Başrollerinde Burak Özçivit, Kerem Bürsin ve Melike İpek Yalova gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Can Feda filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Can Feda filmi nerede çekildi, Can Feda filmi konusu ne, Can Feda filmi gerçek hikayesi ne, Can Feda filmi kaç yılında çekildi, Can Feda filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Yüzbaşı Alparslan rolü ile Burak Özçivit, Kaptan Pilot Onur Keskin rolü ile Kerem Bürsin, Doktor Seher rolü ile Melike İpek Yalova, Yılmaz rolü ile Süleyman Karaahmet, Nazım rolü ile Sabahattin Yakut, Selim rolü ile Onur Ayçelik, Can rolü ile Özbek Kaplan, Halil rolü ile Can Baykan ve Tuğgeneral rolü ile Cem Kurtoğlu yer alıyor. Can Feda filminin yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun oturuyor. Filmin senaryosunu Zafer Külünk yazdı. TAFF Pictures tarafından askeri, aksiyon ve savaş türlerinde çekilen filmin görüntü yönetmeni Tolga Çetin oldu. 110 dakika süren Can Feda filminde, operasyon sürecinde olan bir Özel Kuvvetler timinin hikâyesi ekranlara geliyor. Can Feda filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi şehirde çekildi, gerçek hikayesi ne, ne zaman çekildi, oyuncuları isimleri sorularının yanıtları haberimizde moldebet yer alıyor.

Direniş Karatay filmi oyuncuları isimleri konusu ne zaman çekildi Direniş Karatay nerede çekildi? Direniş Karatay filmi oyuncuları isimleri konusu ne zaman çekildi Direniş Karatay nerede çekildi?

Can Feda filmi kaç yılında çekildi?

Can Feda filmi 2018 yılında çekildi. Film 6 Nisan 2018 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Can Feda filmi vizyonda kaldığı süre boyunca 293 bin 604 kişi tarafından izlenerek toplam 3 milyon 442 bin 202 TL hasılat elde etmiştir.

Can Feda filmi nerede çekildi?

Can Feda filmi İstanbul, Eskişehir, Bilecik şehirlerinde çekildi. Can Feda filminin ilk sahneleri Eskişehir’de çekilmiştir. Burada yapılan çekimlerde 2 bin figüran rol aldı. Ayrıca 3 bin silah ile birlikte 300 araç kullanıldı. Eskişehir’in ardından çekimler Bilecik ilinin Zemzemiye Köyü’nde yapıldı. Filmde Suriye’de bir Türkmen Köyü olarak gösterilen yer Zemzemiye Köyü’dür. Bazı sahneler ise İstanbul Havalimanında çekilmiştir.

Can Feda filmi konusu gerçek hikayesi ne?

Can Feda filminde, 7 senedir iç savaşın devam ettiği bir bölgeye Türk ordusu giriyor. Görevliler arasında Yüzbaşı Alparslan ve komutasındaki 6 kişilik Özel Kuvvetler timi de oluyor. Time ayrıca Yüzbaşı Pilot Onur da katılıyor ve Türk ordusuna karşı kurulan büyük bir tuzak ortaya çıkarılıyor. Özel Kuvvetler timi zorlu şartlara rağmen tuzağı bozmaya moldebet giriş çalışıyor.

Aile Arasında filmi nerede çekildi konusu ne oyuncu kadrosu ne zaman çekildi gişe hasılat bilgisi Aile Arasında filmi nerede çekildi konusu ne oyuncu kadrosu ne zaman çekildi gişe hasılat bilgisi

Can Feda filmi oyuncu kadrosu karakterleri

  • Burak Özçivit - Yüzbaşı Alparslan
  • Kerem Bürsin - Kaptan Pilot Onur Keskin
  • Melike İpek Yalova - Doktor Seher
  • Süleyman Karaahmet - Yılmaz
  • Sabahattin Yakut - Nazım
  • Onur Ayçelik - Selim
  • Özbek Kaplan - Can
  • Can Baykan - Halil
  • Cem Kurtoğlu - Tuğgeneral

Salur Kazan Zoraki Kahraman filmi nerede çekildi konusu ne kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu Salur Kazan Zoraki Kahraman filmi nerede çekildi konusu ne kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu