Her insan gündelik yaşantısında hangi amaçla olursa olsun bir deftere gereksinim duyuyor. Bullet Journal defter türü de her konuda bir yerlere not almayı seven kişiler için uygun ürünlerdir. Eticaret sitemizde yer alan noktalı defter türlerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda Bullet tarzı defterler için siteye giriş sağlayarak online sipariş oluşturabilirsiniz. Günümüzde hemen her veri, bilgi akıllı cihazlara not edilse de kimi insanlar için deftere not etme geleneği halen sürüyor. Dolayısıyla eticaret sitemizde her kişinin beğenisine ve kullanım amacına yönelik ürünlerin satışı bulunuyor. Ayrıca defterler herhangi bir şeyi not etmek kişilerin hafızalarını tazelerken aynı zamanda yazma yeteneğinin korunmasına destek oluyor. Günlük tutmayı seven kişiler içinde Bullet türü noktalı defterler ideal seçim olur.

Gerek günlük tutmaktan hoşlanan kişiler gerekse okulda ders notlarını tutmak isteyen kişiler açısından bu defter türü oldukça idealdir.Gün içinde yapılacakların planlanmasında da bu defterlere gereksinim duyuluyor. Online alışveriş platformumuzda her kullanıma göre birbirinden farklı türde ve kapak tasarımlarında  defterler bulabilmeniz mümkündür.

Her Amaca Yönelik Bullet Journal Tasarımları

Günümüzde kırtasiyelerde ve eticaret sitesi gibi alışveriş platformlarında farklı türlerde ve boyutlarda defter seçenekleri görebilmek mümkün oluyor. A5 ve A4 boyutlarda olan noktalı defterlerin farklı ebatları da eticaret sitemizde yer alıyor. Bullet Journal noktalı defter seçimi yaparken kişinin kullanım yapacağı alana uygun defter türü seçmesi her açıdan kolaylık sağlar. Kişi eğer noktalı defteri seyahat sırasında yanında taşıması gerekiyorsa kolaylıkla taşıyacağı boyutlarda olan Bullet türü defter edinmesi faydalı olur.

Fakat kişi eğer noktalı defter satın alırken çizim amaçlı alıyorsa A5 boyutu değil daha geniş çalışma alanına sahip olabileceği XL ebatlarda defterleri satın alarak çalışma koşullarını iyileştirebilir. Bullet Journal noktalı defterler Spiralli, spiralsiz, dikişli ve dikişsiz olarak farklı tasarımlarda olabiliyor. Bullet türü defterler bu özellikleri ile farklı kullanım kolaylıkları sağlıyor. Spiralli bir defter satın aldığınızda sayfa üzerinde yapmış olduğunuz bir hatayı sadece o sayfayı kolaylıkla kopararak hatayı giderebiliyorsunuz.

İzmir ulaşım ücretleri 2023 İzmir otobüs bileti fiyatları metro izban eshot ücretleri 2023 İzmir ulaşım ücretleri 2023 İzmir otobüs bileti fiyatları metro izban eshot ücretleri 2023

Bullet Journal Ajandalar Nasıl Kullanılır?

Yaşam içinde her önemli anı not etmeyi seven ve planlı yaşamaya özen gösteren kişiler için ajandalar her daim önemlidir. Toplantı zamanı, saati, doğum günü etkinlikleri, bayramlar gibi hatırlanması gereken özel günler için ajanda tutulması kişinin bu günleri unutmamasını sağlar. Bullet Journal ajandalarda klasik türde olan ajandalar gibi herhangi bir tarih sınırlaması barındırmadığından dolayı sitemizde çok fazla tercih ediliyor.

Zira kişi ajandanın belirlediği tarihlere ayrılan sayfayı kullanmadığında gereksiz bir stresin altına girmemiş oluyor. Kişi böylelikle iş yaşamında planlama yaparken daha rahat sınırsız bir planlama yapabiliyor. Kendine özgü bir planlama yapılabilen zamansız ajandaları kullanan kişinin iş yaşamındaki motivasyonunun artması üretkenliğine de yansıyor.

Bullet Journal Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Zamansız ajanda türleri arasında son dönemlerde eticaret sitemizde öne çıkan ürünlerin başında noktalı defterler gelir. Bu defterleri hangi alanda kullanmak istiyorsanız o şekilde seçmeniz faydalı olur. Bullet Journal seçiminde kapak tasarımı, sayfa düzeni, kağıt kalitesi. spiralli veya ciltli olması gibi etkenler önemli rol oynuyor.