melis Babadağ - Öznur
 • Seray Gözler - Canan
 • Aycan Koptur - Deniz
 • Erdem Akakçe - Nedim
 • Nergis Kumbasar - Feryal
 • Halil İbrahim Kalaycıoğlu - Mahmut
 • Barış Yıldız - Kaan
 • Meltem Pamirtan - Derya
 • Toprak Can Adıgüzel - Sina
 • Ebrar Karabakan - Tuğçe
 • Utku Coşkun - Emre Ulucaksız

Kanal 7 Esaret dizisi nerede çekiliyor Hira Meryem Orhun Kenan Nurşah kimdir oyuncu kadrosu Kanal 7 Esaret dizisi nerede çekiliyor Hira Meryem Orhun Kenan Nurşah kimdir oyuncu kadrosu