Başrollerini Burak Özçivit, Kerem Bürsin ve Melike İpek Yalova’nın paylaştığı Can Feda filminin yayın ve çekim ayrıntıları araştırılmaya devam ediyor. Can Feda filmi nerede çekildi, Can Feda filmi hangi kanalda oynuyor, Can Feda filmi gerçek hikayesi nedir, Can Feda filmi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı.

Can Feda filminde, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne bağlı birlikler, müttefiklerinin desteği olmadan son derece tehlikeli bir bölgeye giriş yapıyor. Bu topraklarda 6 kişilik Özel Kuvvetler timinin başındaki Yüzbaşı Alparslan (Burak Özçivit) ve Pilot Yüzbaşı Onur (Kerem Bürsin), büyük bir tuzağı açığa çıkarıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun oturuyor.

Can Feda filminin senaryosunu Zafer Külünk yazdı. 2018 yapımı olan film 6 Nisan 2018’te vizyona girdi. 8 hafta vizyonda kalan film 293.604 izlenme sayısına erişti. Film beyazperdede toplamda 3.442.202 gişe hasılatı kazandı. Film 110 dakika orisbet sürüyor. Can Feda filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi kanalda oynuyor, konusu, oyuncuları isimleri, ne zaman çekildi kaç yılında sorularının yanıtları ortaya çıktı.

Can Feda filmi gerçek hikayesi nedir?

Türk ordusu, 7 yıldır bir iç savaşın sürdüğü, dünyanın en tehlikeli bölgesine, yanında hiç bir müttefik devlet olmadan giriş yapıyor. Aynı anda, Yüzbaşı Alparslan’ın komutasındaki 6 kişilik Özel Kuvvetler timi, Yüzbaşı Pilot Onur’un da katılımıyla Türk ordusuna karşı kurulan büyük tuzağı ortaya çıkarıyor. Vatan millet uğruna, bu tuzağı bozmak için yüzlerce teröriste karşı tek başına ölüm kalım mücadelesi veren tim için belki de asıl sınav, vicdanın sesini unutmamak ve insanlık dışı savaş koşullarında insan kalmayı bilmek oluyor.

Kardeşim Benim 2 filmi nerede çekildi oyuncuları Didem kim izlenme sayısı gişe rakamları Kardeşim Benim 2 filmi nerede çekildi oyuncuları Didem kim izlenme sayısı gişe rakamları

Can Feda filmi nerede çekildi?

Can Feda filmi Eskişehir’de çekildi. Filmin çekimleri ayrıca Bilecik’te ve İstanbul’da da yapıldı. Eskişehir’de kurulan dev plato geniş bir alana yayıldı. Çekimlerde 2 bin figüran görev aldı. Ayrıca 3 bin silah ve 300 araç kullanıldı. Suriye’de bir Türkmen Köyü olarak ekranlara gelen yer ise Bilecik Zemzemiye Köyü’dür.

Can Feda filmi hangi kanalda oynuyor?

Can Feda filmi ATV kanalında oynuyor. Film 18 Mart Cumartesi günü saat 10.00’da ATV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Filmin müziklerini Toygar Işıklı hazırladı. TAFF Pictures tarafından askeri, aksiyon ve savaş türlerinde orisbet giriş çekilen yapım, operasyon sürecinde olan bir Özel Kuvvetler timinin hikâyesini ekranlara getiriyor.

Melisa Aslı Pamuk aslen nereli burcu ne sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Melisa Aslı Pamuk aslen nereli burcu ne sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Can Feda filmi oyuncu kadrosu karakterleri

  • Burak Özçivit - Yüzbaşı Alparslan
  • Kerem Bürsin - Kaptan Pilot Onur Keskin
  • Melike İpek Yalova Doktor Seher
  • Süleyman Karaahmet - Yılmaz
  • Sabahattin Yakut - Nazım
  • Onur Ayçelik - Selim
  • Özbek Kaplan - Can
  • Can Baykan - Halil
  • Cem Kurtoğlu - Tuğgeneral

Çetin Tekindor aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri Çetin Tekindor aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri