Yetenekli oyuncu Cansu Tosun'un hayatı, biyografi bilgileri ve oyunculuk kariyerine dair detaylar merak ediliyor. Cansu Tosun aslen nereli, Cansu Tosun burcu ne, Cansu Tosun evli mi eşi sevgilisi kim, Cansu Tosun boy kilo kaç, Cansu Tosun oynadığı diziler filmler nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 1988'de Almanya doğumlu güzel oyuncu, dört yaşından itibaren çeşitli Alman markalarında modellik yapmıştır. Dansa olan ilgisinden dolayı Alman Opeara'da 15 yıl boyunca bale eğitimi almıştır. Daha sonraki yıllarda Caz, Hip-Hop ve Modern Dansa merak salmıştır. Oyuncu olmak istediği için 2010 yılında Almanya'dan İstanbul'a taşınmıştır.

Cansu Tosun, oyunculuk eğitimi için önce yönetmen Yılmaz Erdoğan'ın idaresindeki BKM Mutfak ekibinden daha sonra 3. Mota Okulu'nda Ümit Çırak'tan dersler almıştır. 2011 yılında TRT 1'de yayınlanan Küçük Hanımefendi dizisinde Neriman karakteriyle başrol oynamıştır. Bu dizide duru güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmiştir. 2012-2013 yılları arasından Kanal D'de yayınlanan Kayıp Şehir dizisinde canlandırdığı Zehra karakteriyle tanınırlığını perçinlemiştir. Cansu Tosun kimdir nerelidir, hangi burç, evli mi, eşi sevgilisi kimdir, boyu kaç, kilosu kaç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde w88turkiye yer alıyor.

Ceren Moray aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Ceren Moray aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler

Cansu Tosun aslen nereli?

Cansu Tosun aslen Kayserilidir. Almanya'nın Nürnberg kentinde doğup büyüyen güzel oyuncu Refik Halit Karay'ın aynı adlı romanından uyarlanan Bugünün Saraylısı dizisinde Aysen karakteriyle televizyonun tanınan ve beğenilen oyuncuları arasına girmiştir.

Cansu Tosun burcu ne?

35 yaşındaki güzel oyuncu Cansu Tosun'un burcu Kova'dır. 26 Ocak 1988 tarihinde doğan oyuncu I am You, AnnA ve HALO isimli yabancı üç filmde yer almıştır. 2013 yapımı çocuk filmi olan İksir: Dedemin Sırrı'nda Keremcem ile başrolü paylaşmıştır.

Ayça Bingöl aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Ayça Bingöl aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler

Cansu Tosun evli mi eşi sevgilisi kim?

Güzel oyuncu Cansu Tosun evlidir. Cansu Tosun'un eşi kendisi gibi oyuncu olan Erkan Kolçak Köstendil'dir. 2017 yılında dizi setinde tanışan çift 2018 yılından evlenmiştir. Çiftin 2021 yılında oğulları Marsel dünyaya geldi. Çift sık sık sosyal medya adreslerinden aile fotoğraflarını paylaşmaktadır.

Cansu Tosun boy kilo kaç?

Düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Cansu Tosun'un boyu 1,68 cm, kilosu ise 54'dür. Yetenekli oyuncu 2023 yılından beri Fox TV'de yayınlanan Kirli Sepeti dizisinde oynamaktadır. Dizide saf ve temiz köylü kızı Medine Kaya karakterini canlandırmaktadır. Yetenekli oyuncu kariyerine yeni yapımlarla w88turkiye giriş devam ediyor.

Serenay Sarıkaya aslen nereli burcu ne kaç kilo evli mi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler Serenay Sarıkaya aslen nereli burcu ne kaç kilo evli mi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler

Cansu Tosun oynadığı diziler filmler

 • 2011-2012 - Küçük Hanımefendi - Neriman
 • 2012-2013 - Kayıp Şehir - Zehra
 • 2013 - İksir - Buse (Sinema Filmi)
 • 2013-2014 - Bugünün Saraylısı - Ayşen Yılmaz
 • 2016 - Göç Zamanı - Zümrüt
 • 2016 - Familya - Hare Bilgiç
 • 2017 - Bir Deli Sevda - Bahar Yılmaz
 • 2018-2019 - Mehmetçik Kut'ül Amare - Fatma
 • 2019 - AnnA (Sinema Filmi)
 • 2019 - I am you - Nazoo (Sinema Filmi)
 • 2021 - HALO (Sinema Filmi)
 • 2023 - Kirli Sepeti - Medine Kaya
 • Yakında - Beni Sev - Yasemin

Beril Pozam aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Beril Pozam aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir boy kilo kaç oynadığı diziler filmler