Televizyon ekranlarında ilk sezonu ile ekranlara gelen ve kısa sürede büyük ilgi gören Bir Derdim Var dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Bir Derdim Var dizisi nerede çekiliyor, Bir Derdim Var dizisi yeni bölüm ne zaman, Bir Derdim Var dizisi hangi gün oynuyor, Bir Derdim Var dizisi hangi kanalda oynuyor, Bir Derdim Var dizisi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin oyuncu kadrosunda Nilüfer Toska rolünde Birce Akalay, Ömer Atakan rolünde Mert Fırat, Savaş Dönmez rolünde Engin Hepileri, Yusuf Eymen rolünde Erdem Şenocak, Sibel rolünde Başak Gümülcinelioğlu, Damla rolünde Neslihan Arslan, İpek Şenay rolünde İdil Sivritepe yer alıyor.

Her karakterin izleyiciyi farklı bir yerden yakalayacağı Bir Derdim Var dizisi, ergenlikteki gençlerin hassas dünyasını mercek altına alıyor. Doktor Nilüfer ve Savcı Ömer ise hikayenin ana karakterlerini oluşturuyor. Ergen gençlerin hikayelerinin yer alacağı dizide, gençlerin yaralarını sarmaya çalışan Doktor Nilüfer ile Savcı Ömer’in çatışması ekranlara gelecek. Bir Derdim Var dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekiliyor, yeni bölüm yayın günü ne zaman saat kaçta hangi kanalda oynuyor hangi gün oynuyor, konusu ne, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ve diziye dair merak edilen detaylar haberimizde masterbetting yer alıyor.

Sakla Beni dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncu kadrosu Sakla Beni dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncu kadrosu

Bir Derdim Var dizisi hangi gün oynuyor?

Bir Derdim Var dizisi her hafta Perşembe günü oynuyor. Dizi Perşembe akşamları saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra yeni bölümü ile ekranlardaki yerini alıyor. Dram türünde yayınlanan dizi, 2019 yılı İtalyan yapımı olan Oltre la soglia (On The Brink) dizisinden uyarlanmıştır.

Bir Derdim Var dizisi yeni bölüm ne zaman?

Bir Derdim Var dizisi yeni bölüm Perşembe akşamları saat 20.00’de başlıyor. Uyarlama tasarımında Duygu Ertekin’in imzasının bulunduğu Bir Derdim Var’ın yönetmenliğini Burak Müjdeci üstleniyor. Senaryosunun Yekta Torun’a ait olduğu dizinin senaryo ekibinde ayrıca Deniz Gürlek yer alıyor.

Şahane Hayatım dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncu kadrosu isimleri Şahane Hayatım dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncu kadrosu isimleri

Bir Derdim Var dizisi hangi kanalda oynuyor?

Bir Derdim Var dizisi Kanal D kanalında oynuyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin yapımcıları arasında Kerem Çatay ve Lale Eren var. Ay Yapım ve AyNA Yapım tarafından çekilen dizi, 135 dakikalık bölümleri ile ekranlara geliyor. İlk bölümleri ile büyük ilgi gören dizinin ilk bölümü 9 Kasım’da yayınlanmıştı.

Bir Derdim Var dizisi nerede çekiliyor?

Bir Derdim Var dizisi İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde çekiliyor. Dizinin çekimleri için Beyoğlu’nun farklı noktalarında ve çevre ilçelerinde çekim setleri kuruluyor. Aytekin Ataş’ın müziklerini yaptığı dizide, Bir Derdim Var adlı şarkıyı söyleyen Mor ve Ötesi grubu da ilk defa bir projenin müzik süpervizörlüğünü masterbetting giriş üstleniyor.

Ömer dizisi nerede çekiliyor hangi semtte hangi mahallede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda? Ömer dizisi nerede çekiliyor hangi semtte hangi mahallede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda?

Bir Derdim Var dizisi oyuncuları isimleri

 • Birce Akalay - Nilüfer Toska
 • Mert Fırat - Ömer Atakan
 • Engin Hepileri - Savaş Dönmez
 • Erdem Şenocak - Yusuf Eymen
 • Başak Gümülcinelioğlu - Sibel
 • Neslihan Arslan - Damla
 • İdil Sivritepe - İpek Şenay
 • Şennur Nogaylar - Nimet
 • Sami Aksu - Murat
 • Uğur Karabulut
 • Ata Artman - Kuzey
 • Eylül Ersöz - Genç Nilüfer

Bir Derdim Var dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Esila Umut – Leyla, Ezgi Gör – Ferda, Ava Yaman – Özge, Ata Berk Mutlu – Arif, Efe Poylu – Burak, Nevzer Tuğçe Gülhan ve Muhammet Uzuner.

Kirli Sepeti dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda oynuyor? Kirli Sepeti dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda oynuyor?