Gazeteci ve sunucu Cansın Helvacı’nın yaşamına dair ayrıntılar merak ediliyor. Cansın Helvacı aslen nereli kimdir, Cansın Helvacı evli mi, Cansın Helvacı eşi kim, Cansın Helvacı burcu ne, Cansın Helvacı boyu kaç sorularının yanıtları araştırılıyor. Cansın Helvacı, A Haber kanalında sabah saatlerinde ekranlara gelen Ajans Bugün adlı haber bültenini hazırlayıp sunuyor. Ayrıca doğal afet ve deprem gündeminde de bölgeye giderek canlı bilgiler paylaşıyor. 19 Kasım 1989 tarihinde İzmir’de dünyaya gözlerini açan Cansın Helvacı, ilköğretim ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan ve gazetecilik kariyerine başlayan Cansın Helvacı, Habertürk kanalında çalışmaya başladı. Habertürk kanalında yayınlanan Haber Bülteni’ni hazırlayıp sunan Cansın Helvacı, daha sonra ise A Haber’e transfer oldu. A Haber’de farklı programlar ile ekranlara gelen, Memleket Meselesi ve Gece Ajansı programları ile izleyicilerin karşısına çıkan Cansın Helvacı, A Haber ekranlarında devam eden gazetecilik ve sunuculuk kariyerini sürdürmektedir. Sunucu Cansın Helvacı nereli, memleketi, hayatı, kiminle evli, eşi kimdir, hangi burç ve boyu kaç sorularının yanıtı adresbet ortaya çıktı.

Cansın Helvacı aslen nereli?

Cansın Helvacı aslen İzmirlidir. İzmir’de doğup büyüyen Cansın Helvacı’nın annesinin adı Canan, babasının adı Saim’dir. Cansın Helvacı’nın babası aslen Selaniklidir. Gazeteci ve sunucu Cansın Helvacı’nın babası Saim bey yaşamını 2016 yılında kaybetmiştir. Habertürk’ün ardından A Haber kanalında gece haberleri, gündüz saatlerinde ekranlara gelen bülten ve doğal afet olaylarında bölgeden yaptığı yayınlarla gazetecilik ve sunuculuk kariyerine devam eden Cansın Helvacı, deprem yayınları ile yeniden gündeme adresbet giriş gelmiştir.

Cansın Helvacı evli mi eşi kim?

Sunucu ve gazeteci Cansın Helvacı bekardır. Cansın Helvacı’nın özel hayatına dair detay bulunmamaktadır. Daha önce verdiği bir röportajda iş yoğunluğundan dolayı spor yapmaya vakit ayıramadığını söyleyen Helvacı, boş zamanlarında müzik dinlediğini ve Türk Sanat Müziği sevdiğini dile getirmiştir.

Cansın Helvacı burcu ne?

19 Kasım doğumlu olan Cansın Helvacı’nın burcu Akreptir.

Cansın Helvacı boyu kaç?

Cansın Helvacı’nın boyu 1.75 cm’dir. Helvacı’nın 54 kilo olduğu biliniyor.