Birleşen Yollar filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Birleşen Yollar filmi nerede çekildi, Birleşen Yollar filmi kaç yılında çekildi, Birleşen Yollar filmi hangi kanalda oynuyor, Birleşen Yollar filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Feyza rolü ile Türkan Şoray, Bilal rolü ile İzzet Günay, Kemal rolü ile Salih Güney ve Selim rolü ile Semih Sergen yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Nubar Terziyan, Funda Postacı, Serpil Gül, Aynur Aydan, Handan Adalı, Muammer Gözalan, Şaziye Moral, Murat Tok ve Mustafa Yavuz rol alıyor.

Birleşen Yollar filminde, komşu olan Bilal ve Feyza aynı üniversitede okuyan iki gençtir. Arkadaşları ile iddiaya giren Feyza, Bilal ile yakınlaşmaya çalışır. Bu sayede ikisi arasında bir aşk başlar. Ancak bir süre sonra Bilal, Feyza'nın girdiği iddiadan haberdar olur ve Feyza'nın kendisini sevmediğini düşünerek genç kadından ayrılır. Başka bir kadın ile evlenen Bilal mahalleden ayrılır. Bilal'i kıskandırmak isteyen Feyza ise arkadaşı Selim ile evlenir. Ancak onların evlikleri uzun sürmez. Feyza ile Bilal'in yolları yıllar sonra yeniden kesişir. Birleşen Yollar filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde rulobet yer alıyor.

Öykü Gürman aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir Öykü Gürman oynadığı tv dizileri filmleri Öykü Gürman aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir Öykü Gürman oynadığı tv dizileri filmleri

Birleşen Yollar filmi kaç yılında çekildi?

Birleşen Yollar filmi 1970 yılında çekildi. 100 dakika süren film aynı yıl gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Günümüzde farklı kanallarda yayınlanmaya devam eden filmin yönetmen koltuğunda filmin aynı zamanda uyarlama senaryosunu da yazan Yücel Çakmaklı oturuyor. Filmin bir diğer senaristi ise Bülent Oran oldu. Film, yazar Şule Yüksel Şenler’in Huzur Sokağı adlı romanından beyazperdeye uyarlandı.

Birleşen Yollar filmi nerede çekildi?

Birleşen Yollar filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Yapımcıları Yücel Çakmaklı ve Ali Emirosmanoğlu olan, dram, duygusal ve romantik türlerinde çekilen yapım, farklı hikayesi ile Yeşilçam sinemasının en popüler filmleri arasında yer alıyor. 1 saat 39 dakika süren film, sosyete kızı Feyza ile dindar üniversite öğrencisi Bilal’in aşkını ekranlara taşıyor.

Songül Karlı aslen nereli burcu ne son hali Songül Karlı evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı? Songül Karlı aslen nereli burcu ne son hali Songül Karlı evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı?

Birleşen Yollar filmi konusu ne?

Birleşen Yollar filminde, modern bir ailenin kızı olan Feyza ile fakir ama dinine bağlı bir üniversiteli genç olan Bilal'in önceleri sevgi şeklinde başlayan ilgilerinin giderek manevi bir etki biçimine dönüşmesinin hikayesi yer alıyor. Ailevi sebeplerle her ikisinin de başka kişilerle evlenmesi, mutsuz olan Feyza'nın, babaannesi ve okuduğu kitapların etkisiyle maneviyata yönelip İslami kıyafete bürünmesi ve kocası ölüp dul kaldıktan sonra kızını da aynı atmosferde büyütmesi, Birleşen Yollar filminin temel konusunu teşkil ediyor.

Birleşen Yollar filmi hangi kanalda oynuyor?

Birleşen Yollar filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 23 Eylül Cumartesi günü saat 15.00 ve 21.00’de 360 TV ekranlarında Yeşilçam sineması tutkunları ile buluşuyor. Filmde, Bilal ve Feyza aynı üniversitede okuyan iki gençtir. Arkadaşları ile iddiaya giren Feyza, Bilal ile arkadaş olmaya çalışır ve ikisi arasında bir aşk başlar. Daha sonra ise apayrı yönlere savrulurlar. Yıllar sonra tekrar karşı karşıya gelirler. Çekildiği dönemde 800 bin lira maliyet ile çekilen filmde Türkan Şoray’a 150 bin lira verilmiştir. Filmde Türkan Şoray’ı Jeyan Mahfi Tözüm, İzzet Günay’ı Hayri Esen ve Salih Güney’i Abdurrahman Palay rulobet giriş seslendirmiştir.

Almanya'da Bir Türk Kızı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda Almanya'da Bir Türk Kızı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda

Birleşen Yollar filmi oyuncuları isimleri

 • Türkan Şoray (Feyza)
 • İzzet Günay (Bilal)
 • Salih Güney (Kemal)
 • Semih Sergen (Selim)
 • Nubar Terziyan (Doktor Nazım)
 • Funda Postacı (Elif)
 • Serpil Gül (Şükran)
 • Aynur Aydan (Leyla)
 • Handan Adalı (Feyza'nın Annesi)
 • Muammer Gözalan (Feyza'nın Babası)
 • Şaziye Moral (Dadı)
 • Murat Tok (Hayri Dede)

Birleşen Yollar filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Mustafa Yavuz (Davetli), Faik Coşkun (İhsan), Ali Demir (Doktor), Nermin Özses (Güllü), Memduh Ünsal (Murat), Mahmure Handan (Bilal'in Annesi), İbrahim Kurt (Ahmet), Remziye Fırtına, Hikmet Gül, Hasan Yıldız, Erol Şen ve Erdoğan Seren.

Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi kanalda hangi gün oynuyor? Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi kanalda hangi gün oynuyor?