Bir Garip Aşk 65 bölüm fragmanı özeti olan Bir Garip Aşk yeni bölüm fragmanı tanıtımı Kanal 7’nin ve Hint yapımının sosyal medya mecraları aracılığı ile paylaşıldı. Dizinin yeni bölümüne Arnav’ın sürprizi damga vuracak. Kuşi ile araları açılan Arnav, mutlulukları için harekete geçecek. Natki’den yardım isteyen Arnav, Kuşi’ye sürpriz bir masa kuracak. Kuşi ise odaya girdiğinde Arnav’ı elinde pastayla görecek. Arnav, Kuşi’ye söylemek istediklerini söyleyemeyecek. Kuşi ise içinden geçenleri söylemesi için onu konuşturmaya çalışacak. Diğer taraftan Anjali, kocasının ardından ağlamayı sürdürecek. Arnav’ın kendi iyiliği için hareket ettiğini bilen Anjali, kritik bir kararın eşiğine gelecek. Bir Garip Aşk Hint dizisi 65. Bölüm özeti fragmanı olan Bir Garip Aşk son bölüm tanıtımı yayına girdi. Dizinin 65. Bölümü 3 Ocak 2021 Pazar akşamı dizi severlerin beğenisine sunulacak.

BİR GARİP AŞK 65 BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ İZLE SON BÖLÜM

Bir Garip Aşk 65 bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Kendi ülkesinde yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran ve en önemli televizyon ödüllerini kazanan dizinin oyuncuları arasında Barun Sobti (Arnav), Sanaya Irani (Kuşi), Daljeet Kaur (Anjali), Abhaas Mehta (Şiyam), Deepali Pansare (Payal) ve Akshay Dogra (Akaş) var.

BİR GARİP AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ KANAL 7

Bir Garip Aşk yeni bölüm fragmanı özeti olan 3 Ocak Pazar tanıtımı yayına girdi. Hindistan’da 20’şer dakikalık bölümleri ile 406 bölüm yayınlanan dizi, ülkemizde 80’er dakikalık bölümleri ile 102 bölüm yayınlanacak. Dünya görüşleri birbirine tamamen zıt, birbirleri ile hiçbir şartta olamayan ancak ayrı da kalamayan Kuşi ile Arnav’ın öyküsü heyecanın eksik olmadığı bölümleri ile Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.