Beşikten Mezara filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Orijinal adı Born 2 Die olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Beşikten Mezara filmi ne zaman çekildi, Beşikten Mezara filmi hangi kanalda oynuyor, Beşikten Mezara filmi oyuncuları isimleri, Beşikten Mezara filmi konusu ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Jet Li, DMX, Mark Dacascos, Kelly Hu ve Anthony Anderson rol alıyor. Filmde, Los Angeles şehrinin en azılı hırsızlık şebekesinin başındaki isim olan Tony Fate, çetesiyle birlikte paha biçilemeyen elmasları çalmaya kalktığında hiç alışık olmadıkları bir durumla karşılaşır: Karşılarına her zaman olduğu gibi L.A. polisi değil, Tayvanlı bir hükümet ajanı olan Su çıkmıştır. Aslında Su’nun peşinde olduğu kişi Fate değil, uluslararası azılı bir suçlu olan Ling’dir. Ling peşine düştüğü elmasları Fait’den alabilmek için, onun hayatta en çok değer verdiği varlık olan kızını kaçırır. Fait de çaresiz, eski ortağı olduğu için Ling’i en iyi tanıyan kişiyle, ajan Su ile işbirliği yapmak zorunda kalır. Böylece dünyada en son ortaklık yapacak iki insan güçlerini birleştirmek zorunda kalır. Beşikten Mezara filmi kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri, hikayesi, gişe hasılat bilgileri nedir sorularının yanıtları haberimizde magnumbet yer alıyor.

İyi Olan Kazansın filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu ne? İyi Olan Kazansın filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu ne?

Beşikten Mezara filmi ne zaman çekildi?

Beşikten Mezara filmi 2003 yılında çekildi. Amerika yapımı film 25 milyon dolar bütçe ile çekildi. Born 2 Die filmi 56 milyon 490 bin dolar gişe hasılatı elde etti. Ülkemizde de vizyona giren ve 110 bin kişi tarafından sinemalarda izlenen film, toplam 517 bin 387 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmen koltuğunda Andrzej Bartkowiak oturuyor. Filmin senaryosunu John O'Brien ve Channing Gibson yazdı. Yapımcısı Joel Silver olan film 101 dakika sürüyor.

Beşikten Mezara filmi konusu ne?

Beşikten Mezara filminde, işinde usta, suçlu bir polis lideri, oldukça tecrübeli ve tekin bir polisle iş birliği yapmak durumunda kalıyor. Birbirine hiçbir şekilde uyum sağlayamayan bu iki adam, çete liderinin kızını kaçıran korkutucu soyguncuların peşine düşmek zorunda kalıyor. Ortada bir kedi fare oyunu oynanıyor.

Beşikten Mezara filmi hangi kanalda oynuyor?

Beşikten Mezara filmi Beyaz TV kanalında oynuyor. Müzikleri Damon 'Grease' Blackman ve John Frizzell tarafından hazırlanan film 3 Haziran Cumartesi günü saat 23.30’da Beyaz TV kanalında yayınlanıyor. Silver Pictures tarafından çekilen film, izleyenleri ekran başına magnumbet giriş kilitleyecek.

Thor Karanlık Dünya filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri Thor Karanlık Dünya filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri

Beşikten Mezara filmi oyuncuları isimleri

 • Anthony Anderson - Tommy
 • Jet Li - Su
 • Gabrielle Union - Daria
 • Tom Arnold - Archie
 • Kelly Hu - Sona
 • Mark Dacascos - Yao Ling
 • DMX - Anthony Fait
 • Chi McBride
 • Jake Muxworthy
 • Daniel Dae Kim
 • Tito Ortiz
 • Andre Ware
 • Martin Klebba

The Departed Köstebek filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri The Departed Köstebek filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri