Çaresizler filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Çaresizler filmi nerede çekildi, Çaresizler filmi ne zaman çekildi, Çaresizler filmi oyuncuları isimleri nedir, Çaresizler filmi konusu ne, Çaresizler filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Murat / Kadir rolü ile Cüneyt Arkın, Osman Baba rolü ile Ahmet Mekin, Fatma rolü ile Perihan Savaş, Rafet rolü ile Turgut Özatay ve Hakkı rolü ile Hakkı Koşar paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Zeyno Çilem, Aydın Haberdar, İhsan Gedik, Osman Alyanak, Nermin Özses, Sönmez Yıkılmaz, Giray Alpan, Natuk Baytan ve Reşit Çıldam rol alıyor. Filmde, Osman’ın karısı öldürülmüştür. Karısının intikamını almak için yola çıkan Osman, kendini içinden çıkılmaz mafya dünyasında bulur. Küçük yaşta öksüz kalan oğlu Murat’ın izini kaybeder. Kadir, kimsesi olmayan biridir. Cesareti ve dövüş yeteneğiyle kısa sürede mafya âlemine kendini kabul ettirir. Kadir’e haraç vermekten bıkan Rafet ve arkadaşları, Kadir’den kurtulmak için hapisten yeni çıkan Osman ile anlaşırlar. Kadir ile Osman’ın karşılaşması, tahmin edilmez sonuçlar doğuracaktır. Çaresizler filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekildi, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hikayesi ne, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde timebet yer alıyor.

Cüneyt Arkın Fatma Girik Gelincik filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Cüneyt Arkın Fatma Girik Gelincik filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

Çaresizler filmi ne zaman çekildi?

Çaresizler filmi 1973 yılında çekildi. Dram, aksiyon ve macera türlerinde çekilen yapım 1 Ekim 1973 tarihinde gösterime girdi. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda sinemaseverler ile buluşmaya devam eden filmin yönetmen koltuğunda Natuk Baytan oturuyor. Ellerinde olmayan sebeplerle kirli işlere bulaşmış gözü kara iki mafya babasının hikâyesinin anlatıldığı filmin senaryosunu Nurettin Erişen yazdı. Yapımcıları Yahya Kılıç ve Deniz Kalkavan olan film 82 dakika sürüyor.

Çaresizler filmi konusu ne?

Çaresizler filminde, Osman evli ve çocuğu olan bir adamdır. Karısının öldürülmesi genç adamı derinden etkiler. Karısının ve çocuğunun intikamını almak için yola çıkan Osman, kendini mafya dünyasının içerisinde bulur. Osman’ın başı beladan kurtulmaz. Küçük yaşta annesi ölmüş, babası ise yanından ayrılmış olan Murat ise yetenekli bir dövüşçüdür. Murat, piyasada isminden söz ettiren Rafet ve arkadaşlarından haraç almaktadır. Bu duruma engel olmak isteyen Rafet, Murat’ı ortadan kaldırmak için hapishaneden yeni çıkan Osman’ı tutar. Osman ile Kadir karşı karşıya geldiklerinde olayların seyri hiç beklemedik bir şekilde değişir.

Büyük Yemin filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu oyuncuları isimleri hangi kanalda? Büyük Yemin filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Çaresizler filmi nerede çekildi?

Çaresizler filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Oldukça fazla epik bir tema üzerine oturtulmuş olan filmde, karısı öldürülen Osman, failleri tek tek öldürüp intikam alıyor ve teslim oluyor. Yıllar sonra hapisten çıktığında ona birini ortadan kaldırması için para teklif ediliyor. Kanunsuzları haraca bağlamış, onlara korku salmış bir yiğit olan Kadir ise Osman ile karşılaştığında büyük sır ortaya çıkıyor.

Çaresizler filmi hangi kanalda oynuyor?

Çaresizler filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 21 Haziran Çarşamba günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 00.45’te 360 TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Cem Film tarafından çekilen, Ören Film tarafından renklendirilen ve seslendirilen film, Gülşah Film tarafından restore edilmiştir. Filmde Cüneyt Arkın’ı Abdurrahman Palay, Ahmet Mekin’i Toron Karacaoğlu, Perihan Savaş’ı ise Gülen Kıpçak seslendiriyor. Film 1 saat 19 dakika timebet giriş sürüyor.

Canikom filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Canikom filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?

Çaresizler filmi oyuncuları isimleri

 • Cüneyt Arkın (Murat / Kadir)
 • Ahmet Mekin (Osman Baba)
 • Perihan Savaş (Fatma)
 • Hakkı Koşar (Hakkı)
 • Zeyno Çilem (Kadir'e Tuzak Kuran Kadın)
 • Turgut Özatay (Rafet)
 • Aydın Haberdar (Rafet'in Adamı)
 • İhsan Gedik (Rafet'in Adamı)
 • Osman Alyanak (Müslüm)
 • Nermin Özses (Hatçe)
 • Sönmez Yıkılmaz (Haluk'un Adamı)
 • Giray Alpan (Mafya)
 • Natuk Baytan (Mafya Babası)
 • Reşit Çıldam (Haydar)

Çaresizler filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Ali Demir (Polis), Abdi Algül (Üzeyir), Zeki Sezer (İspiyoncu), Ramazan Akboğa (Kavgacı), Altınser Ilgaz (Kadir'e Mektup Gösteren Kız), Yusuf Çağatay (Osman'ın Kanlısı), İbrahim Sabuncu (Rafet'in adamı) ve Mustafa Özkaya (Fedai).

Cüneyt Arkın Paramparça filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri Cüneyt Arkın Paramparça filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri