Çelik Yumruklar filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Orijinal adı Real Steel olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Çelik Yumruklar filmi hangi kanalda oynuyor, Çelik Yumruklar filmi ne zaman çekildi, Çelik Yumruklar filmi konusu ne, Çelik Yumruklar filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Boks sporunun insanlar dünyasından büyük ölçüde ayrılıp, robotların teknolojik dünyasına kaydığı yakın bir gelecekte geçen aksiyon dolu filmin başrolünde Hugh Jackman var. 2,5 metre uzunluğunda ve 900 kilo ağırlığında robotlarla insan olarak baş edemeyince kendisi küllerinden bir boksör robot yaratan Charlie Kenton rolünde izlediğimiz Jackman'ın yanı sıra filmin kadrosunda Anthony Mackie ve Lost dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Evangeline Lilly de yer alıyor. Filmde, eski organizatörlerden Charlie, hurda metalden kalitesiz robotlar yaparak geçimini sağlamakta ama zorlanmaktadır. Sonunda dibe vurur ve kendisinden ayrı yaşayan oğlu Max ile şampiyonada yarışacak bir boksör robot yapıp eğitmek üzere bir araya gelir. Bu vahşi arenada işler ciddiye bindikçe, Charlie ve Max bütün engellere rağmen, ringlere geri dönmek için son bir şans daha elde ederler. Çelik Yumruklar filmi (Real Steel) hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi, hikayesi, oyuncu kadrosu karakterleri, gişe hasılat bilgileri nedir sorularının yanıtları haberimizde hilarionbet yer alıyor.

Hedefteki Adam filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu nerede çekildi? Hedefteki Adam filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu nerede çekildi?

Çelik Yumruklar filmi konusu ne?

Gelecekte, insanların en çok ilgilendiği spor bokstur. Ancak boksu 2,5 metre boyunda 900 kiloluk robotlar yapmakta ve bahisleri insanlar oynamaktadır. Tüm hayatını çalıştırdığı robota adayan Charlie aynı zamanda küçük çaplı bir organizatördür. Charlie bir gün dibe vurunca, istemeden de olsa kendisinden ayrı yaşayan 11 yaşındaki oğlu Max'le şampiyonada yarışacak bir yarışmacı yapıp eğitmek için birlik olur. Hiçbir kısıtlama olmayan bu vahşi arenada işler ciddiye bindikçe, Charlie ve Max bütün engellere rağmen, geri dönmek için son bir şans daha elde ederler. Richard Mathenson'un 1956 yılında kaleme aldığı kısa hikâyesi Steel, yakın gelecekte insanlar yerine androidlerin dövüştüğü bir zamanı anlatıyordu. Hatta Mathenson bunun için 1974 yılını öngörmüştü. 1963 yılında dönemin en tutulan serisi The Twiligt Zone'nda (Alacakaranlık Kuşağı) aynı isimle kısa bir bölüm televizyona uyarlandı.

Jurassic World filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Jurassic World filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Çelik Yumruklar filmi ne zaman çekildi?

Çelik Yumruklar filmi 2011 yılında çekildi. Aksiyon, dram ve bilimkurgu türlerinde çekilen Real Steel 6 Ekim 2011 tarihinde ilk gösterimini yaptı. 7 Ekim 2011’de Amerika’da ve Türkiye’de vizyona giren film 110 milyon dolar bütçe ile çekildi. Film dünya çapında 295 milyon 120 bin dolar hasılat elde etti. Ülkemizde 12 hafta boyunca vizyonda kalan ve 122 bin 736 kişi tarafından sinemalarda izlenen film, toplam 1 milyon 141 bin 755 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmen koltuğunda Shawn Levy oturuyor. Richard Matheson’un Steel adlı eserinden Dan Gilroy ve Jeremy Leven tarafından hikayeye aktarılan filmin senaryosunu John Gatins yazdı.

Çelik Yumruklar filmi hangi kanalda oynuyor?

Çelik Yumruklar filmi TRT 1 kanalında oynuyor. Film 7 Haziran Çarşamba günü saat 20.00’de ve aynı günün gecesi saat 01.10’da TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Filmin yapımcıları arasında Shawn Levy, Susan Montford, Don Murphy ve Steven Spielberg oturuyor. Filmin müziklerini Danny Elfman hazırladı. Touchstone Pictures, DreamWorks Pictures, Reliance Entertainment, 21 Laps Entertainment ve ImageMovers tarafından çekilen film tüm dünyaya Walt Disney Studios Motion Pictures tarafından dağıtıldı. Bilimkurgu filmi izleyenleri ekran başına hilarionbet giriş kilitleyecek.

Yenilmezler filmi hangi kanalda oynuyor oyuncuları karakterleri kaç yılında çekildi gişe hasılat Yenilmezler filmi hangi kanalda oynuyor oyuncuları karakterleri kaç yılında çekildi gişe hasılat

Çelik Yumruklar filmi oyuncuları isimleri

  • Hugh Jackman - Charlie Kenton
  • Dakota Goyo - Max Kenton
  • Kevin Durand - Ricky
  • Evangeline Lilly - Bailey Tallet
  • Hope Davis - Debra
  • Anthony Mackie - Finn
  • Olga Fonda - Farra Lemcova
  • James Rebhorn - Uncle Marvin
  • Karl Yune - Mashido
  • James Rebhorn - Marvin

IP Man Son Dövüş filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne oyuncuları isimleri IP Man Son Dövüş filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne oyuncuları isimleri