Oyuncu Berkay Veli’nin hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Berkay Veli aslen nereli, Berkay Veli boyu kaç, Berkay Veli burcu ne, Berkay Veli evli mi, Berkay Veli eşi kim, Berkay Veli oynadığı tv dizileri filmleri nedir? sorularının yanıtları araştırılıyor. 1993 yılında Ankara'da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur.

Oyunculuğun yanında bağlama sanatçısı da olan Berkay Veli, TRT ve Kültür Bakanlığı Gençlik Korolarında ve birçok Türk Halk Müziği korosunda bağlama çalmıştır. Zincire Vurulmuş Prometheus ve Büyük Sultan tiyatro oyunlarına çıkarak oyunculukta deneyim kazanmıştır. Berkay Veli kimdir nerelidir, memleketi neresi, boyu nedir, kilosu nedir, hangi burç, evli mi, eşi kimdir, sevgilisi kimdir, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı soruları yanıtları ve Berkay Veli’nin yaşamına dair merak edilenler haberimizde kingbetting yer alıyor.

Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler

Berkay Veli aslen nereli?

Berkay Veli aslen Ankaralıdır. Ailesinin kökenine dair bilgi bulunmayan oyuncu, Ankara’da doğup büyümüştür. Genç oyuncu 2018 yılında ATV'de yayınlanmaya başlayan Beni Bırakma dizisi ile ilk kez profesyonel olarak kamera önüne çıkmıştır. 2018-2020 yılları arasında 3 sezon bu dizide yer almıştır. Daha sonra karakterin hikayesi bittiği için diziden ayrılmıştır.

Emanet dizisi Nana kimdir gerçek adı ne kaç yaşında nereli Nana Stambolishvili eşi kimdir? Emanet dizisi Nana kimdir gerçek adı ne kaç yaşında nereli Nana Stambolishvili eşi kimdir?

Berkay Veli boyu kaç?

Berkay Veli’nin boyu 1,78 cm’dir. 78 kilo olan oyuncu 2017 yılında yayınlanan ve 11. Bölümde final yaptırılan Seven Ne Yapmaz dizisinde küçük bir rolle oyunculuğa başlamıştır.

Berkay Veli aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim Berkay Veli oynadığı tv dizileri filmleri

Berkay Veli burcu ne?

Berkay Veli’nin burcu Yengeç’tir. 1 Temmuz 1993 tarihinde doğan oyuncu henüz 29 yaşındadır. Shiva Menajerlik ile çalışan oyuncu Beni Bırakma dizisinden sonra bir süre ekranlarda görünmemiştir.

Berkay Veli evli mi?

Berkay Veli evlidir. Oyuncu günümüzde Kanal 7’de yayınlanmaya başlayan Fedakar dizisinde Tarık karakterini canlandırmaktadır. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar geceleri saat 23:00’da ekranlara gelmekte olan dizide Berkay Veli’ye Aybüke Yılmaz, Ceren Yavuz, Mihriban Er, Yiğit Eser, Kahraman Sivri kingbetting giriş ve Özgür Yelaldı gibi isimler eşlik etmektedir.

Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler

Berkay Veli eşi kim?

Berkay Veli’nin eşinin adı Lara Türkoğlu’dur. Çift 2020 yılında nikah masasına oturmuşlardır. Lara Türkoğlu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı-Bale bölümü mezunudur. Çiftin henüz çocukları yoktur. Lara Türkoğlu da müzisyenlik ve oyunculuk yapmaktadır.

Melahat Abbasova aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri Melahat Abbasova aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri

Berkay Veli oynadığı tv dizileri filmleri

  • 2023 - Fedakar - Tarık Karacahanlı
  • 2018-2020 - Beni Bırakma - Emre Sayar
  • 2017 - Seven Ne Yapmaz

Berkay Veli aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim Berkay Veli oynadığı tv dizileri filmleri