Orhan Gencebay ve Hülya Koçyiğit’in başrollerini paylaştığı Bir Araya Gelemeyiz filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Bir Araya Gelemeyiz filmi nerede çekildi, Bir Araya Gelemeyiz filmi kaç yılında çekildi, Bir Araya Gelemeyiz filmi hangi kanalda oynuyor, Bir Araya Gelemeyiz filmi oyuncuları isimleri nedir, Bir Araya Gelemeyiz filmi konusu ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Samsunlu Orhan rolü ile Orhan Gencebay, Füsun Atakan rolü ile Hülya Koçyiğit, Ayşe rolü ile Aysun Güven, Ömer rolü ile Bora Ayanoğlu, Çakal Behçet rolü ile Yıldırım Gencer, Necati Kıraç rolü ile Hikmet Taşdemir, Cemal Usta rolü ile Mümtaz Ener yer alıyor.

Bir Araya Gelemeyiz filminde, Orhan, kardeşinin hayatını mahvedenleri öldürdüğü için hapse düşmüştür. Hapiste iken çocukluk aşkı Füsun’a bestelerini gönderir. Füsun’un besteleri kimin gönderdiğinden haberi yoktur. Aftan yararlanıp hapisten çıkan Orhan, Samsun’da baba mesleği olan tekne imalatıyla uğraşırken iş dolayısıyla İstanbul’a, Füsun’un bulunduğu semte gider. İstanbul’da eski hapishane arkadaşlarıyla karşılaşan Orhan, kendisini Füsun’un da içinde bulunduğu tehlikeli bir durumda bulacaktır. Bir Araya Gelemeyiz filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi şehirde çekildi, ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları haberimizde onikinumara yer alıyor.

Orhan Gencebay Kaptan filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Orhan Gencebay Kaptan filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Bir Araya Gelemeyiz filmi kaç yılında çekildi?

Bir Araya Gelemeyiz filmi 1975 yılında çekildi. Dram, duygusal ve müzikal türleri ile çekilen yapım aynı yıl gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Günümüzde farklı kanallarda ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam eden filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Orhan Aksoy oturuyor. Filmin bir diğer senaristi ise Suphi Tekniker’dir.

Bir Araya Gelemeyiz filmi nerede çekildi?

Bir Araya Gelemeyiz filmi İstanbul ve Samsun’da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler yapılmıştır. Filmin bir bölümü ise Samsun’un farklı noktalarında çekilmiştir. Yapımcısı Selim Soydan olan ve müziklerini Orhan Gencebay’ın hazırladığı film 1 saat 18 dakika sürüyor. Yapım Gülşah Film tarafından çekilmiştir.

Orhan Gencebay Kördüğüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Orhan Gencebay Kördüğüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Bir Araya Gelemeyiz filmi konusu ne?

Bir Araya Gelemeyiz filminde, genç bir adam olan Orhan, kardeşini öldürenlerden intikam alınca hapishaneye düşer. Dört duvar arasındayken beste yapan Orhan, bunları çocukluk aşkı olan Füsun'a gönderir. Füsun bestelerin kimden geldiğini bir türlü öğrenemez. Aradan geçen yılların ardından özgürlüğüne kavuşan Orhan, bir iş için İstanbul'a gider. Orhan, Füsun'un da dahil olduğu tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalır.

Bir Araya Gelemeyiz filmi hangi kanalda oynuyor?

Bir Araya Gelemeyiz filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 24 Kasım Cuma günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 01.45’te 360 TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Film, Orhan’ın, gönderdiği besteler sayesinde ünlü bir şarkıcı olan Füsun’a olan karşılıksız aşkını anlatıyor. Filmde Orhan Gencebay’ı Abdurrahman Palay, Hülya Koçyiğit’i Jeyan Mahfi Tözüm, Aysun Güven’i Gülen Kıpçak, Yıldırım Gencer’i Metin Serezli onikinumara giriş seslendirmiştir.

Hatasız Kul Olmaz filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oyuncuları isimleri konusu ne? Hatasız Kul Olmaz filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oyuncuları isimleri konusu ne?

Bir Araya Gelemeyiz filmi oyuncuları isimleri

 • Orhan Gencebay (Samsunlu Orhan)
 • Hülya Koçyiğit (Füsun Atakan)
 • Aysun Güven (Ayşe)
 • Bora Ayanoğlu (Ömer)
 • Yıldırım Gencer (Çakal Behçet)
 • Hikmet Taşdemir (Necati Kıraç)
 • Mümtaz Ener (Cemal Usta)
 • Muzaffer Tema (Bülent)
 • Ayşen Gruda (Neriman Kıraç)
 • Leman Akçatepe (Orhan'ın Annesi)
 • İsmet Erten (Rıfat)
 • Osman Alyanak (Ayşe'nin Babası)
 • Erol Şen (Komiser)

Bir Araya Gelemeyiz filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Yılmaz Kurt (Behçet’in Adamı), Dündar Aydınlı (Behçet’in Adamı), Muzaffer Cıvan (Rüstem), Mustafa Yavuz (Bekçi), Nermin Özses (Cemal Usta’nın Karısı), Yaşar Şener, Şeref Çokşeker ve Hakkı Kıvanç.

Vazgeç Gönlüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Vazgeç Gönlüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?