Voleybolcu Beyza Arıcı’nın hayatı, biyografi bilgileri ve voleybol kariyerine dair ayrıntılar araştırılıyor. Beyza Arıcı hangi takımda oynuyor, Beyza Arıcı hangi takımlarda oynadı, Beyza Arıcı aslen nereli, Beyza Arıcı burcu ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 27 Temmuz 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen milli voleybolcumuz 1,92 cm boyundadır ve 82 kilodur. Smaç yüksekliği 302 santimetre, blok yüksekliği 293 santimetredir. Eczacıbaşı ve Türkiye kadın millî voleybol takımında orta oyuncu olarak oynayan Türk millî voleybolcu, Eczacıbaşı’nda 4 numaralı formayı giyiyor. Voleybol oynamaya İzmir Işıkkent'te başladı.

Beyza Arıcı, Işıkkent takımından sonra 2008 yılında VakıfBank'a transfer oldu ve 2013 yılına kadar VakıfBank'ın genç takımlarında oynadı. Erken gençliğinde kulübündeki A takıma girmeye çalıştı. 2013-14 sezonunda Seramiksan'da ve 2014-15 sezonunda Sarıyer Belediyespor'da mücadele etti. Voleybolcu Beyza Arıcı oynadığı takımlar, şu an hangi takımda oynuyor, forma numarası kaç, ayakkabı numarası kaç, hangi takımlarda oynadı, kimdir nerelidir, hangi burç, evli mi, eşi sevgilisi kim, boy kilo kaç, smaç yüksekliği kaç sorularının yanıtları ve Beyza Arıcı’nın voleybol kariyerine dair merak edilen detaylar haberimizde mojobet yer alıyor.

Aslı Kalaç hangi takımda oynuyor aslen nereli hangi takımlarda oynadı burcu ne? Aslı Kalaç hangi takımda oynuyor aslen nereli hangi takımlarda oynadı burcu ne?

Beyza Arıcı aslen nereli?

Milli voleybolcumuz Beyza Arıcı aslen İzmirlidir. Temmuz 2015'te Trabzon İdmanocağı ile anlaştı. Yeni kulübüyle finalin iki ayağını da kaybettikten sonra İdmanocağı'nın CSM București tarafından yenildiği CEV Challenge Cup'da finale yükseldi. Challenge Cup'daki iyi performansına rağmen İdmanocağı, iç müsabakada düşük performans gösterdi. Mayıs 2016'da Çanakkale Belediyespor ile 1 yıllık sözleşme üzerinde anlaştı.

Beyza Arıcı burcu ne?

27 Temmuz doğumlu olan voleybolcu Beyza Arıcı’nın burcu Aslan’dır. Çanakkale Belediyespor ekibi ile hem bireysel performansı hem de takımın performansı açısından çok başarılı bir sezon geçirdi. Sezon sonunda Eczacıbaşı kulübüne katıldı. Eczacıbaşı ile ilk sezonunda ekibinin CEV Kupası'nı kazanmasına yardımcı oldu. Eczacıbaşı'nın VakıfBank'a kaybettiği Türkiye Kupası finaline ulaştı. Arıcı, serinin en iyi blokeri seçildi ve ödül kazanan tek Eczacıbaşı oyuncusu oldu.

Beyza Arıcı hangi takımda oynuyor?

Beyza Arıcı Eczacıbaşı voleybol takımında oynuyor. Türkiye milli voleybol takımı ile 9 Temmuz 2017 tarihinde düzenlenen Dünya Grand Prix maçında Brezilya'ya karşı ilk uluslararası maçını yaptı. Slovenya'da 2017 FIVB U23 Kadınlar Dünya Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Türkiye U23 takımının bir üyesiydi ve şampiyonanın rüya takımı için en iyi orta oyunc seçildi. Kariyerine Eczacıbaşı’nda mojobet giriş devam ediyor.

Zehra Güneş hangi takımlarda oynadı hangi takımda oynuyor aslen nereli burcu ne? Zehra Güneş hangi takımlarda oynadı hangi takımda oynuyor aslen nereli burcu ne?

Beyza Arıcı hangi takımlarda oynadı?

  • 2008 - Işıkkent
  • 2008–2015 - VakıfBank SK
  • 2013–2014 - Seramiksan (kiralık)
  • 2014–2015 - Sarıyer Belediyespor (kiralık)
  • 2015–2016 - Trabzon İdmanocağı
  • 2016–2017 - Çanakkale Belediyespor
  • 2017 - Eczacıbaşı
  • 2017 - Türkiye Milli Takımı

Eda Erdem Dündar hangi takımda oynuyor hangi takımlarda oynadı burcu ne aslen nereli? Eda Erdem Dündar hangi takımda oynuyor hangi takımlarda oynadı burcu ne aslen nereli?