Çakallarla Dans 6 filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Çakallarla Dans 6 nerede çekildi, Çakallarla Dans 6 hangi kanalda oynuyor, Çakallarla Dans 6 konusu ne, Çakallarla Dans 6 ne zaman çekildi, Çakallarla Dans 6 oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Kayınço Gökhan rolünde Şevket Çoruh, Muhasebeci Servet rolünde İlker Ayrık, Köfte Necmi rolünde Timur Acar, Del Piero Hikmet rolünde Murat Akkoyunlu, Fatma rolünde Didem Balçın, Hüseyin Abi rolünde Hakan Bilgin ve Manolya rolünde Ebru Cündübeyoğlu yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Nurettin Sönmez, Ceyhun Yılmaz, Anıl Tetik, Elvan Dişli, Mine Kılıç ve Kemal Zeydan var.

Çakallarla Dans 6 filminde, 5 macera atlatan dört kafadar, pandemi sonrası ekonomik krizle boğuşmaktadır. Mali sıkıntıdan kurtulmanın yollarını arayan ve artık futbolda da eskisi kadar iyi olmayan dört kafadarın hayatı, bir gün Servet'in karısı Fatma'ya yıllardır görüşmediği ablası Manolya'dan gelen mektupla değişir. Manolya güzelliği ve çekiciliğiyle mahalledeki birçok erkeği adeta mest etmiş ve mahallede adı çıkmış bir kadındır. Bir gün; evi terk ettikten sonra önce babası, ardından da annesi hayatını kaybetmiştir. Fatma da anne ve babasının ölümünden onu suçlamakta ve ablası olarak görmemektedir. Çakallarla Dans 6 filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi adada çekildi, hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi, gişe hasılat bilgileri, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları haberimizde profxbet yer alıyor.

En iyi kara komedi filmleri en popüler kara mizah filmleri listesi En iyi kara komedi filmleri en popüler kara mizah filmleri listesi

Çakallarla Dans 6 ne zaman çekildi?

Çakallarla Dans 6 filmi 2022 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen yapım 2 Aralık 2022 tarihinde sinemalarda vizyona girerek, sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Çakallarla Dans 5 filminin devam filmi olarak çekilen yapım vizyonda 12 hafta kaldı. 871.764 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 50.946.808 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda senaryosunu da yazan Murat Şeker oturuyor. Filmin bir diğer senaristi ise Ali Tanrıverdi’dir.

Çakallarla Dans 6 nerede çekildi?

Çakallarla Dans 6 filmi İstanbul, Kos Adası ve Bodrum’da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü İstanbul’da yapılırken, bir bölümü Muğla’nın Bodrum ilçesinde, kalan bölümleri ise Kos Adası’nda çekilmiştir. İstanköy adıyla da bilinen Kos Adası, Bodrum Yarımadası'nın karşısında, 8 mil uzakta yer alan bir Ege adasıdır. Yunanistan'ın 12 Adalar Vilayeti'ne bağlıdır. Yapımcıları Timur Savcı, Cemal Okan ve Murat Şeker olan filmin kurgusunu Levent Çelebi ve Çağrı Ece yaptı. Filmin müziklerini Serhat Ersöz hazırladı.

Tüm zamanların en iyi filmleri gelmiş geçmiş en iyi başyapıt filmler listesi Tüm zamanların en iyi filmleri gelmiş geçmiş en iyi başyapıt filmler listesi

Çakallarla Dans 6 konusu ne?

Çakallarla Dans 6 filminde Manolya, Fatma'yı ve çakalları 4. evliliğinin düğününe, Kos Adası'na davet ediyor. Doğma büyüme Fikirtepeli, hayatlarında hiç yurtdışına çıkmamış hâtta nerdeyse hiç tatile bile gitmemiş kahramanların serüveni böylece ilk defa ülke toprakları dışına, Yunanistan'a uzanıyor. Daha vize çıkarmada kafadarları bulan musibetler, adaya ayak bastıktan sonra da onları bulmaya devam ediyor. Düğün organizasyonunun ve Manolya'nın arkasındaki hikayeyi öğrenen ekip, bir anda kendilerini gizli bir görevin içinde buluyor.

Çakallarla Dans 6 hangi kanalda oynuyor?

Çakallarla Dans 6 filmi Fox TV kanalında oynuyor. Film 11 Aralık Pazartesi günü saat 20.00’de Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Çakallarla Dans serisinin altıncı devam halkası olan filmde ekip kendilerini bu defa yurt dışında türlü maceraların içinde buluyor. Yapım şirketleri SugarWorkz ve TAFF Pictures olan filmin dağıtımını ise CJ ENM yaptı. Çekimlerine Haziran 2022 tarihinde başlanan film, 2 Aralık 2022 tarihinde vizyona girmiş ve büyük ilgi görmüştü. İddialı yapım, izleyenleri yine kahkahaya boğacak. Film 125 dakika profxbet giriş sürüyor.

En yüksek bütçeli filmler en pahalı sinema filmleri listesi En yüksek bütçeli filmler en pahalı sinema filmleri listesi

Çakallarla Dans 6 oyuncu kadrosu karakterleri

 • Şevket Çoruh - Kayınço Gökhan
 • İlker Ayrık - Muhasebeci Servet
 • Timur Acar - Köfte Necmi
 • Murat Akkoyunlu - Del Piero Hikmet
 • Didem Balçın - Fatma
 • Hakan Bilgin - Hüseyin Abi
 • Ebru Cündübeyoğlu - Manolya
 • Nurettin Sönmez - Enrico
 • Ceyhun Yılmaz - Adem
 • Anıl Tetik - Yüzbaşı Ali Suavi
 • Elvan Dişli - Mary (Melek)
 • Mine Kılıç - Anna Karenina
 • Kemal Zeydan - Kocakafa Sedat

Unutulmaz Türk filmleri listesi Türk sinemasının efsane Türk filmleri en iyi aşk filmleri Unutulmaz Türk filmleri listesi Türk sinemasının efsane Türk filmleri en iyi aşk filmleri