Sunucu ve oyuncu Çağla Şikel’in hayatı ve biyografi bilgileri merak edilip araştırılıyor. Çağla Şikel aslen nereli, Çağla Şikel burcu ne, Çağla Şikel evli mi, Çağla Şikel eşi kimdir, Çağla Şikel sevgilisi kimdir, Çağla Şikel oynadığı diziler, Çağla Şikel programı adı nedir? sorularının yanıtları yazımızda cevap buldu. Bir dans tutkunu olan Çağla Şikel uzun boyunun tüm dezavantajlarına rağmen uzun yıllar profesyonel olarak dans eğitimi alıp, dans etti. Henüz ilkokul 4. sınıftan öğrencisiyken İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda bale eğitimi almaya başladı. Hiç ara vermediği dans hayatına Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı yetenek sınavlarını kazanarak 1997-1999 yılları arasında burada öğrenci olarak devam etti.

Kariyerinin bu döneminde oyunculuk, sunuculuk, mankenlik, Youtuberlık yapan Çağla Şikel bir dönem İstanbul Devlet Operası ve Cemal Reşit Rey Orkestra Balesi’nde sözleşmeli bale sanatçısı olarak çalıştı. Daha o yıllarda başarısı ve aurası ile dikkat çeken Şikel, Odessa’nın hikayesinden uyarlanan uluslararası bir festival filmi olan 1996 yapımı Odessa’ya seçilen tek Türk oyuncu oldu. Başarılı sunucu Çağla Şikel aslen nereli, Çağla Şikel burcu ne, Çağla Şikel evli mi, Çağla Şikel eşi sevgilisi kimdir, Çağla Şikel oynadığı diziler sunduğu programlar sorularının yanıtları ve Çağla Şikel’in yaşamına dair merak edilenler haberimizde hipodrombet yer alıyor.

Emre Altuğ aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Emre Altuğ aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Çağla Şikel aslen nereli?

Çağla Şikel aslen Karslıdır. Babası Karslı bir Azeri, Annesi ise Çerkes kökenli bir Adanalıdır. Mali müşavir olan babasının işi gereği İstanbul'da doğup büyüyen başarılı sunucu, tüm eğitim hayatını da İstanbul'da tamamlamıştır.Uzun boyu ve düzgün fiziği ile dikkat çeken Şikel'in güzelliği, katıldığı 1997 yılı Miss Turkey yarışmasında birinci olması ile tescillenmiştir. Aynı yıl katıldığı Miss World yarışmasında Avrupa Güzeli (Europe's Queen of Beauty) seçilmiştir.

Çağla Şikel burcu ne?

Çağla Şikel'in burcu Oğlak'tır. Çağla Şikel 2 Ocak 1979 tarihinde doğmuştur. İlk olarak 2000 yılında Zehirli çiçek dizisi ile ekranlara merhaba diyen Şikel, oyunculukta asıl çıkışını ise Melek Baykal, Müjdat Gezen, Özkan Uğur, Alişan, Zeki Alasya gibi usta isimlerle 2004-2007 yılları arasında çektiği Cennet Mahallesi dizisi ile yapmıştır.

Çağla Şikel boyu kaç?

Çağla Şikel'in boyu 1,80 cm’dir. Kırk yaşını aşmış olan Şikel,1997 yılından beri katıldığı her defilede baş manken olarak çalışmaya devam etmektedir. Şikel, fiziğini korumak için düzenli spor yaptığını ve sağlıklı yaşam rutinleri oluşturduğunu sık sık dillendirmektedir.. Bugüne kadar  Fransa, ABD, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır gibi pek çok ülkede podyumlarda yer almıştır.

Afra Saraçoğlu aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Afra Saraçoğlu aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Çağla Şikel evli mi?

Çağla Şikel evli değildir. Kariyeri boyunca pek çok isimle anılan Şikel, 2008-2015 yılları arasında Emre Altuğ ile evli kalmıştır. Uzun bir birlikteliğin ardından dostça ayrılan çiftin Hüseyin Kuzey ve Uzay Tuncer adlarında iki oğulları vardır.

 Çağla Şikel eşi sevgilisi kimdir?

Çağla Şikel'in sevgilisi avukat Nail Gönenli'dir. Boşandıktan sonra özel hayatı ile gündeme gelmeyen Şikel, bir süredir avukat Nail Gönenli'dir. İlişkisi hakkında magazin programlarına açıklamalarda bulunmamaktadır.

Çağla Şikel programı adı ne hangi kanalda?

Çağla Şikel, son yıllarda sunuculuk kariyerine üzerine yoğunlaşmıştır. Sabah kuşağında çok ses getiren işlere imza atan başarılı sunucu, 2018 yılından beri Çağla ile Yeni Bir Gün adlı programını sunmaktadır. Program 6 sezondur Fox TV ekranlarında yayınlanan program reytinglerde çok başarılı sonuçlar elde etmeye hipodrombet giriş devam etmektedir.

Oktay Kaynarca aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Oktay Kaynarca aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Çağla Şikel oynadığı diziler filmler

 • 1996 - Odessia
 • 2000-2001 - Zehirli Çiçek - Nazan
 • 2004-2007 - Cennet Mahallesi - Sultan
 • 2008 - Görgüsüzler - Sultan
 • 2008 - Avrupa Yakası - Melek
 • 2017 - Dostlar Mahallesi
 • 2018 - Tolgshow - Kendisi(Konuk Oyuncu)
 • 2018 - Jet Sosyete - Kendisi(Konuk Oyuncu)

Çağla Şikel programları

 • Aile Boyu
 • Şehirler Yarışıyor
 • İlle de Roman Olsun
 • Bugün Ne Giysem?
 • Her Şey Dahil
 • Tabu
 • 2015 - Kız Tarafı Erkek Tarafı
 • 2017 - Ben Söylerim
 • 2020 - Hepsi Benim
 • 2018 - Çağla ile Yeni Bir Gün
 • 2021 - Osman Müftüoğlu ile 30 Dakikada Sağlık

Dolunay Soysert aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Dolunay Soysert aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri