Bir Varmış Bir Yokmuş filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Bir Varmış Bir Yokmuş filmi nerede çekildi, Bir Varmış Bir Yokmuş filmi ne zaman çekildi, Bir Varmış Bir Yokmuş filmi hangi kanalda oynuyor, Bir Varmış Bir Yokmuş filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Mert Fırat ve Melisa Sözen yer alırken kadroda onlara Hare Sürel, Mustafa Uzunyılmaz, Judith Lieberman, Onur Şirin, Anıl Altınöz ve Göktay Tosun isimleri eşlik ediyor. Filmde, anaokulu öğretmeni olan Nehir, bir gün tesadüfen bir şarkı dinler ve dinlediği şarkı genç kadını derinden etkiler. Nehir şarkıyı o kadar çok beğenir ki notaların ardından, şarkıyı yapan müzisyenin peşine düşmeye karar verir. Yolun sonundaysa şarkının sahibi olan Ozan'ı bulur. Ama Ozan hayatında yaşadığı derin bir travma yüzünden ve adeta çıkmaz bir sokak gibidir... Bir tarafın kararlılığı ile diğer tarafın bocalamaları arasında sıkışıp kalan bu ilginç aşk hikayesi, acaba mutlu sonlu bir masala bağlanabilecek midir? sorusu yanıt buluyor. Bir Varmış Bir Yokmuş filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri, konusu ne sorularının cevapları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde sahabet yer alıyor.

Nadide Hayat filmi çekildiği koy nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları Nadide Hayat filmi çekildiği koy nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları

Bir Varmış Bir Yokmuş filmi ne zaman çekildi?

Bir Varmış Bir Yokmuş filmi 2015 yılında çekildi. Romantik türünde çekilen film 6 Mart 2015 tarihinde vizyona girdi. 1 saat 45 dakika süren film 4 hafta vizyonda kaldı. 4 haftada 177.518 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 1.959.392 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmenliğini İlksen Başarır üstlenirken, daha önceki projelerde olduğu gibi senaryo yine Mert Fırat ve Başarır ikilisine ait. 30’lu yaşlarındaki iki yetişkinin ‘ilişki hikayesini’ beyazperdeye taşıyan film, aşkın bizatihi kendisine odaklanmayı tercih eden bir örgüye sahip.

Bir Varmış Bir Yokmuş filmi nerede çekildi?

Bir Varmış Bir Yokmuş filmi İstanbul ve Sakarya’da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurulurken, filmin bir bölümü için ise Sakarya’nın farklı noktalarında çekim setleri kuruldu ve çekimler tamamlanarak film sinemaseverler ile buluştu. Yapımcısı Hazal Dut olan filmin müziklerini Ali Güçlü Şimşek ve Görkem Karabudak hazırladı. Kutu Film tarafından çekilen yapım Mars Dağıtım tarafından dağıtıldı.

Hükümet Kadın 2 nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Hükümet Kadın 2 nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Bir Varmış Bir Yokmuş filmi konusu ne?

Bir Varmış Bir Yokmuş filminde, anaokulu öğretmenliği yapan Nehir dinlediği bir şarkıdan son derece etkilenir. Her bir notasına ayrı ayrı dikkat eden ve uzun bir süre şarkıyı dinlemeye devam eden Nehir, şarkıyı ortaya çıkartan müzisyeni bulmaya karar verir. Yaptığı araştırmalar sonucu ise Ozan ile karşılaşır. Ozan'ın travmaları ise çıkmaz bir sokakla eş değer görünür. Nehir'in kararlı duruşu ve Ozan'ın bocalamaları arasında yaşanan ilginç aşk hikayesi Bir Varmış Bir Yokmuş'u ortaya çıkartır. Mert Fırat'ın rock müzisyeni Ozan karakterini, Melisa Sözen'in ise anaokulu öğretmeni Nehir'i canlandırdığı film, izleyenlere duygusal anlar yaşatıyor.

Bir Varmış Bir Yokmuş filmi hangi kanalda oynuyor?

Bir Varmış Bir Yokmuş filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 14 Temmuz Cuma akşamı saat 23.00’te ve aynı günün gecesi saat 01.15’te Star TV kanalında izleyicilerle buluşuyor. Bir şarkıyı beğenirsiniz çünkü onu yazan bir şekilde size dokunmuştur. Nehir'in peşine düştüğü şarkıda ise sonu olmayan bir yol Ozan'a çıkmaktadır. Birinin kararlılığı ile diğerinin gelgitleri arasında sıkışıp kalan ilişkileri, aslında biraz da yetişkinlerin elinde kalan son masaldır. Filmde rock müzisyen Ozan'ı oynayan Fırat, rolü gereği Müslüm Gürses'in Nilüfer şarkısını da seslendirmiştir. Film 115 dakika sahabet giriş sürüyor.

Yahşi Batı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Yahşi Batı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Bir Varmış Bir Yokmuş filmi oyuncuları isimleri

  • Mert Fırat - Ozan
  • Melisa Sözen - Nehir
  • Hare Sürel - Sibel
  • Derya Durmaz - Cansu
  • Mustafa Uzunyılmaz
  • Göktay Tosun
  • Judith Liberman
  • Onur Şirin - Özgür
  • Anıl Altınöz - Onur
  • Selen Öztürk - Sema

Çetin Ceviz filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Çetin Ceviz filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?