Celal ile Ceren filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Celal ile Ceren filmi nerede çekildi, Celal ile Ceren filmi hangi kanalda oynuyor, Celal ile Ceren filmi oyuncuları isimleri nedir, Celal ile Ceren filmi ne zaman çekildi? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Başrollerini ünlü komedyen Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola'nın paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Gökçen Gökçebağ, Dilşah Demir, Zehra İçöz ve Ahmet Vuran rol alıyor. Filmde, Celal ile Ceren 6 yıldır beraberdir. Celal bir arkadaşının bekarlığa veda partisine gitmek isteyince Ceren gitmesini istemez ve araları bozulur. Celal, evlilik baskılarından da bunaldığı için Ceren’i terk eder. Celal, hayatının çok daha güllük gülistanlık olacağını sanırken bekarlık günlerinde belalar peşini bırakmaz. Ceren'i özleyeceği günler yakındır. Celal ile Ceren filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekildi, hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri Celal’in annesi kimdir Merve kim Selin Sibel kimdir, gişe hasılat bilgileri, konusu ne, hangi platformda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde galabet yer alıyor.

Recep İvedik 6 çekildiği yer nerede çekildi nerede çekilmiştir hangi kanalda oynuyor gişe hasılat Recep İvedik 6 çekildiği yer nerede çekildi nerede çekilmiştir hangi kanalda oynuyor gişe hasılat

Celal ile Ceren filmi ne zaman çekildi?

Celal ile Ceren filmi 2012 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen yapım 18 Ocak 2013 tarihinde vizyona girdi. 114 dakika süren film vizyonda 23 hafta kaldı. 2.853.772 kişi tarafından beyazperdede izlendi ve 26.601.627 TL gişe hasılatı elde etti. Recep İvedik serisinde beraber çalışan yönetmen Togan Gökbakar ve Şahan Gökbakar Kardeşlerin komedi projeleri olan filmin senaryosu Şahan Gökbakar tarafından yazıldı ve film, Togan Gökbakar tarafından yönetildi. Film, Gökbakar kardeşlerin birlikte kurduğu Çamaşırhane Film adlı yapım şirketi tarafından çekildi. Celal ile Ceren filminin hikâyesi, Şahan Gökbakar'ın yakın bir arkadaş grubundaki bir diyaloğa kulak misafiri olmasıyla doğdu.

Celal ile Ceren filmi konusu ne?

Celal ile Ceren uzun yıllardır birlikte olan bir çifttir. Celal'in evlilik teklifinde bulunmamasına içten içe öfkelenen Ceren, bir gün Celal'in, arkadaşının bekârlığa veda partisine gitmek istemesi üzerine buna izin vermez. Celal'in sevgilisinden gizli gittiği partinin görüntülerinin internete düşmesi üzerine ayrılırlar. Celal, Ceren'in gönlünü yeniden kazanabilmek için elinden geleni yapacaktır. Herkesin bir Ceren'i vardır sloganlı film, altı yıldır birlikte olan sevgililerin, ayrıldıktan sonra yaşadığı deneyimlerin öyküsünü alıyor.

Recep İvedik 5 nerede çekildi hangi ülkede ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Recep İvedik 5 nerede çekildi hangi ülkede ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Celal ile Ceren filmi nerede çekildi?

Celal ile Ceren filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için Karaköy’de ve çevresinde çekim setleri kuruldu. Ayrıca İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında da çekimler yapıldı. Filmin müziklerini Oğuz Kaplangı hazırladı. Film, kullanıcıların verdiği oylar sonucu Internet Movie Database (IMDB) sitesinin "En Kötü 100" film listesinde 10 üzerinden 1,7 oyla bir numaraya yükseldi. Filmin listeye dâhil olması İnci Sözlük başta olmak üzere çeşitli sosyal medya oluşumlarının katkılarıyla oldu.

Celal ile Ceren filmi hangi kanalda oynuyor?

Celal ile Ceren filmi Fox TV kanalında oynuyor. Film 27 Haziran Salı günü saat 20.00’de Fox TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. İnci Sözlük yazarları, filmin konusunun ve mottosunun (Herkesin bir Ceren'i vardır) sözlük girdilerinden çalındığını iddia ederek filme tepki göstererek filmi IMDb'nin en kötü filmler listesinde birinci sıraya taşımak için çabaladı. Şahan Gökbakar ve kardeşi Togan Gökbakar'ın film şirketi Çamaşırhane Film Yapım, bu konuda suç duyurusunda bulundu. Şirket, yapılanın suç olduğunu belirttikten sonra IMDb'nin kullanılan oyların sahte ve örgütlü bir yapıda olduğunu tespit etmesiyle ilk tedbir olarak Celal ile Ceren filmini söz konusu Bottom 100 listesinden çıkarttığını galabet giriş ifade etti.

Recep İvedik 2 filmi çekildiği otel nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi? Recep İvedik 2 filmi çekildiği otel nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi?

Celal ile Ceren filmi oyuncuları isimleri

 • Şahan Gökbakar - Celal
 • Ezgi Mola - Ceren
 • Gökcen Gökçebağ - Kubilay
 • Dilşah Demir - Gözde
 • Gözde Seda Altuner - Sibel
 • Furkan Turan - Hasan
 • Tracy Daziz - Hande
 • Zehra İçöz - Selin
 • Destan Batmaz - Barış
 • Timur Kunt - Timur
 • Adem Atbaş - Kuyumcu
 • Fatih Dönmez - Baturalp
 • Billur Yılmaz - Acil Doktor
 • Ayla Akay - Dila Hanım
 • Emine Gülsüm Göznümer - Türkan Teyze
 • Burcu Bozkuş - Zeynep

Recep İvedik ilk filmi nerede çekildi hangi otelde çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi? Recep İvedik ilk filmi nerede çekildi hangi otelde çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi?