Sanatçı Emrah İpek’in Boynu Bükükler filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Bir döneme damgasını vuran filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Boynu Bükükler filmi nerede çekildi, Boynu Bükükler filmi kaç yılında çekildi, Boynu Bükükler filmi oyuncuları isimleri, Boynu Bükükler filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Emrah rolü ile Emrah İpek, Elif rolü ile Melike Zobu, Cemal rolü ile Cemal Gencer, Arap Salih rolü ile Bülent Kayabaş ve Patron rolü ile Atilla Ergün paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Tuncer Sevi, Nezahat Sayın, Cem Erman, Zülfükar Öner, İhsan Baysal ve Mürüvvet İşsever rol alıyor. Filmde, Emrah zengin bir ağanın oğlu olarak karşımıza çıkıyor. Kumarbaz olan ağa, kumar masalarında tanıştığı bir kadınla birlikte olmaya başlar. Daha sonra ise bu kadın Emrah’ın annesinin bir iftiraya uğramasına sebep olur. Emrah’ın babası annesini evden kovar. Emrah’ın annesi daha sonra intihar etmek ister ancak Emrah buna engel olur. Emrah ve annesi çiftlikten ayrılıp kendi hayatlarını kurmaya çalışır. Emrah’ın ve annesinin zorlu hayatı ekranlarda izleyicilerle buluşuyor. Boynu Bükükler filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, konusu ne, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde vbet yer alıyor.

Kördüğüm filmi nerede çekildi ne zaman kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Kördüğüm filmi nerede çekildi ne zaman kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?

Boynu Bükükler filmi kaç yılında çekildi?

Boynu Bükükler filmi 1985 yılında çekildi. Aynı yıl gösterime giren ve büyük ilgi gören film günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Dram, arabesk, müzikal ve duygusal türleri ile ekranlara gelen filmin yönetmen koltuğunda Ümit Efekan oturuyor.

Boynu Bükükler filmi nerede çekildi?

Boynu Bükükler filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Filmin senaryosunu Erdoğan Tünaş yazdı. Yapımcıları Şahin Dilbaz ve Kemal Dilbaz olan filmin müziklerini Burhan Bayar hazırladı. Kerem Film tarafından çekilen film Sineray tarafından gösterime hazırlandı.

Dertler Benim Olsun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında konusu oyuncuları isimleri Dertler Benim Olsun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında konusu oyuncuları isimleri

Boynu Bükükler filmi konusu ne?

Boynu Bükükler filminde, Emrah'ın babası zengin bir ağadır. İyi bir baba ve eş'tir. Tek kusuru Kumardır. Babası kumar oynarken tanıştığı bir kadınla ilişkiye girer. Kadın Emrah'ın annesine iftira attırır. Babası annesini kovar. Annesi bu iftiradan sonra intihar etmek üzereyken Emrah mani olur. Annesiyle beraber çiftlikten ayrılırlar. Ana oğul yaşamın zorlu şartlarında hayata tutunmaya çalışacaklardır.

Boynu Bükükler filmi hangi kanalda oynuyor?

Boynu Bükükler filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 19 Temmuz Çarşamba günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 00.45’te 360 TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmde Emrah’ı Hakan Tanfer, Melike Zobu’yu Jeyan Mahfi Tözüm, Cemal Gencer’i Güner Ümit, Bülent Kayabaş’ı Sadettin Erbil, Atilla Ergün’ü Timuçin Caymaz, Tuncer Sevi’yi Ayton Sert, Nezahat Sayın’ı Füsun Kokucu ve Cem Erman’ı Atilla Yiğit seslendirmiştir. 360 TV ekranlarında her gün en popüler Yeşilçam filmleri yayınlanmaya vbet giriş devam ediyor.

Batan Güneş filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Batan Güneş filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Boynu Bükükler filmi oyuncuları isimleri

 • Emrah İpek (Emrah)
 • Melike Zobu (Elif)
 • Cemal Gencer (Cemal)
 • Bülent Kayabaş (Arap Salih)
 • Atilla Ergün (Patron)
 • Tuncer Sevi (Haydar)
 • Nezahat Sayın (Alev)
 • Cem Erman (Selim)
 • Zülfükar Öner (Mafya)
 • İhsan Baysal (Yanaşma)
 • Mürüvvet İşsever (Analık)
 • Necdet Türkantoz (Doktor)
 • Uğur Esen (Emrah'ın Küçüklüğü)
 • Ebru Oğuz (Gülcan)
 • Günay Girik
 • Şenel Günay

Kara Gözlüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman hangi kanalda oynuyor oyuncuları Kara Gözlüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman hangi kanalda oynuyor oyuncuları