Voleybolcu Cansu Özbay'ın hayatı, biyografi bilgileri ve spor kariyerine dair detaylar merak ediliyor. Cansu Özbay aslen nereli, Cansu Özbay burcu ne, Cansu Özbay hangi takımda oynuyor, Cansu Özbay boy kilo kaç, Cansu Özbay evli mi eşi sevgilisi kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 1996 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncu spor hayatına 2011-2012 yılları arasında Göztepe Takımı'nda başlamıştır. 2015 yılına kadar Arkasspor, Beşiktaş ve Nilüfer'de forma giydikten sonra Beşiktaş'a geçmiştir. Beşiktaş'ta pasör olarak oynadıktan sonra 2016-2017 sezonda VakıfBank'a transfer olmuştur.

Yetenekli oyuncu Cansu Özbay, VakıfBank forması giydiği süreçte 3 FIVB Kulüpler Dünya Şampiyonası, 4 CEV Avrupa Şampiyonlar Ligi, 3 Sultanlar Ligi, 3 Kupa Voley ve 2 Şampiyonlar Kupası şampiyonluğu yaşamıştır. 2014-2018 yılları arasında Milli Takımın genç ve yıldız ekibinde oynayan Cansu Özbay, 2018 yılından itibaren Türkiye kadın millî voleybol takımı'nda oynamaya başlamıştır. Yetenekli voleybol oyuncusu Cansu Özbay kimdir nerelidir, hangi burç, evli mi, eşi sevgilisi kimdir, boyu kaç, kilosu kaç, oynadığı takımlar, hangi takımda oynuyor, hangi takımlarda oynadı sorularının yanıtları haberimizde vizyonbet yer alıyor.

Gizem Örge aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim? Gizem Örge aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim?

Cansu Özbay aslen nereli?

Cansu Özbay aslen İzmirlidir. Yetenekli oyuncu Cansu Özbay, İzmir'in Urla ilçesinde doğup büyümüştür. Beşiktaş'a transferinden sonra Voleybol kariyerini devam ettirebilmek için ailesiyle İstanbul'a taşınmıştır.

Cansu Özbay burcu ne?

17 Ekim 1996 tarihinde doğan Cansu Özbay'ın burcu Terazi'dir. Yetenekli oyuncu 2021 yılında Yeditepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden mezun olmuştur. 2022 yılında Üsküdar Üniversitesi Nörobilim alanında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Eda Erdem Dündar aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi kimdir? Eda Erdem Dündar aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi kimdir?

Cansu Özbay hangi takımda oynuyor?

Cansu Özbay VakıfBank takımında oynuyor. Ayrıca A Milli takımda da forma giyiyor. 2016 yılından bu yana VakıfBank forması giyen oyuncu, Türkiye Ligi'nde ve Avrupa Şampiyonları liginde defalarca En İyi Pasör seçilmiştir.

Cansu Özbay boy kilo kaç?

Cansu Özbay'ın boyu 1,82 cm kilosu 62'dir. A Milli forması ile uluslararası maçlara çıkan başarılı pasör, 2023 yılında A Milli forması ile 2023 FIVB Voleybol Kadınlar Milletler Ligi ve 2023 Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası'nda birincilik kupası almıştır.

Cansu Özbay evli mi eşi sevgilisi kim?

Cansu Özbay evli değildir. Oyuncu 2019 yılında Cem Erkul ile nişanlanmış, evlilik hazırlığı yaparken ayrılmıştır. Daha sonra genç oyuncu voleybolcu Ali Berke Sağır ile bir dönem aşk yaşamış ve ayrılmıştır. Güzel oyuncunun şu an sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir. Voleybol kariyerine VakıfBank takımında vizyonbet giriş devam etmektedir.

Hande Baladın aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim? Hande Baladın aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim?

Cansu Özbay hangi takımlarda oynadı?

  • 2011-2012 - Göztepe
  • 2012-2014 - Arkasspor
  • 2013 - Türkiye U18 kadın millî voleybol takımı
  • 2014-2015 - Beşiktaş (sezonun ilk yarısı)
  • 2014 - Türkiye U19 kadın milli voleybol takımı
  • 2014-2015 - Nilüfer (sezonun ikinci yarısı)
  • 2015-2016 - Beşiktaş
  • 2015 - Türkiye U20 kadın millî voleybol takımı
  • 2016 - Vakıfbank
  • 2018 - Türkiye kadın millî voleybol takımı

Zehra Güneş aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim? Zehra Güneş aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim?