Instagram'da yaptığı paylaşımlar ve müziklerle adını duyurmayı başarıyor. Bir çok kişiye  ilham veriyor. On binlerce kişi tarafından ilgiyle takip edilen Berkay Ören hakkında internette de çok sayıda araştırma yapılarak bilgi sahibi olunmak isteniyor. Peki, Berkay Ören kimdir? kaç yaşında, nereli, Instagram ve Twitter hesabı haberimizde yer alıyor.

Müzisyen Berkay Ören kimdir?

Berkay Ören (d. 18 Mayıs 1997, İstanbul) Müzisyen, sanatçı, influencer ve Instagram fenomenidir. Aslen Zonguldaklı’dır. Boğa burcudur. İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım öğrencisidir. İngilizce ve Almanca bilmektedir. Türkiye onu yaptığı müziklerle tanıdı.

Berkay Ören şarkı isimleri

Müzisyen Berkay Ören, 'Tanım', ‘Fay’ , ‘Ani’ isimli 3 adet şarkı çıkarttı ve milyonlar tarafından dinlendi. Çok iyi dönüşler ve yorumlar elde etti.

Berkay Ören sosyal medya hesapları

Her paylaşımı ile yüksek sayıda etkileşim alan Berkay Ören paylaşımları ile başladığı serüvende sosyal medya hesaplarında da iyi işlere imza attı. Çeşitli yaptığı müziklerle ilgi odağı oldu.Bu nedenlerle de yüksek takipçi sayılarına ulaştı. Kendisinin hesapları aşağıda yer almaktadır.

Website:  https://www.berkayoren.com

Instagram: https://instagram.com/berkayoren

Twitter: https://twitter.com/berkayorens

Youtube: https://youtube.com/@berkayoren