Oyuncu Berk Atan’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Berk Atan aslen nereli, Berk Atan evli mi eşi sevgilisi kimdir, Berk Atan burcu ne, Berk Atan oynadığı diziler, Berk Atan oynadığı filmler nedir sorularının yanıtları araştırılıyor. 26 Eylül 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen manken, model ve oyuncu Berk Atan 2012 Best Model of Turkey birincisidir. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nde eğitim gören oyuncu, 23 bölüm süren Her Şey Yolunda dizisinde canlandırdığı Selçuk Demircioğlu rolü ile ilk kez kameraların karşısına çıkmıştır.

Oyuncu Berk Atan, Altındağlı dizisinde Pamir karakterine hayat vermiş, 2015 ve 2016 yıllarında yayınlanan ve 39 bölüm süren Güneşin Kızları dizisinde canlandırdığı Savaş Mertoğlu karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmüştür. 2017 yılında Dayan Yüreğim dizisinde Atıf Sinan Şanal rolünde olan ve 2017 yılında 36 bölüm süren Cennetin Gözyaşları dizisinde Selim karakterini canlandıran Berk Atan, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde Taner karakteri ile başrolde yer almaktadır. Oyuncu Berk Atan kimdir nerelidir, kiminle evli, sevgilisi kim, hangi burç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları celticbet ortaya çıktı.

Berk Atan aslen nereli?

Berk Atan aslen İzmirlidir. İzmir Bornova’da doğup büyüyen oyuncu yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Kariyerine modellik yaparak başlayan, sunucu ve oyuncu Ebru Destan'ın yeğeni olan Berk Atan Boşnak kökenlidir. Berk Atan’ın babası futbolcudur. Kendisi de çocukluğunda futbol ile ilgilenmiş ve 17-18 yaşlarında Altay futbol kulübünde kalecilik yapmıştır. Sıdıka Rodop Lisesi’nden mezun olan ve Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünü bitiren genç oyuncu, Gönül Dağı dizisi ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

Ecem Özkaya aslen nereli evli mi eşi kimdir boyu kaç burcu ne oynadığı tv dizileri filmleri Ecem Özkaya aslen nereli evli mi eşi kimdir boyu kaç burcu ne oynadığı tv dizileri filmleri

Berk Atan evli mi eşi sevgilisi kimdir?

Oyuncu Berk Atan evli değil. Berk Atan’ın sevgilisi influencer olan Selin Yağcıoğlu’dur. Bir dargın bir barışık olan çiftin şu an sevgili olup olmadığı hakkında detay bulunmuyor. 2022 yılında İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk olan oyuncu, oyunculuk ve modellik kariyeri boyunca birçok ödülün de sahibi olmuştur.

2011 yılında Best Model of Turkey’de Gelecek Vaat Eden ödülünü kazanan Berk Atan, 2012 yılında aynı yarışmada celticbet giriş ve Best Model the World’de birinci olmuştur. 2015 yılında KTÜ Medya Ödülleri’nde Güneşin Kızları dizisi ile Yılın En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncusu ödülünü alan oyuncu, 2016 yılında Türk Tıp Öğrencileri Birliği - Yılın Enleri’nde aynı dizi ile En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanmıştır.

Berk Atan burcu ne?

26 Eylül doğumlu olan oyuncu Berk Atan’ın burcu Terazi’dir.

Yasemin Kay Allen aslen nereli burcu ne annesi kim Yasemin Kay Allen oynadığı diziler filmler Yasemin Kay Allen aslen nereli burcu ne annesi kim Yasemin Kay Allen oynadığı diziler filmler

Berk Atan oynadığı diziler filmler

  • 2013 - Her Şey Yolunda - Selçuk
  • 2013 - Altındağlı - Pamir
  • 2015 - Güneşin Kızları - Savaş Mertoğlu
  • 2017 - Dayan Yüreğim - Atıf Sinan Şanal
  • 2017 - Cennet'in Gözyaşları - Selim
  • 2017 - Tahin Pekmez (Film) - Akif
  • 2020 - Gönül Dağı - Taner Kaya
  • Yakında - Üçüncü Gün (Film) - Semih

Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor hangi ilde çekildi çekildiği çekim yeri neresi hangi şehirde çekiliyor? Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor hangi ilde çekildi çekildiği çekim yeri neresi hangi şehirde çekiliyor?