Hülya Koçyiğit’in sevilen filmlerinden olan Bir Kadın filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Bir Kadın filmi nerede çekildi, Bir Kadın filmi ne zaman çekildi, Bir Kadın filmi oyuncuları isimleri nedir, Bir Kadın filmi konusu ne, Bir Kadın filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Füsun rolü ile Hülya Koçyiğit, Tayfun rolü ile Orçun Sonat ve Serdar rolü ile Tarık Tarcan paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Meltem Savcı, Mesut Çakarlı, Özkan Yılmaz, Ferdi Akarnur, Berrin Koper ve Cengiz Öktem rol alıyor. Bir Kadın filminde, genç bir kadın olan Füsun, gazetede köşe yazarlığı yapmaktadır. Kocasının kaybeden Füsun, iki çocuğu sayesinde hayata tutunur. Gazeteden arkadaşı olan Tayfun'un Füsun'a karşı ilgisi vardır. Bir süre sonra ikisi arasında bir yakınlaşma başlar. Ancak Füsun ve Tayfun'un hayattan ve evlilikten beklentileri oldukça farklıdır. Bu sırada Füsun, doktor olan Serdar adında bir adam ile tanışır. Birbirlerinden etkilenen Füsun ve Serdar'ın aşması gereken birçok engel vardır. Bir Kadın filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, konusu nedir, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde harikabet yer alıyor.

Sensiz Yaşayamam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Sensiz Yaşayamam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Bir Kadın filmi ne zaman çekildi?

Bir Kadın filmi 1991 yılında çekildi. İki çocuklu dul bir kadının, onu seven gazete patronu ile bir doktorun arasında kalışının, kadının kendi ayakları üstünde durmak için verdiği mücadelenin anlatıldığı filmin yönetmen koltuğunda Ümit Efekan oturuyor. Dram ve duygusal türlerinde ekranlara gelen filmin senaryosunu Nevin İnaç yazdı. Yapımcısı Selim Soydan olan film 1 saat 27 dakika sürüyor.

Bir Kadın filmi konusu ne?

Bir Kadın filminde, yaşam savaşı veren bir gazeteci kadının öyküsü ekranlara geliyor. Kocasını yitirdikten sonra iki çocuğuyla birlikte yaşamını sürdüren Füsun gazetecidir. Çevresinde onunla evlenmek ve yalnızlığını paylaşmak isteyen birçok erkek vardır. Ne var ki genç kadın çalışmayı, üretmeyi ve özgür olmayı tercih eder.

Derman filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu nedir hangi kanalda oyuncuları isimleri Derman filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu nedir hangi kanalda oyuncuları isimleri

Bir Kadın filmi nerede çekildi?

Bir Kadın filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kuruldu. Hem Avrupa Yakası’nda hem de Anadolu Yakası’nda çekimler yapıldı. Bazı sahneler Kadıköy ve Üsküdar’da çekilirken, bazı sahneler ise Fatih ve Sarıyer ilçelerinde çekildi. Verdiği mesajlar ve konusu ile dikkat çeken filmin müziklerini ünlü müzisyen Melih Kibar hazırladı.

Bir Kadın filmi hangi kanalda oynuyor?

Bir Kadın filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 21 Haziran Çarşamba günü saat 13.30’da ve aynı günün gecesi saat 23.00’te 360 TV ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. 360 TV ekranlarında Türk sinemasının en önemli yapımları her gün sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Bir Kadın filmi Gülşah Film tarafından çekildi. Filmin hazırlığı Yeni Lale Film tarafından yapıldı. Filmin HD restoresi ile Vipsaş Post Production tarafından yapıldı. Film 90 dakika harikabet giriş sürüyor.

Seven Ne Yapmaz filmi nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi yıl ne zaman kaç yılında çekildi? Seven Ne Yapmaz filmi nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi yıl ne zaman kaç yılında çekildi?

Bir Kadın filmi oyuncuları isimleri

  • Hülya Koçyiğit (Füsun)
  • Orçun Sonat (Tayfun)
  • Tarık Tarcan (Serdar)
  • Mesut Çakarlı (Sami)
  • Meltem Savcı
  • Özkan Yılmaz
  • Ferdi Akarnur
  • Berrin Koper
  • Cengiz Öktem

İstasyon filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri hangi kanalda? İstasyon filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri hangi kanalda?