Son ayların yine en çok konuşulan isimlerinden olan oyuncu Burcu Özberk’in hayatı ve biyografi bilgileri araştırılmaya devam ediyor. Burcu Özberk aslen nereli, Burcu Özberk boyu kaç, Burcu Özberk burcu ne, Burcu Özberk evli mi, Burcu Özberk eşi kim, Burcu Özberk sevgilisi kim, Burcu Özberk oynadığı diziler filmler nedir sorularının yanıtları araştırılıyor. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan genç oyuncu, ilk televizyon deneyimini 2013-2014 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl adlı dizideki Huricihan Sultan karakteriyle kazanmıştır.

Tiyatro kökenli olduğu için kariyerinin ilk gününden bugüne pek çok tiyatro oyununda yer alan başarılı oyuncu, Erdal Beşikçioğlu'nun Tatbikat Sahnesi'nde Marquis de Sade Quills ve Woyzeck Masal adlı oyunlarda rol almıştır. Burcu Özberk kimdir nerelidir, memleketi neresi, hangi burç, evli mi, eşi kimdir, sevgilisi kimdir, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı soruları yanıtları ve Burcu Özberk’in yaşamına dair merak edilenler haberimizde hipodrombet yer alıyor.

Burcu Özberk aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler

Burcu Özberk aslen nereli?

Burcu Özberk aslen Eskişehirlidir. Güneşin Kızları dizisinde Nazlı Yılmaz karakterini canlandıran ve bu rol ile kariyerinde bir dönüm noktası yakalayan güzel oyuncu, her sene başarılı yapımlarda yer alarak hiç ekranlardan uzak kalmamıştır.

Kraliçe dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda oynuyor yeni bölüm ne zaman nerede çekiliyor? Kraliçe dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda oynuyor yeni bölüm ne zaman nerede çekiliyor?

Burcu Özberk boyu kaç?

Burcu Özberk’in boyu 1,63 cm’dir. 54 kilo ağırlığında olan başarılı oyuncu, rol aldığı yapımlarda gösterdiği performans ile pek çok ödüle layık görülmüştür. 2018 yılında vizyona giren Direniş Karatay filmi, Burcu Özberk'in ilk sinema filmidir. Oyuncu bazı reklam kampanyalarında da yer almıştır.

Burcu Özberk aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler

Burcu Özberk burcu ne?

Burcu Özberk’in burcu Yay’dır. 11 Aralık 1989 doğumlu oyuncu 33 yaşındadır. 2023 yılında hipodrombet giriş Amazon Prime’de yayınlanan Rüyanda görürsün filminde Murat Boz ile oynamıştır.

Enis Arıkan aslen nereli boyu kaç burcu ne Enis Arıkan oynadığı filmleri ve tv dizileri Enis Arıkan aslen nereli boyu kaç burcu ne Enis Arıkan oynadığı filmleri ve tv dizileri

Burcu Özberk evli mi eşi sevgilisi kim?

Burcu Özberk evli değildir. Özel hayatını magazin gündeminden uzak tutan oyuncunun ismi son olarak Galatasaray'ın Roma'dan transfer ettiği yıldız futbolcu Nicolo Zaniolo ile anılmıştır. Burcu Özberk günümüzde Kanal D’de yayınlanan Kraliçe dizisinde oynamaktadır. Dizide güzel oyuncuya Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman gibi isimler eşlik etmektedir.

Burcu Özberk aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler

Burcu Özberk oynadığı diziler filmler

Burcu Özberk oynadığı diziler

 • 2013-2014 - Muhteşem Yüzyıl - Huricihan Sultan
 • 2015-2016 - Güneşin Kızları - Nazlı Yılmaz
 • 2016 - Şahane Damat - Melike Sağlam
 • 2017 - Badem Şekeri - Ayşe Sarılar
 • 2017-2018 - Aslan Ailem - Burcu Olgun
 • 2019-2020 - Afili Aşk - Ayşe Özkayalı Yiğiter
 • 2020 - Çocukluk - Ayşegül Esen
 • 2021-2022 - Aşk Mantık İntikam - Esra Erten Korfalı
 • 2022 - Maske Kimsin Sen? - Geyik
 • 2023 - Kraliçe - Deniz Gencer Akça

Serenay Sarıkaya aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Serenay Sarıkaya aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Burcu Özberk oynadığı filmler

 • 2018 - Direniş Karatay - Türkan
 • 2023 - Rüyanda Görürsün - Pelin

Burcu Özberk aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler