Oyuncu Çağatay Ulusoy’un hayatı, biyografi bilgileri ve kariyerine dair detaylar merak ediliyor. Çağatay Ulusoy aslen nereli, Çağatay Ulusoy burcu ne, Çağatay Ulusoy evli mi eşi sevgilisi kim, Çağatay Ulusoy hangi dizilerde filmlerde oynadı? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 23 Eylül 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Türk oyuncu ve model, 2010 yılında Best Model of Turkey birincisi oldu. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri Bölümünde tamamladı ve aynı zamanda Ayla Algan'dan oyunculuk dersleri almaya başladı. İlk rolü, 2011 yılında Show TV'de yayımlanmaya başlayan Adını Feriha Koydum dizisi oldu.

Oyuncu Çağatay Ulusoy, kameralar karşısına ilk geçtiği yapım olan Adını Feriha Koydum dizisinde Emir Sarrafoğlu karakterine hayat verdi. Dizi, 2 sezon boyunca 67 bölüm olarak yayınlandı. Dizi, yayınlandığı dönemde oldukça başarılı olmuştur. Diziye devam ederken 2011'de Anadolu Kartalları filminde de rol aldı. Filmde Üsteğmen Ahmet Onur karakterini canlandırdı. Emir'in Yolu adıyla devam yapımda rol aldı. Oyuncu Çağatay Ulusoy kimdir nerelidir, hangi burç, boy kilo bilgisi, evli mi, eşi kimdir, sevgilisi kim, oynadığı diziler filmler, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde baywin yer alıyor.

Gaddar dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda oynuyor? Gaddar dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda oynuyor?

Çağatay Ulusoy aslen nereli?

Oyuncu Çağatay Ulusoy aslen İstanbulludur. Anne tarafından Boşnak, baba tarafından Bulgaristan göçmeni kökenli bir ailede doğdu. 2013-2015 yılları arasında Star TV'de yayımlanmış olan Amerikan dizisi The O.C'nin yerli uyarlaması Medcezir dizisinde başrol olarak Yaman Koper karakterini canlandırdı. 2015 yılında Leyla Lydia Tuğutlu ile Delibal adlı filmde başrol olarak yer aldı. Filmde Barış Ayaz karakterini canlandırdı.

Çağatay Ulusoy burcu ne?

23 Eylül doğumlu olan oyuncu Çağatay Ulusoy’un burcu Terazi’dir. 2016'da Colin's markasının reklam yüzü olan Ulusoy, Bize Uyar adlı reklam filminde Victoria Secret mankenlerinden Taylor Marie Hill ile birlikte yer aldı. 2016-2017 yılları arasında Show TV'de yayımlanan, reyting rekortmeni olan İçerde dizisinde 39 bölüm Sarp Yılmaz karakterini canlandırmıştır. Ulusoy, bu dizide Aras Bulut İynemli ile beraber başrol olarak yer almıştır.

Selma Ergeç aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler Selma Ergeç aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler

Çağatay Ulusoy evli mi?

Çağatay Ulusoy evli değildir. Ulusoy, 2018-2020 yılları arasında Netflix'te 4 sezon, 32 bölüm yayımlanan ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız'ın başrol karakteri olan Hakan Demir rolünü üstlendi. Dizi Netflix'in başarılı yapımları arasında yer almayı başarmıştır. 2021 yılında BluTV yapımı Yeşilçam isimli dizide rol almıştır. Dizide Semih Ateş karakterini canlandırdı. Netflix'te yayınlanan Kağıttan Hayatlar isimli filmde başrol oynadı.

Çağatay Ulusoy sevgilisi kim?

Oyuncu Çağatay Ulusoy’un bilinen son sevgilisi Duygu Sarışın’dır. 2023 yılında Netflix'te yayınlanan Terzi dizisinde Peyami karakterini canlandırdı. Ay Yapım imzalı ve NOW'da yayımlanan Gaddar dizisinde Dağhan karakterini canlandıran oyuncu, bu dizi ile kariyerini sürdürüyor. Medcezir, Delibal, İçerde ve Hakan: Muhafız dizileri ile En İyi Çıkış Yapan Oyuncu, En İyi Erkek Oyuncu, Yılın TV Erkek Oyuncusu gibi birçok ödülün sahibi baywin giriş oldu.

Simge Selçuk aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı diziler filmler Simge Selçuk aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı diziler filmler

Çağatay Ulusoy hangi dizilerde oynadı?

 • 2011-2012 - Adını Feriha Koydum - Emir Sarrafoğlu
 • 2012 - Adını Feriha Koydum: Emir'in Yolu - Emir Sarrafoğlu
 • 2013-2015 - Medcezir - Yaman Koper
 • 2016-2017 - İçerde - Sarp Yılmaz
 • 2020 - Menajerimi Ara - Kendisi
 • 2024 - Gaddar - Dağhan Yalçın

Çağatay Ulusoy internet dizileri filmleri

 • 2018-2020 - Hakan: Muhafız - Hakan Demir / Muhafız
 • 2021 - Kağıttan Hayatlar - Mehmet
 • 2021 - Yeşilçam - Semih Ateş
 • 2023 - Terzi - Peyami Dokumacı
 • 2024 - Kübra - Gökhan Şahinoğlu
 • Yakında - Centilmen - Saygın

Çağatay Ulusoy hangi filmlerde oynadı?

 • 2010 - Recep İvedik 3 - Dansçı
 • 2011 - Anadolu Kartalları - Ahmet Onur
 • 2015 - Delibal - Barış Ayaz

Hande Soral aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler Hande Soral aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler