Orijinal adı The Expendables olan dev kadrolu Cehennem Melekleri filmi televizyon ekranlarında yayınlanacak. Filmin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Cehennem Melekleri filmi kaç yılında çekildi, Cehennem Melekleri filmi hangi kanalda oynuyor, Cehennem Melekleri filmi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Eric Roberts, Mickey Rourke, Steve Austin, Terry Crews, Randy Couture, David Zayas, Gary Daniels ve Bruce Willis rol alıyor.

Cehennem Melekleri filminde, bir Güney Amerika ülkesinin “kural tanımaz diktatörünü yıkmak” ve diktatörlük rejimini sona erdirmek için ülkeye gizlice sızan bir grup paralı askerin hikayesi anlatılıyor. Ülkeye gizlice giriş yapan özel birlik kısa sürede hiçbir şeyin kendilerine anlatıldığı gibi olmadığını fark ediyor. Ekip kendini büyük ihanet içinde buluyor. Olaylar kontrolden çıkmaya başladığında ve masum hayatlar tehlike altına girdiğinde bu ekip çok daha büyük bir düşmana karşı mücadele etmeye başlıyor.

Cehennem Melekleri (The Expendables) filminin yönetmen koltuğunda Sylvester Stallone oturuyor. Yapımcıları Avi Lerner, Kevin King Templeton, John Thompson ve Robert Earl olan filmin senaryosunu Dave Callaham yazdı. Müzikleri Brian Tyler tarafından hazırlanan filmin Cehennem Melekleri 2 adını taşıyan bir devam filmi de çekilmiştir. Aksiyon türünde çekilen film 103 dakika darkbet sürüyor. Cehennem Melekleri filmi ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor.

Cehennem Melekleri filmi kaç yılında çekildi?

Cehennem Melekleri filmi 2010 yılında çekildi. The Expendables filmi 3 Ağustos 2010 tarihinde Los Angeles prömiyerini yaptı ve 13 Ağustos 2010’da sinemalarda gösterime girdi. 82 milyon dolar bütçe ile çekilen yapım 274,5 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Ülkemizde de vizyona giren ve 11 hafta boyunca vizyonda kalan film 235 bin 795 kişi tarafından izlendi ve 2 milyon 175 TL hasılat elde etti. Aksiyon sinemasının en gözde aktörlerinin yer aldığı olağanüstü kadrosuyla dikkatleri çeken film, vizyona girdiği yılın en iddialı aksiyon-gerilim filmlerinden darkbet giriş biri olmuştur.

Cehennem Melekleri filmi hangi kanalda oynuyor?

Cehennem Melekleri filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 19 Şubat Pazar günü saat 20.00’de ve bittikten hemen sonra tekrar 21.30’da Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Filmde birkaç paralı askerin Güney Amerika'da, bir diktatörü devirme macerası konu ediliyor.

Cehennem Melekleri filmi oyuncuları isimleri

  • Sylvester Stallone - Barney Ross "The Schizo"
  • Mickey Rourke - Tool
  • Jason Statham - Lee Christmas
  • Jet Li - Bao Thao
  • Dolph Lundgren - Gunner Jensen
  • Terry Crews -  Hale Caeser
  • Charisma Carpenter - Lacy
  • Eric Roberts - Monroe
  • Randy Couture - Toll Road
  • David Zayas - General Garza

Cehennem Melekleri filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Giselle Itie, Gary Daniels, Nick Searcy, Amin Joseph, Arnold Schwarzenegger ve Bruce Willis.