Yaşadığı yoksul hayattan mutsuz olan bir genç kızın gerçek aşkı görmeyip, zengin bir adama aşık olması ile gelişen olayların hikâyesinin anlatıldığı Bir Garip Yolcu filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Bir Garip Yolcu filmi nerede çekildi, Bir Garip Yolcu filmi kaç yılında çekildi, Bir Garip Yolcu filmi oyuncuları isimleri nedir, Bir Garip Yolcu filmi konusu ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde oynayan Hale Soygazi, Engin Çağlar ve Ahmet Mekin’e, Aliye Rona, Yıldırım Önal ve dönemin ünlü Türk Sanat Müziği şarkıcısı Sevim Çağlayan eşlik ediyor. Filmde ayrıca Nubar Terziyan, Handan Adalı ve Feridun Çölgeçen gibi Yeşilçam’ın vazgeçilmez karakter oyuncuları da yerlerini alıyor.

Bu oyuncu kadrosu ile sıkı bir nostalji duygusu yaşatan Bir Garip Yolcu filminde, aynı mahallede oturan, aynı fabrikada çalışan Murat ile Halit Usta ve kızı Fatma’nın hikayesi ekranlara geliyor Murat Fatma'ya aşıktır, Fatma’nın ise gözü yükseklerdedir. Babası Halit Usta fabrikada kaza geçirir ve evlerine onu ziyarete gelen patronu Turgut Bey bu ziyaret esnasında Fatma'yı görüp beğenir. Fatma'da Turgut Beyi beğenir ve ikisi arasında bir yakınlaşma başlar. Bir Garip Yolcu filminin çekildiği yer, çekim yeri, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hikayesi ne, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen tüm detaylar haberimizde melbet yer alıyor.

Oh Olsun filmi çekildiği yer neresi kaç yılında çekildi hangi yıl oyuncu kadrosu Canan kimdir? Oh Olsun filmi çekildiği yer neresi kaç yılında çekildi hangi yıl oyuncu kadrosu Canan kimdir?

Bir Garip Yolcu filmi kaç yılında çekildi?

Bir Garip Yolcu filmi 1972 yılında çekildi. Dram türünde çekilen film 1 Mayıs 1973 tarihinde gösterime girdi. Filmin yönetmen koltuğunda Ülkü Erakalın oturuyor. Yapımcısı Hamit Gürsoy olan filmin senaryosunu Bülent Oran ve Ülkü Erakalın birlikte yazdı. Filmin müziklerini ise Metin Bükey hazırladı.

Bir Garip Yolcu filmi nerede çekildi?

Bir Garip Yolcu filmi İstanbul’un Bakırköy ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kuruldu. Özellikle İstanbul’un sahil şeridinde yer alan ilçelerde çekimler yapılmıştır. Bakırköy ve çevresinde çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlanmış ve izleyicilerle buluşmuştur.

Süt Kardeşler filmi nerede çekildi hangi konakta ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Süt Kardeşler filmi nerede çekildi hangi konakta ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Bir Garip Yolcu filmi konusu ne?

Bir Garip Yolcu filminde, Halit Usta, Turgut Bey’in fabrikasında ustabaşıdır. Kızı Fatma ile beraber fakir bir mahallede yaşamaktadır. Kızını tek başına büyütmüştür. Halit Usta ile aynı fabrikada çalışan ve aynı mahallede oturan Murat ise, Fatma’ya uzun zamandır âşıktır ama söyleyememiştir. Oysa Fatma, zengin bir adamla evlenmek arzusundadır. Babasının patronu Turgut Bey, onu hayalinin gerçek olacağına inandırır. Turgut, Fatma’yı görmüş beğenmiştir. Babası bu ilişkiye karşı çıksa da, Fatma hayallerine erişme fırsatını kaçırmak istemez.

Bir Garip Yolcu filmi hangi kanalda oynuyor?

Bir Garip Yolcu filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 9 Haziran Cuma günü saat 13.30’da ve aynı günün akşamı saat 23.00’te 360 TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. 360 TV ekranlarında Yeşilçam filmleri yayınlanmaya devam ediyor. Türkan Şoray’dan Ediz Hun’a, Hülya Koçyiğit’ten Kartal Tibet’e, Filiz Akın’dan Cüneyt Arkın’a, Yeşilçam sinemasının en ünlü oyuncularının başrolde olduğu filmler her gün 360 TV ekranlarında yayınlanıyor. Alfan Film Ticaret tarafından çekilen yapım 77 dakika melbet giriş sürüyor.

Kara Murat Fatih'in Fedaisi filmi nerede çekildi hangi kalede kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Kara Murat Fatih'in Fedaisi filmi nerede çekildi hangi kalede kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

Bir Garip Yolcu filmi oyuncuları isimleri

 • Engin Çağlar (Murat Kayacan)
 • Hale Soygazi (Fatma Şencan)
 • Ahmet Mekin (Turgut)
 • Sevim Çağlayan (Sevim Çağlayan / Leman)
 • Yıldırım Önal (Halit Usta)
 • Aliye Rona (Emine)
 • Handan Adalı (Handan)
 • Nubar Terziyan (Yargıç)
 • Feridun Çölgeçen (Polis Şefi)
 • Mustafa Yavuz (Mustafa Can)
 • Aykut Oray (Aykut)

Bir Garip Yolcu filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler rol alıyor; Haydar Karaer (Savcı), Ali Demir (Doktor), Niyazi Vanlı (Kasap Ferit), Aydan Budak, Şafak Köksalan, Yavuz Aslan ve Necmi Altan.

Selvi Boylum Al Yazmalım hangi barajda çekildi hangi köyde çekildi çekim yeri neresi? Selvi Boylum Al Yazmalım hangi barajda çekildi hangi köyde çekildi çekim yeri neresi?