Boğa Boğa filminin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Boğa Boğa filmi nerede çekildi, Boğa Boğa filmi hangi köyde çekildi, Boğa Boğa filmi ne zaman çekildi, Boğa Boğa filmi kaç yılında çekildi, Boğa Boğa filmi oyuncuları isimleri nedir, Boğa Boğa filmi hangi platformda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Boğa Boğa filminin başrollerini Yalın rolü ile Kıvanç Tatlıtuğ, Beyza rolü ile Funda Eryiğit ve Daim rolü ile Gürgen Öz paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Hayat Van Eck, Müge Bayramoğlu, Kerem Arslanoğlu ve Onur Gürçay rol alıyor. Boğa Boğa filmi, aradıkları huzuru bulmak için Ege'de bir köye yerleşen İstanbullu bir çiftin hikayesini ekranlara getiriyor. İstanbul'dan ayrılarak Ege'ye yerleşen çift, burada aradıkları huzuru bulacaklarına inanıyor. Ancak onlar çok geçmeden yerleştikleri kasabada pek çok düşmana sahip olduklarını anlıyor. Boğa Boğa filminin çekildiği köy, çekim yeri neresi, kaç yılında çekildi, hangi platformda oynuyor, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde betunlim yer alıyor.

Terzi dizisi nerede çekiliyor ne zaman çekildi gerçek hikayesi hangi platformda oyuncuları isimleri Terzi dizisi nerede çekiliyor ne zaman çekildi gerçek hikayesi hangi platformda oyuncuları isimleri

Boğa Boğa filmi ne zaman çekildi kaç yılında?

Boğa Boğa filmi 2023 yılında çekildi. Yönetmen koltuğunda Onur Saylak’ın oturduğu, senaryo yazarlığını Hakan Günday’ın yaptığı Boğa Boğa filmi, son haftaların en popüler yapımları arasında yer alıyor. Netflix dijital platformunda yayınlanan ve sosyal medyanın en çok konuştuğu filmler arasında olan Boğa Boğa filmi, Netflix’te ilk olarak 21 Nisan’da yayınlanmıştı. Filmde, İstanbullu iş adamı Yalın, finansal bir skandalın ardından eşi Beyza’yla birlikte Assos’a yerleşiyor. Huzur ararken hayatı kâbusa dönen Yalın, düşmanlarının her yerde olduğunu anlıyor. İşlerin gittikçe daha da karıştığı filmde, Yalın’ın gerçek kimliği de ortaya çıkıyor.

İyi Adamın 10 Günü nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri İkizler Tevfik Pınar kim? İyi Adamın 10 Günü nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri İkizler Tevfik Pınar kim?

Boğa Boğa filmi nerede çekildi?

Kıvanç Tatlıtuğ’un oyunculuğu ile çok konuşulduğu Boğa Boğa filmi Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde çekildi. Bir diğer adı Behramkale olan ve Ayvacık ilçesine yaklaşık 17 kilometre mesafede bulunan Assos bölgesinde çekimler yapılmıştır. Ayrıca İstanbul ve Balıkesir şehirlerinde de filmin bazı sahneleri çekilmiştir. Assos bölgesinde bulunan Recif Assos Otel’de ve Casa Mila Otel’de de filmin çekimleri için çekim setleri kurulmuştur. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği film, prömiyerini 42. İstanbul Film Festivali kapsamında 15 Nisan’da gerçekleştirmişti. Festivalin Ulusal Yarışma bölümünde de yarışan film gerilim türünde ekranlara geliyor.

Aile dizisi hangi gün hangi kanalda oynuyor yeni bölüm ne zaman çiftlik evi nerede çekiliyor? Aile dizisi hangi gün hangi kanalda oynuyor yeni bölüm ne zaman çiftlik evi nerede çekiliyor?

Boğa Boğa filmi hangi köyde çekildi?

Boğa Boğa filmi Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Behramkale Köyü’nde çekildi. Behramkale Köyü’nün popüler adı Assos’tur. İçinde önemli bir antik kenti de barındıran Assos’ta ve çevre bölgelerde çekimler yapılmıştır. Filmde, yeni bir hayata başlamak üzere Assos’a taşınan Yalın ve Beyza, köylüler tarafından hoş karşılanmıyor. Çok geçmeden bu tepkilerin şiddeti hızla yükseliyor ve bir gün Yalın, bir gencin saldırısına uğruyor. Bu saldırıyla birlikte Yalın’ın gerçekte kim olduğu ortaya çıkıyor ve köy halkıyla arasında gizli bir savaş başlıyor. Film 1 saat 52 dakika betunlim giriş sürüyor.

Müjdemi İsterim filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi platformda oyuncuları isimleri Müjdemi İsterim filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi platformda oyuncuları isimleri

Boğa Boğa filmi oyuncuları isimleri

 • Kıvanç Tatlıtuğ - Yalın
 • Funda Eryiğit - Beyza
 • Gürgen Öz - Daim
 • Hayat Van Eck - Gaza
 • Müge Bayramoğlu - Nehir
 • Kerem Arslanoğlu - Cevdet
 • Onur Gürçay - Selami
 • Onur Akgülgil - Cezmi
 • Aşkın Şenol - İrfan
 • Ahmet Baki Kurtuluş - Remzi
 • Nadi Güler - Ayhan

Serenay Sarıkaya aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Serenay Sarıkaya aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri