Çalgı Çengi İkimiz filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılmaya devam ediyor. Çalgı Çengi İkimiz nerede çekildi, Çalgı Çengi İkimiz hangi kanalda oynuyor, Çalgı Çengi İkimiz ne zaman çekildi, Çalgı Çengi İkimiz oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları merak ediliyor.

Yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Selçuk Aydemir’in oturduğu Çalgı Çengi İkimiz filminin başrollerini Ahmet Kural ve Murat Cemcir paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Rasim Öztekin, Ayhan Taş, Burak Satıbol, Ahmet Gülhan, Ayşe Kökçü, Nur Erkul, Tuna Orhan, Cahit Gök, Barış Yıldız, Korhan Herduran, Şinasi Yurtsever, Zihni Göktay ve Cemil Şahin rol alıyor.

Çalgı Çengi İkimiz filminde, 6 yıl önce bulaştıkları mafya tarafından, resmi düğün şarkıcılığı yaptırılan Gürkan ve Salih’in tehlike ve komedi dolu maceraları kaldığı yerden devam ediyor. Filmde, sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan’a bunu gerçekleştirmeleri için tek bir seçenek veriliyor. Gittikleri düğündeki nikah memurunu kaçırmak. Bu operasyonda, ikilinin başına hiç beklenmedik, farklı ve ilginç olaylar geliyor.

Komedi, macera ve aksiyon türlerinde çekilen filmin müziklerini Aytekin Ataş hazırladı. Yapımcısı Necati Kocabay olan film 114 dakika sürüyor. Çalgı Çengi filminin devam yapımı olan filmin bir diğer adı ise Çalgı Çengi 2’dir. Çalgı Çengi İkimiz filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi ve oyuncu kadrosu karakterleri sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen diğer detaylar haberimizde betdog yer alıyor.

çalgı çengi ikimiz nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Çalgı Çengi İkimiz ne zaman çekildi?

Çalgı Çengi İkimiz filmi 2016 yılında çekildi. İzleyenleri kahkahaya boğan film 6 Ocak 2017 tarihinde sinemalarda gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Film 15 hafta vizyonda kaldı. Toplam 2 milyon 798 bin 16 kişi tarafından beyazperdede izlendi. 32 milyon 540 bin 648 TL gişe hasılatı elde etti.

Ecem Erkek aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi Ecem Erkek oynadığı filmleri ve tv dizileri Ecem Erkek aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi Ecem Erkek oynadığı filmleri ve tv dizileri

Çalgı Çengi İkimiz nerede çekildi?

Çalgı Çengi İkimiz filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kuruldu. Filmde, Gürkan ve Salih artık mafyayla içli dışlı olmaktan, mafya düğünlerinde müzik yapmaktan bıkıyor ve uzaklaşmaya karar veriyor. Ancak bu o kadar kolay olmuyor.

Melisa Döngel aslen nereli burcu ne Melisa Döngel oynadığı tv dizileri filmleri Melisa Döngel aslen nereli burcu ne Melisa Döngel oynadığı tv dizileri filmleri

Çalgı Çengi İkimiz hangi kanalda oynuyor?

Çalgı Çengi İkimiz filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 5 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00’de ve gece saat 02.45’te Show TV ekranlarında betdog giriş yayınlanacak. TR 40 33 tarafından çekilen yapımla ilgili açıklama yapan oyuncu Murat Cemcir, film için 4 milyon dolara yakın para harcadıklarını açıklamıştı.

çalgı çengi ikimiz nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Çalgı Çengi İkimiz oyuncuları isimleri

 • Murat Cemcir - Salih
 • Ahmet Kural - Gürkan
 • Rasim Öztekin - Bünyamin abi
 • Ayhan Taş - İsmet
 • Burak Satıbol - Samet
 • Ahmet Gülhan - Naz'ın Babası
 • Ayşe Kökçü - Naz'ın Annesi
 • Nur Erkul - Naz
 • Tuna Orhan - Yunus
 • Cahit Gök - Cemal
 • Barış Yıldız - Selami
 • Korhan Herduran - Hulusi
 • Samet Gürsel - Kadri
 • Şinasi Yurtsever - Mahmut

Nejat İşler aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim Nejat İşler oynadığı filmleri dizileri Nejat İşler aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim Nejat İşler oynadığı filmleri dizileri

Çalgı Çengi İkimiz filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler rol alıyor; Ceyhun Güneş, İlker Yakut, Zihni Göktay, Cemil Şahin, Hakan Akın, Osman Kaba, Erdal Şahin, Okan Has, Sinan Alkan ve Atilla Pakdemir.

çalgı çengi ikimiz nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri