Yuri Boyka’nın dövüş macerası Yenilmez 4 filmi ile devam ediyor. Orijinal adı Boyka: Undisputed IV olan ve Boyka 4 olarak da bilinen Yenilmez 4 filminin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Boyka 4 Yenilmez 4 filmi ne zaman çekildi, Boyka 4 Yenilmez 4 filmi nerede çekildi, Boyka 4 Yenilmez 4 filmi hangi kanalda oynuyor ve Boyka 4 Yenilmez 4 filmi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Scott Adkins, Teodora Duhovnikova, Alon Aboutboul, Julian Vergov, Martyn Ford ve Brahim Achabbakhe ile Paul Chahidi rol alıyor.

Boyka 4 Yenilmez 4 filmi, serinin dördüncü yapımı olarak dikkat çekiyor. Filmde, büyük dövüş ligleri için mücadele ederken, kaza sonucu rakibini öldüren Boyka, hayatını sorguluyor. Daha sonra öldürdüğü adamın karısını bulan ve onun için dövüşmeyi teklif eden Boyka, imkansız dövüşlerde yenilmez rakiplerinin karşısına betfica çıkıyor.

Boyka 4 Yenilmez 4 filminin yönetmen koltuğunda Todor Chapkanov oturuyor. Filmin senaryosunu Boaz Davidson ve David N. White yazdı. Film 413 bin 334 dolar gişe hasılatı elde etti. 1 saat 30 dakika süren film, aksiyon, polisiye ve gerilim türleri ile ekranlara geliyor. Boyka 4 Yenilmez 4 filmi kaç yılında çekildi, hangi ülkenin, gişe hasılatı, çekim yeri, oyuncu kadrosu karakterleri isimleri ve konusu ne sorularının yanıtları ortaya çıktı.

Boyka 4 Yenilmez 4 filmi ne zaman çekildi?

Boyka 4 Yenilmez 4 filmi 2016 yılında çekildi. Film öncelikle 22 Eylül 2016’da ünlü bir festivalde seyirciyle buluştu. 1 Ağustos 2017 tarihinde ise sinemalarda gösterime girdi. Boyka: Undisputed IV filmi En İyi Dövüş Ödülü’nün de sahibi oldu. Ayrıca 2017 Şanghay Film Festivali'nde görücüye çıkan filmin yıldızı Yuri Bayko, Jackie Chan En İyi Aksiyon Filmi Erkek Oyuncu Ödülü'nün sahibi betfica giriş oldu.

Boyka 4 Yenilmez 4 filmi nerede çekildi?

Boyka 4 Yenilmez 4 filmi Bulgaristan’da çekildi. Filmin çekimleri Bulgaristan’da bulunan Nu Boyana Film Stüdyoları’nda yapıldı. Ayrıca çekimler için Bulgaristan’ın farklı noktalarında çekim setleri kuruldu. 2015 yılının son aylarında başlayan çekimler, 2016 yılında tamamlandı. Filmde, Aktör Scott Adkins’in canlandırdığı Yuri Bayko karakteri, bir kadını kurtarmak için ringe çıkıyor.

Boyka 4 Yenilmez 4 filmi hangi kanalda oynuyor?

Boyka 4 Yenilmez 4 filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 3 Ocak Salı akşamı saat 20.00’de dövüş tutkunları ile Star TV ekranlarında buluşacak. Ayrıca aynı günün gecesi saat 00.30’da tekrar Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Boyka 4 Yenilmez 4 filmi oyuncuları isimleri

  • Scott Adkins - Yuri Boyka
  • Teodora Duhovnikova - Alma
  • Alon Moni Aboutboul - Zourab
  • Julian Vergov - Slava
  • Brahim Achabbakhe - Igor Kazmir
  • Paul Chahidi - Kiril
  • Valentin Ganev - Müdür Markov
  • Martyn Ford - Koshmar

Boyka 4 Yenilmez 4 filmi oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Hristo Petkov, Petio Petkov, Bashar Rahal, Emilien De Falco, Yavor Baharov, Vladimir Mihaylov ve Vladimir Kolev.