Yeşilçam’ın sevilen filmlerinden olan Çapkın Hırsız filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Çapkın Hırsız filmi nerede çekildi, Çapkın Hırsız filmi kaç yılında çekildi, Çapkın Hırsız filmi oyuncuları isimleri nedir, Çapkın Hırsız filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Nesrin rolü ile Necla Nazır ve Orhan rolü ile Tarık Akan paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Adile Naşit, Hulusi Kentmen, Süleyman Turan, Leman Akçatepe, Şükriye Atav, İhsan Baysal, Necdet Yakın, Muharrem Gürses, Türker Tekin ve Kudret Karadağ rol alıyor. Çapkın Hırsız filminde, Orhan ile Cemal, yurtdışında birlikte iş yapan iki hırsız arkadaştır. Orhan, Cemal’in çocukluğundan beri görmediği dedelerinin İstanbul’da bir yalısı olduğunu öğrenir. Cemal’den önce İstanbul’a dönen Orhan yalıyı soymaya karar verir. Yalıya gidip kendisini Cemal olarak tanıtır. Yalıyı soymak için on günü olan Orhan’ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Necla Nazır Tarık Akan Çapkın Hırsız filminin çekildiği köşk nerede çekilmiştir, çekim yeri, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, konusu ne, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilenler içeriğimizde 1xbit yer alıyor.

Delisin filmi Alembeyendi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman hangi kanalda oynuyor? Delisin filmi Alembeyendi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman hangi kanalda oynuyor?

Çapkın Hırsız filmi kaç yılında çekildi?

Çapkın Hırsız filmi 1975 yılında çekildi. Komedi, duygusal ve melodram türlerinde çekilen yapım 1 Nisan 1975 tarihinde vizyona girdi ve büyük ilgi gördü. Arkadaşının yalısını soymaya kalkan bir hırsızın başına gelenlerin konu edildiği filmin senaryosunu Selim İleri ve Atıf Yılmaz yazdı. Yapımcısı Memduh Ün olan filmin yönetmen koltuğunda usta isim Atıf Yılmaz oturuyor. 86 dakika süren film izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Filmin başrolünde olan Tarık Akan, hayat verdiği bütün rollerinde haylaz ama iyi kalpli, tembel ama dürüst ve her zaman yardımsever bir karakter çizmiştir. Akan, Çapkın Hırsız filminde de hırsızlık yapan ama bir o kadar da duygusal yönüyle dikkat çeken bir role sahip.

Çapkın Hırsız filmi konusu ne?

İki arkadaşın başlarından geçen serüvenleri konu alan Çapkın Hırsız filminde, parasız kalan iki arkadaş bir köşkü soymaya karar verirler. Ancak olaylar beklenmedik bir biçimde gelişir. Film, hırsızlık amaçlı bir planla başlayan, daha sonra ani bir şekilde gelişen sürpriz olaylarla seyirciye hem neşeli hem de duygusal anlar yaşatan bir yapım. Orhan, arkadaşı Celal ile yurtdışında hırsızlık yaparak hayatlarını geçiren iki genç. Celal’in uzun süredir görmediği dedesinin İstanbul’da bir yalısı olduğu ortaya çıkınca işler karışmaya başlıyor. Bu durumu fırsata çevirmeyi kafasına koyan Orhan’ın yaptığı plan ve sonrasında yaşanan olaylar bizi pek çok sürpriz macera ile karşı karşıya bırakıyor.

Yalancı Yarim filmi nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi oyuncuları Mahmut’un karısı kim? Yalancı Yarim filmi nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi oyuncuları Mahmut’un karısı kim?

Çapkın Hırsız filmi nerede çekildi?

Çapkın Hırsız filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır.    İki kafadarın bir köşkü soymaya çalışması ve olayların istedikleri gibi gelişmemesini konu alan film, sinemalarda gösterildiğinde çok büyük bir beğeni toplamıştır. Duygusal ve komedi türünün güzel bir örneği olan film, vizyona girdiği yıl oldukça beğenilmiş ve bundan sonra Tarık Akan ile Necla Nazır ikilisinin bir araya geldiği filmler daha da popüler hâle gelmiştir.

Çapkın Hırsız filmi hangi kanalda oynuyor?

Çapkın Hırsız filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 28 Haziran Çarşamba günü saat 15.15’te Kanal D ekranlarında Yeşilçam hayranları ile buluşuyor. Atıf Yılmaz gibi bir ustanın elinden çıkmış özgün bir senaryoya sahip olan bu eğlenceli film Türk Sinemasına yeni bir soluk kazandırmayı başarmıştır. Uğur Film tarafından çekilen film, Yeni Stüdyo tarafından seslendirilmiş, Ören Film tarafından ise renklendirilmiş ve yayına hazırlanmıştır. Filmde Tarık Akan’ı Abdurrahman Palay, Necla Nazır’ı Jeyan Mahfi Tözüm ve Hulusi Kentmen’i Kemal Ergüvenç 1xbit giriş seslendirmiştir.

Öyle Olsun filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi çekildiği yer neresi oyuncu kadrosu isimleri Öyle Olsun filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi çekildiği yer neresi oyuncu kadrosu isimleri

Çapkın Hırsız filmi oyuncuları isimleri

 • Necla Nazır (Nesrin)
 • Tarık Akan (Orhan)
 • Adile Naşit (Arakçı Binnaz)
 • Hulusi Kentmen (Paşa Hakkı)
 • Süleyman Turan (Celal)
 • Leman Akçatepe (Mahpeyker)
 • Şükriye Atav (Nesrin'in Annesi Sıdıka)
 • İhsan Baysal (İhsan)
 • Necdet Yakın (Hırsız Grubunun Elemanı)
 • Muharrem Gürses (Polis Paşası)
 • Türker Tekin (Mustafa)
 • Kudret Karadağ (Ayı Cafer)
 • Ali Demir (Hüseyin Efendi)
 • Muzaffer Cıvan (Şoför)

Çapkın Hırsız filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Zeki Alpan (Antikacı), Nezihe Güler (Köşk Çalışanı), Mustafa Yavuz (Şoför), Anuşka (Seksi Bayan), Necla Soylu (Hostes), Müşerref Çapın (Kreş Sahibi), Şefik Döğen (Erkan), Feridun Çölgeçen (Köşk Sahibi), Gönül Tansel, Ayfer Feray ve Sevim Sevil.

Mavi Boncuk filmi nerede çekildi ne zaman kaç yılında çekildi çevrildi konusu oyuncuları kim? Mavi Boncuk filmi nerede çekildi ne zaman kaç yılında çekildi çevrildi konusu oyuncuları kim?