Cehennem Melekleri 2 filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Orijinal adı The Expendables 2 olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Cehennem Melekleri 2 nerede çekildi, Cehennem Melekleri 2 konusu ne, Cehennem Melekleri 2 ne zaman çekildi, Cehennem Melekleri 2 hangi kanalda oynuyor, Cehennem Melekleri 2 oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Barney Ross rolünde Sylvester Stallone, Lee Christmas rolünde Jason Statham, Jean Vilain rolünde Jean-Claude Van Damme, Gunnar Jensen rolünde Dolph Lundgren, Bay Church rolünde Bruce Willis, Yin Yang rolünde Jet Li, Booker rolünde Chuck Norris ve Trench Mauser rolünde Arnold Schwarzenegger yer alıyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Terry Crews, Liam Hemsworth, Randy Couture, Yu Nan, Scott Adkins ve Amanda Ooms yer alıyor. Ekibimiz bu kez kişisel bir meseleden dolayı bir araya geliyor. Basit bir hesaplaşma, aralarından birinin öldürülmesiyle sonuçlanınca, intikam almak kaçınılmaz oluyor. Cehennem Melekleri 2 (The Expendables 2) filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi ülkede çekildi, konusu nedir, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri karakterleri, gişe hasılat bilgileri nedir sorularının yanıtları haberimizde favorisen yer alıyor.

Maymunlar Cehennemi Savaş ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu oyuncu kadrosu Maymunlar Cehennemi Savaş ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu oyuncu kadrosu

Cehennem Melekleri 2 ne zaman çekildi?

Cehennem Melekleri 2 filmi 2012 yılında çekildi. 13 Ağustos 2012 tarihinde Londra prömiyeri yapılan film, 17 Ağustos 2012 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile buluştu. 103 dakika süren Amerikan yapımı film, 100 milyon dolar bütçe ile çekildi ve dünya çapında 311,9 milyon dolar hasılat elde etti. Ülkemizde de gösterime giren ve 16 hafta vizyonda kalan film 586.850 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 5.497.954 TL gişe hasılatı elde etti.

Cehennem Melekleri 2 nerede çekildi?

Cehennem Melekleri 2 filmi Bulgaristan’da çekildi. Filmin çekimlerine 2011 yılında başlandı ve çekimler 14 hafta sürdü. Bulgaristan’ın Sofya şehri başta olmak üzere, birçok şehrinde ve bölgesinde çekimler yapıldı. Ayrıca Bulgaristan havalimanında da çekim setleri kurularak filmin bazı sahneleri çekilmiştir. Filmin bazı sahneleri ise Amerika Birleşik Devletleri’nin Louisiana eyaletine bağlı New Orleans şehrinde ve Çin’de çekilmiştir.

The Collector Koleksiyoncu filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu The Collector Koleksiyoncu filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Cehennem Melekleri 2 konusu ne?

Cehennem Melekleri 2 filminde, Bay Church için oldukça basit bir işi aldıktan sonra, Cehennem Melekleri'nin planları yanlış gider ve içlerinden biri, rakip bir paralı asker olan Jean Vilain tarafından öldürülür. Cehennem Melekleri, yeni üyeleri Billy the Kid ve Maggie ile ölümcül bir silâhı durdurmak ve kardeşlerini öldüren caniden intikam almak için düşman bölgesine doğru yola çıkarlar. The Expendables serisinin ikinci filminin yönetmen koltuğunda Simon West oturuyor.

Cehennem Melekleri 2 hangi kanalda oynuyor?

Cehennem Melekleri 2 filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 25 Kasım Cumartesi günü saat 22.45’te Kanal D ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Ken Kaufman, David Agosto ve Richard Wenk’in hikayesinden uyarlanan filmin senaryosunu Richard Wenk ve Sylvester Stallone yazdı. Filmde, Osam nehri üzerinde film çekimi için gerçekten bir köprü inşa edildi ve çekimler sonrası üzerinden tren yolu geçen köprü orada yaşayan halka hediye edildi. Film 1 saat 42 dakika favorisen giriş sürüyor.

Hızlı ve Öfkeli 7 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Hızlı ve Öfkeli 7 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

Cehennem Melekleri 2 oyuncu kadrosu karakterleri

 • Sylvester Stallone - Barney Ross
 • Jason Statham - Lee Christmas
 • Jean-Claude Van Damme - Jean Vilain
 • Dolph Lundgren - Gunnar Jensen
 • Bruce Willis - Bay Church
 • Jet Li - Yin Yang
 • Chuck Norris - Booker
 • Arnold Schwarzenegger - Trench Mauser
 • Terry Crews - Hale Caesar
 • Liam Hemsworth - Billy
 • Randy Couture - Toll Road
 • Yu Nan - Maggie

Cehennem Melekleri 2 filminin oyuncuları arasında ayrıca şu isimler var; Scott Adkins – Hector, Amanda Ooms – Pilar, Charisma Carpenter – Lacy, Nikolette Noel – Sophia, Stone Cold - Steve Austin, Denis Vasilev – Jarek ve Dimo Alexiev - Sang Soldier.

The Specialist Uzman filmi nerede çekildi konusu hangi kanalda oyuncu kadrosu ne zaman çekildi? The Specialist Uzman filmi nerede çekildi konusu hangi kanalda oyuncu kadrosu ne zaman çekildi?