Çapraz Ateş filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Orijinal adı Haywire olan ve ünlü oyuncular geçidi olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Çapraz Ateş filmi nerede çekildi, Çapraz Ateş filmi ne zaman çekildi, Çapraz Ateş filmi hangi kanalda oynuyor, Çapraz Ateş filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Gina Carano, Michael Fassbender, Ewan McGregor, Bill Paxton, Channing Tatum, Mathieu Kassovitz, Michael Angarano, Antonio Banderas, Eddie J. Fernandez ve Michael Douglas yer alıyor. Filmde, Mallory Kane, sertliği ve güzelliği ile ünlü gizli bir ajandır. Görevi, devlet için çalışan diğer ajanların alamadığı işleri almak ve ustaca halletmektir. En son işini bitirdikten sonra Londra'ya başka bir iş için gönderilen Mallory, oyuna getirildiğini anlayınca, var gücüyle, yeteneklerini ve zekasını kullanarak, işin içinden sıyrılmaya çalışacaktır. Ancak enternasyonal bir insan avı haline dönüşen bu işten kurtulmak düşündüğünden daha zor olacaktır. Çapraz Ateş filmi hangi ülkede çekildi, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde fashionbet yer alıyor.

John Wick filmindeki otel nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? John Wick filmindeki otel nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Çapraz Ateş filmi ne zaman çekildi?

Çapraz Ateş filmi 2011 yılında çekildi. Aksiyon türünde çekilen yapım 13 Nisan 2012 tarihinde vizyona girdi. 1 saat 33 dakika süren Haywire 23 milyon dolar bütçe ile çekildi ve 34,5 milyon dolar hasılat elde etti. Ülkemizde de vizyona giren ve 11 hafta vizyonda kalan film 35.894 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 368.033 TL gişe hasılatı elde etti. Traffic filmi ile 2000 yılında En İyi Yönetmen Oscar'ını alan Steven Soderbergh, gişede dört köşe olduğu Oceans serisi ile oldukça gündemde kalmıştı. Yönetmenin yeni filmi olan Haywire filminin senaryosu ise The Score'dan beri sinemada görünmeyen Lem Dobbs'a ait.

Çapraz Ateş filmi nerede çekildi?

Çapraz Ateş filmi İrlanda’da çekildi. Filmin çekimleri için İrlanda’nın farklı noktalarında, bölgelerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır. Filmin müziklerini David Holmes hazırladı. Yapımcısı Gregory Jacobs olan ve temponun hiç düşmediği film izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

G.I. Joe Misilleme filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor? G.I. Joe Misilleme filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor?

Çapraz Ateş filmi konusu ne?

Çapraz Ateş filminde, Mallory Kane, güzel, genç ve işinin ehli özel bir dedektiftir. Koruyucusu Kenneth, hükümetin onaylamadığı ve derin devleti' tepesindekilerin bilmezlikten geldikleri tehlikeli bir göreve Mallory'i yollar. Fakat İspanya'daki başka bir operasyon başarısızlığa uğradığında Kenneth, Mallory'i Dublin'e başka görev için yollar. Mallory burada başka bir gizli dedektif Paul ile ortak çalışacaktır. Fakat bu yeni görevde bir gariplik olduğunu sezen Mallory oyuna getirildiğini anlar ve asıl macera bundan sonra başlar. Artık uluslararası bir seviyeye çıkan insan avından canlı çıkmak için bütün yeteneklerini ve kurnazlığını kullanacaktır.

Çapraz Ateş filmi hangi kanalda oynuyor?

Çapraz Ateş filmi Show TV kanalında oynuyor. Aksiyon dolu film 27 Haziran Salı gününü 28 Haziran Çarşamba gününe bağlayan gece saat 00.15’te ve film bittikten hemen sonra tekrar saat 02.00’de Show TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Irish Film Board, Bord Scannan na hEireann ve Relativity Media tarafından çekilen yapım tüm dünyaya Pinema tarafından dağıtıldı. Film 93 dakika fashionbet giriş sürüyor.

Labirent Alev Deneyleri nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Labirent Alev Deneyleri nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Çapraz Ateş filmi oyuncuları isimleri

 • Gina Carano - Mallory Kane
 • Michael Fassbender - Paul
 • Ewan McGregor - Kenneth
 • Bill Paxton - M. Kane
 • Channing Tatum - Aaron
 • Mathieu Kassovitz - Studer
 • Michael Angarano - Scott
 • Antonio Banderas - Rodrigo
 • Michael Douglas - Coblenz
 • Eddie J. Fernandez - Barroso
 • Anthony Brandon Wong - Jiang
 • Aaron Cohen - Jamie
 • Maximino Arciniega - Gomez
 • J.J. Perry - Kenneth's Henchman

Son Durak 5 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Son Durak 5 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri