Can Feda filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Filmin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Can Feda filmi nerede çekildi, Can Feda filmi gerçek hikayesi ne, Can Feda filmi ne zaman çekildi, Can Feda filmi hangi kanalda oynuyor, Can Feda filmi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları araştırılıyor. Filmin başrollerini Yüzbaşı Alparslan rolü ile Burak Özçivit, Kaptan Pilot Onur Keskin rolü ile Kerem Bürsin ve Doktor Seher rolü ile Melike İpek Yalova paylaşıyor. Filmde ayrıca Süleyman Karaahmet, Sabahattin Yakut, Onur Ayçelik, Özbek Kaplan, Can Baykan ve Cem Kurtoğlu da rol alıyor.

Can Feda filminde, dünyanın en tehlikeli bölgelerinden birinde 7 yıldır iç savaş hüküm sürüyor. Türk ordusu yanında hiçbir müttefik devlet olmadan bölgeye giriş yapıyor. Bölgede görevliler arasında Yüzbaşı Alparslan’ın komutasındaki 6 kişilik Özel Kuvvetler timi de var. Tim, aralarına katılan Yüzbaşı Pilot Onur ile birlikte Türk ordusuna karşı kurulan büyük bir tuzağı ortaya çıkarıyor. Askeri, aksiyon ve savaş türlerinde çekilen film 110 dakika golvar sürüyor. Can Feda filminin çekildiği yer, gerçek hikayesi, konusu, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor ve oyuncu kadrosu karakterleri sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor.

Can Feda filmi ne zaman çekildi?

Can Feda filmi 2018 yılında çekildi. TAFF Pictures tarafından çekilen film 6 Nisan 2018 tarihinde vizyona girdi. Vizyonda 8 hafta kalan film 293 bin 604 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 8 haftada 3 milyon 442 bin 202 TL hasılat elde etti. Yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun’un oturduğu filmin senaryosunu Zafer Külünk yazdı. Filmin müziklerini Toygar Işıklı hazırladı.

Can Feda filmi nerede çekildi?

Can Feda filmi İstanbul, Bilecik ve Eskişehir’de çekildi. Filmin ilk sahneleri için Eskişehir’de çekim setleri kuruldu. Bu çekimler için 2 bin figüran rol aldı. Çekimlerde 3 bin silah ve 300 araç kullanıldı. Eskişehir çekimleri tamamlandıktan sonra Bilecik Zemzemiye Köyü’nde çekimler yapıldı. Filmde Suriye’de bir Türkmen Köyü olarak görülen yer Bilecik’e bağlı Zemzemiye Köyü’dür. Ayrıca İstanbul Havalimanı’nda da çekimler golvar giriş yapılmıştır.

Can Feda filmi hangi kanalda oynuyor?

Can Feda filmi ATV kanalında oynuyor. Film 25 Şubat Cumartesi günü saat 13.00’de ATV ekranlarında yayınlanacak.

Can Feda filmi oyuncuları isimleri

  • Burak Özçivit - Yüzbaşı Alparslan
  • Kerem Bürsin - Kaptan Pilot Onur Keskin
  • Melike İpek Yalova Doktor Seher
  • Süleyman Karaahmet - Yılmaz
  • Sabahattin Yakut - Nazım
  • Onur Ayçelik - Selim
  • Özbek Kaplan - Can
  • Can Baykan - Halil
  • Cem Kurtoğlu - Tuğgeneral