Beşiktaş Ümraniyespor hazırlık maçı hangi kanalda, Beşiktaş Ümraniyespor ne zaman oynanacak soruları cevap buldu. Ligin güçlü takımı Beşiktaş ve Spor Toto Süper Lig’e yeni çıkan Ümraniyespor hazırlık maçında karşı karşıya gelecek. Maçın canlı yayın bilgilerini merak eden sporseverler, bunu araştırmayı sürdürüyor.

Spor Toto Süper Lig maçlarına milli maçlar sebebiyle ara verilmişti. Bu arayı değerlendirmek isteyen siyah beyazlılar ile kırmızı beyazlılar hazırlık maçında yeşil sahada olacak. Kondisyondan düşmek istemeyen her iki takım, düzenlenen hazırlık maçında mücadele edecek.

Beşiktaş takımında bir taraftan Fenerbahçe maçı hazırlıkları sürerken, diğer taraftan ise Beşiktaş takımı ligdeki iddiasını sürdürmek için hazırlık maçları ile futbolcularını sahalardan uzak tutmuyor. Beşiktaş Ümraniyespor hazırlık maçının hangi kanalda sporseverlerle buluşacağı ve maçın başlama saati sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor.

Beşiktaş Ümraniyespor hazırlık maçı ne zaman oynanacak?

Beşiktaş Ümraniyespor hazırlık maçı 26 Mart 2023 Pazar günü oynanacak. Siyah beyazlılar ve kırmızı beyazlılar saat 16.00’da yeşil sahada olacak. Maç İstanbul’un Ümraniye ilçesinde bulunan ve Beşiktaş’ın antrenman sahası olan BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde oynanacak. Süper Lig’in 27. Hafta mücadeleleri için hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş, Fenerbahçe ile büyük derbisine hazırlanıyor. 2 Nisan’da oynanacak derbi öncesinde Ümraniyespor ile hazırlık maçına çıkan siyah beyazlılar, Süper Lig’deki iddiasını sürdürüyor.

Beşiktaş Ümraniyespor hazırlık maçı hangi kanalda?

Beşiktaş Ümraniyespor hazırlık maçının yayınlanacağı bir kanal yok. Hazırlık maçı BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde herhangi bir kanalda yayınlanmadan oynanacak. İki takımın oyuncuları, milli maçlar sebebiyle ara verilen ligde formda kalmak için sahada olacak.