Ekranların sevilen yapımlarından olan Dönence dizisinde canlandırdığı Özgür karakteriyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu Caner Topçu’nun hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Caner Topçu aslen nereli, Caner Topçu burcu ne Caner Topçu boyu kaç, Caner Topçu evli mi, Caner Topçu eşi kimdir, Caner Topçu oynadığı tv dizileri filmleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dönence dizisinde Özgür karakterine hayat veren Caner Topçu, son dönemlerin en çok merak edilen isimleri arasında yer almıştır. Oyuncu Caner Topçu, 25 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da doğdu. Oynadığı karakterle büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Caner Topçu geçtiğimiz sezon yaz dizisi olarak ekranlara gelen Duy Beni dizisindeki rolüyle de büyük ilgi görmüştür.

Sadece televizyon dizilerinde değil, sinema filmlerinde de önemli rollerde oynayan başarılı isim Caner Topçu, yeni projelerle ekranlara gelmeye devam etmektedir. Bu projeler ile yakından takip edilen oyuncular arasında yer alan Topçu, magazin basının da yakından takip ettiği isimler arasındadır. Birden fazla projede rol alan ünlü oyuncu Caner Topçu kimdir nerelidir, hangi burç, boyu kaç, evli mi eşi kim, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve Caner Topçu'nun yaşamına dair merak edilen detaylar haberimizde probet yer alıyor.

Sümeyye Aydoğan aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Sümeyye Aydoğan aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Caner Topçu aslen nereli?

Caner Topçu aslen Kastamonuludur. Ailesi Kastamonunun Pınarbaşı ilçesinden olan Topçu, İstanbul'da doğup büyümüştür ve yaşamını İstanbul'da sürdürmektedir. Duy Beni ve Dönence dizisiyle dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Barbaroslar dizisinde Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Aslantepe ile rol almıştır.

Caner Topçu burcu ne?

25 Haziran doğumlu olan başarılı oyuncu Caner Topçu'nun burcu Yengeç'tir. 1997 doğumlu olup 2023 yılı itibariyle 26 yaşındadır. Genç oyuncu İnançtan Zafere, Sarıkamış, Beyaz Cehennem ve Dikkat İnternet Var isimli tiyatro oyunlarında da sahne almıştır. Bilinçsizler adı verilen sinema filminde Recep karakterini canlandırmış ve 2018’de aksiyon, macera ve drama türünde Evrensel Döngü: Yaşam Ağacına Yolculuk isimli sinema filminde rol almıştır.

Emre Kınay aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Emre Kınay aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Caner Topçu boyu kaç?

Yakışıklılığıyla dikkat çeken oyuncu Caner Topçu'nun boyu 1,85 cm'dir. Çocukluk çağlarında da boyu arkadaşlarından uzun olan Topçu, ilk ve ortaokulu tamamladıktan sonra Samandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde okudu. Daha sonra da oyunculuk konusunda yetenekli olduğunu keşfetti ve Harun Özer Tiyatro Eğitimi ile Fulya Filazi Oyunculuk okulunda eğitim aldı.

Caner Topçu evli mi eşi kimdir?

Caner Topçu evli değil. Son zamanlarda Uzun Makarna adı verilen influencer ile adı anılan Caner Topçu’nun sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir. Genç oyuncu, 3 Ekim 2022 tarihinde Magazin Gazetecileri Derneği (MGD) tarafından 26.'sı düzenlenen Altın Objektif Ödülleri’nde En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncu ödülünü probet giriş kazandı.

Didem İnselel aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Didem İnselel oynadığı tv dizileri filmleri Didem İnselel aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Didem İnselel oynadığı tv dizileri filmleri

Caner Topçu oynadığı tv dizileri filmleri

Caner Topçu oynadığı filmleri

  • 2015- Bilinçsizler / Recep
  • 2018- Evrensel Döngü: Yaşam Ağacına Yolculuk / Ömer Ali (Kopya)
  • 2019- Evrensel Döngü 2: Zamansal Yolculuk / Ömer Ali (Kopya)
  • Yakında- Başka Türlü Aşk / Cemil

Caner Topçu oynadığı tv dizileri

  • 2019- Nöbet / Caner
  • 2021/2022- Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı / İlyas Reis
  • 2021- Hiç / Deniz
  • 2022- Duy Beni / Kanat
  • 20230- Dönence / Özgür

Dönence dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman? Dönence dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman?