Bir Baba Hindu filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Bir Baba Hindu filmi nerede çekildi, Bir Baba Hindu filmi hangi kanalda oynuyor, Bir Baba Hindu filmi konusu ne, Bir Baba Hindu filmi ne zaman çekildi, Bir Baba Hindu filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Başrollerini Fadıl rolünde Sermiyan Midyat ve Gundhi rolünde Nicole Faria’nın paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda ayrıca; Burak Satıbol, Şafak Sezer, Zeynep Kankonde, Ayhan Taş ve Bülent Kayabaş rol alıyor.

Sermiyan Midyat’ın çok sevilen yapımlarından olan Bir Baba Hindu filminde, aşık olduğu kızın peşinden Mumbai'ye giden Fadıl'ın hikâyesi ekranlara geliyor. Film, izleyiciyi Hindistan'ın renkli sokaklarında bir maceraya çıkarıyor. Fadıl aşkı uğruna bütün imkanları reddedip çok tuhaf ve komik durumlara düşerken, hikâye izleyiciye aşkın kuvvetini de gösteriyor. Bir Baba Hindu filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi ülkede çekildi, hangi kanalda oynuyor, konusu hikayesi nedir, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, gişe hasılat bilgileri nedir sorularının yanıtları haberimizde birbetx yer alıyor.

Üçlü Pürüz filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Üçlü Pürüz filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Bir Baba Hindu filmi ne zaman çekildi?

Bir Baba Hindu filmi 2016 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen yapım 30 Eylül 2016 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. 10 hafta vizyonda kalan film 769.260 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 8.350.355 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda filmin senaryosunu yazan ve başrolünde de oynayan Sermiyan Midyat var.

Bir Baba Hindu filmi konusu ne?

Bir Baba Hindu filminde, Fadıl bölgesinin en acımasız mafya babalarından biridir. Ancak günün birinde Hintli yoga hocası Gundhi'ye aşık olur. Günün birinde Gundhi Fadıl'ın malikanesinden kaçırılınca Fadıl genç kadını bulma yoluna baş koyar. En güvendiği arkadaşı Hulusi'yi de alarak Hindistan'a giden mafya babasının amacı Gundhi'yi onu kaçıranların elinden kurtarmak ve onun kalbini kazanmaktır.

Akıllara Seza filmi ne zaman çekildi nerede çekildi Akıllara Seza oyuncuları isimleri Akıllara Seza filmi ne zaman çekildi nerede çekildi Akıllara Seza oyuncuları isimleri

Bir Baba Hindu filmi nerede çekildi?

Bir Baba Hindu filmi Türkiye ve Hindistan’da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü Türkiye’ İstanbul’da yapılırken, çekimlerin bir bölümü ise Hindistan’ın Bombay şehrinde yapıldı. İstanbul’un ve Bombay’ın farklı noktalarında çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlandı. BKM Film tarafından çekilen ve yapımcısı Necati Akpınar olan filmin müziklerini Sandeep Shirodkar ve Cem Yıldız hazırladı.

Bir Baba Hindu filmi hangi kanalda oynuyor?

Bir Baba Hindu filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 14 Mayıs Salı günü saat 20.00’de ve bittikten hemen sonra tekrar 22.15’te Star TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. 112 dakika süren film, absürd bir hint komedisini ekranlara taşıyor. Filmin başrolünde oynayan Hintli oyuncu Nicole Faria, 2010’da Dünya Güzeli Yarışması birincisi seçilmiştir. Star TV ekranlarında en sevilen Türk filmleri yayınlanmaya birbetx giriş devam ediyor.

Salur Kazan Zoraki Kahraman nerede çekildi hangi şehirde oyuncuları isimleri ne zaman çekildi? Salur Kazan Zoraki Kahraman nerede çekildi hangi şehirde oyuncuları isimleri ne zaman çekildi?

Bir Baba Hindu filmi oyuncuları isimleri

 • Sermiyan Midyat - Fadıl
 • Nicole Faria - Gundhi
 • Burak Satıbol
 • Şafak Sezer
 • Zeynep Kankonde
 • Hakan Akın
 • Füsun Demirel
 • Ayhan Taş
 • Osman Alkaş
 • Begüm Öner
 • Muhittin Korkmaz
 • Bülent Kayabaş

Kutsal Damacana 3 Dracoola nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Kutsal Damacana 3 Dracoola nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri