Cadde Tuning İzmir 35 markası ile İzmir’den tüm Türkiye’ye oto ses sistemleri ve oto multimedya sistemleri satışları gerçekleştiren firma, en uygun fiyat garantisi ve son teknoloji ürünlerle Türkiye’nin her yerine oto ses sistemlerini göndermeye devam ediyor. 2015 yılında Serkan Fırat ve Onur Fırat tarafından kurulan Cadde Tuning İzmir 35, tüm araçlara uygun bass ve anfilerden 16 cm ve 20 cm oto setlerine, ekolayzır ve android navigasyonlu multimedya sistemlerinden pandizot ve oto teyplerine, aradığınız her şeyi indirimli fiyatlar ve kampanyalarla size ulaştırıyor.

Cadde Tuning İzmir 35’te Pioneer, JBL, Enwood, Reiss, Kinghong, Apocalypse, Audiomax, Soundmax, Forx, Mobass, Vibe , Stetsom, Jameson ve Massive ses sistemleri başta olmak üzere, en kaliteli, sağlam ve iyi markalar yer alıyor. Uygun fiyatlı tüm ürünler Türkiye’nin her yerine en hızlı şekilde kargolanıyor. Toptan ve perakende satışların olduğu Cadde Tuning İzmir 35’te ayrıca montaj hizmeti de var. Aldığınız ses sistemleri ürünü en kullanışlı ve verimli şekilde aracınıza monte ediliyor. Tüm kalite ve ses testleri yapıldıktan sonra montaj işlemleri tamamlanıyor.

Cadde Tuning İzmir 35 oto ses sistemleri

Cadde Tuning İzmir 35 oto ses sistemleri size en iyi deneyimi yaşatacak. Pioneer marka çift anfi çıkışlı 7 band ekolayzırdan 13 band bluetoothlu ve mikrofonlu ekolayzıra, JBL marka 30 cm 1000 watt 250 rms kabinli basstan Audiomax İndash bluetooth usb aux girişli radyo ve teybe her şey hazır bekliyor. Ayrıca Kinghong marka 4 kanal stereo 400 rms 4 ohm bass kontrollü anfiden, 5 kanal 5500 watt 100 rms bas çıkışına, Enwood marka 3 anfi çıkışlı 13 band ekolayzır bluetoothlu teypten Reiss marka bass ve sistemlerine, aradığınız özelliklere sahip tüm ses sistemleri Cadde Tuning İzmir 35’te yer alıyor.

Cadde Tuning İzmir 35 oto multimedya sistemleri

Cadde Tuning İzmir 35 oto multimedya sistemleri son teknolojik ürün bandında satışa hazır bekliyor. Sürekli yeni kampanyalar düzenleyen firma, toptan ve perakende seçenekleri ile piyasaya göre en uygun fiyatları müşterilerine sunuyor. Cadde Tuning İzmir 35’te en kullanışlı pandizotlardan her araca uyumlu ses ve multimedya sistemlerine, set paketlerden her türlü kablo ve diğer ses sistemi ürünlerine, aradığınız her şeyi bulmanız mümkün. Uzun ve kısa yolculuklarınızı daha keyifli hale getirecek olan oto ses sistemleri, favori parçalarınızı en iyi ses kalitesi ile dinlemenizi sağlayacak.

Cadde Tuning İzmir 35 adres telefon ve iletişim bilgileri

  • Cadde Tuning İzmir 35 adres: Çalıkuşu Mahallesi, Eski İzmir Caddesi, No: 129/b, Bozyaka, Karabağlar / İzmir
  • Cadde Tuning İzmir 35 telefon numarası: 0554 165 48 81
  • Cadde Tuning İzmir 35 instagram hesabı: https://www.instagram.com/caddetuningizmir35/