Bizum Hoca 2 filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Bizum Hoca 2 filmi nerede çekildi, Bizum Hoca 2 filmi ne zaman çekildi, Bizum Hoca 2 filmi oyuncuları isimleri nedir, Bizum Hoca 2 filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Cezmi Baskın, Erdem Baş, Tuğba Çom, Mehmet Usta, Onur Dilber, Seymen Aydın ve Alay Cihan rol alıyor. Bizum Hoca 2 filmi eğlenceli bir hikayeyi ekranlara taşıyor. Burası Karadeniz’dir. Burada aşkın, nefretin, neşenin, tutkunun Karadenizcesi, en absürdü yaşanır. Hepsi ayrı bir inatçı keçi olan kadınların erkekleri diz çöktürme çabaları ve erkeklerin kadınları abluka altına alıp direnişlerini kırma çabaları Karadenize has bir şekilde filmde işlenmektedir. Bizum Hoca 2 filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi köyde çekildi, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, konusu ne, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde pumabet yer alıyor.

Şansımı Seveyim filmi nerede çekildi dere göl kenarı nerede çekilmiştir hangi kanalda oynuyor? Şansımı Seveyim filmi nerede çekildi dere göl kenarı nerede çekilmiştir hangi kanalda oynuyor?

Bizum Hoca 2 filmi ne zaman çekildi?

Bizum Hoca 2 filmi 2021 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen yapım 2022 yılında gösterime girdi. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda sinemaseverler ile buluşmaya devam eden film 94 dakika sürüyor. Devam filmi olan Bizum Hoca 2 filmini, İnce İnce Yasemince’deki Hamsiye’yi, Gırgır’da Tursun’un İskelesi’ni, Sümela’nın Şifresi Temel’i, Moskova’nın Şifresi Temel’i, Laz Kapital’i, Oflu Hoca Trakya’da’yı, Evli ve Zavallı “Temel ile Fadime”yi yazan Yılmaz Okumuş yazdı.

Bizum Hoca 2 filmi nerede çekildi?

Bizum Hoca 2 filmi Trabzon’da çekildi. Karadeniz Bölgesi’nde bulunan Trabzon şehrinde çekimler yapıldı. Filmin çekimleri için Trabzon’un farklı noktalarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı.

Baba Parası filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Baba Parası filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Bizum Hoca 2 filmi konusu ne?

Bizum Hoca 2 filmindeki hikaye, Aristofanes’in MÖ 411 yılında yazdığı Lysistrata adlı oyun, kadınların erkeklere karşı ilk kazan kaldırışının tarihidir. 1983’te Şalvar Davası filmine de esin kaynağı olan Lysistrata Trabzon’a uyarlandı. Bizim Hoca filminin devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda bir kez daha Serkan Açar ve Yılmaz Okumuş oturuyor.

Bizum Hoca 2 filmi hangi kanalda oynuyor?

Bizum Hoca 2 filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 30 Haziran Cuma günü saat 20.00’de ve bittikten hemen sonra tekrar saat 22.15’te Kanal D ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Kanal D ekranlarında sevilen filmler yayınlanmaya pumabet giriş devam ediyor.

Eski Köye Yeni Adet filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Eski Köye Yeni Adet filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Bizum Hoca 2 filmi oyuncuları isimleri

  • Cezmi Baskın
  • Erdem Baş
  • Tuğba Çom
  • Mehmet Usta
  • Onur Dilber
  • Seymen Aydın
  • Alay Cihan
  • Fatih Topçuoğlu
  • Engin Alpateş
  • Hüsnü Mert Hayal

Arif v 216 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Arif v 216 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri