Çarşı Pazar filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Çarşı Pazar filmindeki hamam nerede, Çarşı Pazar filmi nerede çekildi, Çarşı Pazar filmi ne zaman çekildi, Çarşı Pazar filmi hangi kanalda oynuyor, Çarşı Pazar filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Kahraman ve Tellak rolleri ile Erdem Yener, Cemil Berber rolü ile Ayhan Taş, Bahar rolü ile Elif Nur Kerkük, İmam rolü ile İlker Aksum, Hayri rolü ile Doğa Konakoğlu ve Çaycı Mahmut rolü ile Deniz Oral rol alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Muharrem Gülmez, Deniz Özerman, Emin Olcay, Suzan Aksoy, Hilmi Özçelik, Esin Eden ve Billur Kalkavan rol alıyor. Çarşı Pazar filminde, Kahraman, Anadolu'nun güzel bir kasabasında atalarından kalma hamamında tellaklık yaparak ailesini geçindiren saf ve iyi niyetli bir gençtir. Bir gün İstanbul'dan gelen zengin müteahhit Tuncay, bu hamamın da içinde bulunduğu çarşıyı yıkıp yerine alışveriş merkezi yapmak ister. Kahraman'ın düşmanı berber Cemil, Tuncay'a inanmış, çarşı esnafını da ikna etmiş ve çarşıyı hemen yıktırmak için Tuncay ile iş birliği yapmıştır bile. Kahraman ise hem doğup büyüdüğü çarşıyı yıktırmak istemez, hem de Tuncay'ın sahte vaatlerine inanmaz. Ancak sefa düşkünü babasından kalan borcu yüzünden kahraman köşeye sıkışır. Çarşı Pazar filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi şehirde çekildi, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde bcgame yer alıyor.

Yok Artık filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu konusu Yok Artık filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu konusu

Çarşı Pazar filmi ne zaman çekildi?

Çarşı Pazar filmi 2014 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen film 27 Şubat 2015 tarihinde vizyona girdi. 1 saat 33 dakika süren film 9 hafta vizyonda kaldı. 582.692 kişi tarafından beyazperdede izlendi ve 6.033.873 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmen koltuğunda Muharrem Gülmez oturuyor. Filmin senaryosunu Murat Kepez, Sıla Çetindağ, Uğur Güvercin ve Eray Akyamaner yazdı.

Çarşı Pazar filmi nerede çekildi?

Çarşı Pazar filmi Tokat’ta çekildi. Filmin çekimleri için Tokat’ın merkezinde ve Niksar ilçesinde çekim setleri kurularak çekimler yapılmıştır. Kahraman adlı saf ve iyi niyetli bir gencin köyünü korumak için verdiği komik mücadelesini anlatan filmde, Kahraman borcu ödemezse, hamam elinden gidecektir. Borcu kapatmak için her yola başvuracak olan Kahraman için macera başlar. Bu eğlenceli ve komik mücadeleye sonradan genç tarih öğretmeni Bahar da katılacaktır.

Hareket Sekiz filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Hareket Sekiz filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Çarşı Pazar filmindeki hamam nerede?

Çarşı Pazar filmindeki hamam Tokat ilindedir. Filmin çekimleri Tokat merkezde ve Niksar ilçesinde yapılmıştır. Bir hamamın aylak sahibi, hamamı kapatıp yerine alışveriş merkezi yapmak isteyen bir müteahhidin kasabaya gelmesiyle hamamı kurtarmak için çevresini harekete geçiriyor ve komedi başlıyor. Yapımcısı Murat Tokat olan yapım Boyut Film tarafından çekilmiştir.

Çarşı Pazar filmi hangi kanalda oynuyor?

Çarşı Pazar filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 24 Ağustos Perşembe gününü 25 Ağustos Cuma gününe bağlayan gece saat 00.15’te ve film bittikten hemen sonra tekrar 02.00’de Show TV kanalında izleyicilerle buluşuyor. Filmde, büyük bir müteahhit şehre gelip hamamı kapatıp yeni bir alışveriş merkezi açtığında, bir hamamın tembel sahibi, burayı kurtarmak için halkı harekete geçiriyor. Filmin müziklerini Fırat Yükselir hazırladı. Film 95 dakika bcgame giriş sürüyor.

Benim Adım Feridun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim? Benim Adım Feridun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim?

Çarşı Pazar filmi oyuncuları isimleri

  • Erdem Yener - Kahraman, Tellak
  • Ayhan Taş - Cemil Berber
  • Elif Nur Kerkük - Bahar
  • İlker Aksum - İmam
  • Doğa Konakoğlu - Hayri
  • Deniz Oral - Çaycı Mahmut
  • Muharrem Gülmez - Tuncay
  • Deniz Özerman - Gülcan
  • Emin Olcay - Bekir
  • Suzan Aksoy - Hasibe

Çarşı Pazar filminin oyuncu kadrosu karakterleri arasında ayrıca şu isimler var; Hilmi Özçelik - Nalbur Kamil, Esin Eden - Sümbül, Billur Kalkavan - Şenay, Tuna Kırlı - Avukat Özgür, Rana Cabbar - Sünnetçi Tanju, Ünal Silver - Belediye Başkanı ve Tarık Papuççuoğlu – Kadir.

Recep İvedik 3 nerede çekildi hangi üniversitede hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi? Recep İvedik 3 nerede çekildi hangi üniversitede hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi?