Oyuncu Çağla Şikel’in hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Çağla Şikel aslen nereli, Çağla Şikel evli mi, Çağla Şikel eşi sevgilisi kim, Çağla Şikel burcu ne, Çağla Şikel oynadığı diziler, Çağla Şikel programı adı ne sorularının yanıtları araştırılıyor. Oyunculuk, sunuculuk, mankenlik, vloggerlık ve televizyonculuk yapan Çağla Şikel, çocukluk yıllarında başlayan dans tutkusu ile ilkokul 4. sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda bale eğitimi almaya başladı.

Çağla Şikel, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı yetenek sınavlarını kazanarak burada 1997-1999 yılları arasında lisansını tamamladı. Bir dönem İstanbul Devlet Operası ve Cemal Reşit Rey Orkestra Balesi’nde sözleşmeli bale sanatçısı olarak çalıştı. Aynı yıllarda Odessa’nın hikayesinden uyarlanan uluslararası bir festival filmi olan Odessa’ya seçilen tek Türk oyuncu oldu. Oyuncu Çağla Şikel memleketi nerelidir, boyu kaç, kilosu, evli mi, hangi burç, hangi dizilerde oynadı, sunduğu programlar sorularının yanıtları ve Çağla Şikel’in yaşamına dair merak edilenler haberimizde justinbet yer alıyor.

Nurgül Yeşilçay aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Nurgül Yeşilçay oynadığı tv dizileri ve filmleri Nurgül Yeşilçay aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Nurgül Yeşilçay oynadığı tv dizileri ve filmleri

Çağla Şikel aslen nereli?

Çağla Şikel baba tarafından aslen Karslıdır. Karslı bir Azeri olan babası mali müşavirdir. Annesi ise Çerkes kökenli bir Adanalıdır. Çağla Şikel İstanbul’da doğup büyümüş, tüm öğretim hayatını İstanbul’da sürdürmüştür. Çağla Şikel Miss Turkey yarışmasında 1997 yılında birinci olmuş tescilli bir güzeldir. Ayrıca yine 1997 yılında katıldığı Miss World yarışmasında Avrupa Güzeli (Europe's Queen of Beauty) seçilmiştir.

Çağla Şikel evli mi eşi sevgilisi kim?

Çağla Şikel evli değildir. Şikel, 2008-2015 yılları arasında Emre Altuğ ile evli kalmıştır. Çiftin Hüseyin Kuzey ve Uzay Tuncer adlarında iki oğulları vardır. Eski çift çocukları için sık sık bir araya gelmektedir. Çağla Şikel'in sevgilisi avukat Nail Gönenli'dir. Uzun süredir yalnız olan Çağla Şikel Nail Gönenli ile birliktedir.

Defne Samyeli aslen nereli boyu kaç burcu ne kaç kilo oynadığı dizileri filmleri Defne Samyeli aslen nereli boyu kaç burcu ne kaç kilo oynadığı dizileri filmleri

Çağla Şikel burcu ne?

Çağla Şikel'in burcu Oğlak'tır. Çağla Şikel 2 Ocak 1979 tarihinde doğmuştur. Miss Turkey’de birinci seçildikten sonra oyunculuğa da başlayan Çağla Şikel, ilk olarak Zehirli çiçek dizisi ile 2000’de dizi oyunculuğuna merhaba demiştir. Oyunculukta asıl çıkışını ise Melek Baykal, Müjdat Gezen, Özkan Uğur, Alişan, Zeki Alasya gibi usta isimlerle 2004-2007 yılları arasında çektiği Cennet Mahallesi dizisi ile yapmıştır.

Çağla Şikel boyu kaç?

Çağla Şikel'in boyu 1,80 cm’dir. 1997 yılından beri katıldığı defilelerde hala baş manken olan Şikel, bugüne kadar justinbet giriş Fransa, ABD, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır’da podyuma çıkmıştır.

Çağla Şikel programı adı, programı hangi kanalda?

Bugünlerde sunuculuk kariyerine ağırlık veren Şikel, 2018 yılından beri Çağla ile Yeni Bir Gün adlı programını sunmaktadır. Program 5 sezondur Fox TV ekranlarında yayınlandığı kuşakta reytingte üst sıralarda yer almaktadır.

Eda Ece aslen nereli burcu ne boy kilo hangi takımlı Eda Ece oynadığı filmleri ve tv dizileri Eda Ece aslen nereli burcu ne boy kilo hangi takımlı Eda Ece oynadığı filmleri ve tv dizileri

Çağla Şikel oynadığı diziler filmler

 • 1996 - Odessia
 • 2000-2001 - Zehirli Çiçek - Nazan
 • 2004-2007 - Cennet Mahallesi - Sultan
 • 2008 - Görgüsüzler - Sultan
 • 2008 - Avrupa Yakası - Melek
 • 2017 - Dostlar Mahallesi

Çağla Şikel programları

 • Aile Boyu
 • Şehirler Yarışıyor
 • İlle de Roman Olsun
 • Her Şey Dahil
 • Tabu
 • 2015 - Kız Tarafı Erkek Tarafı
 • 2017 - Ben Söylerim
 • 2020 - Hepsi Benim
 • 2018 - Çağla ile Yeni Bir Gün
 • 2021 - Osman Müftüoğlu ile 30 Dakikada Sağlık

Elçin Sangu aslen nereli burcu ne sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Elçin Sangu aslen nereli burcu ne sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri