Oyuncu Cemre Baysel’in hayatı, biyografi bilgileri ve oyunculuk kariyerine dair detaylar merak ediliyor. Cemre Baysel aslen nereli, Cemre Baysel burcu ne, Cemre Baysel evli mi, Cemre Baysel eşi sevgilisi kim, Cemre Baysel oynadığı tv dizileri ve filmleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 5 Şubat 1999 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen oyuncu, 1,66 cm boyunda ve 53 kilodur. Baysel, Ege Üniversitesi’nde sanat eğitimi aldı. Televizyona ilk çıkışını 2014 yılında Yeşil Deniz dizisinden yardımcı bir rol ile yaptı. Daha sonra 2017 yılında İsimsizler dizisinde bir süre yer aldı. Ardından tarihi drama Payitaht Abdülhamid dizisinde Firuze rolünde oynadı.

Cemre Baysel, 2018-2019 yılları arasında Elimi Bırakma dizisindeki yardımcı rolüyle ön plana çıktı ve dikkatleri üzerine çekti. Daha sonra suç drama dizisi Ramo'da küçük bir rolde oynayan Cemre Baysel, 2020 yılında Sol Yanım dizisinde rol aldı. 2021 yılında romantik komedi dizisi Baht Oyunu’nda Aytaç Şaşmaz’la birlikte başrolde yer alan güzel oyuncu, Sakla Beni dizisi ile kariyerine devam ediyor. Cemre Baysel kimdir nerelidir, hangi burç, boyu kaç cm, evli mi, eşi kim, sevgilisi kimdir, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve Cemre Baysel’in yaşamına dair merak edilen detaylar haberimizde sportsbet yer alıyor.

Sakla Beni dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncu kadrosu Sakla Beni dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncu kadrosu

Cemre Baysel aslen nereli?

Cemre Baysel aslen İzmirlidir. İzmir’de doğup büyüyen oyuncu, yaşamını İstanbul’da sürdürüyor. Cemre Baysel, lisans eğitimine Ege Üniversitesi Resim öğretmenliği bölümünde devam ediyor. Oyunculuk kariyerine 2014 yılında Yeşil Deniz dizisiyle başlayan Cemre Baysel, daha sonra İsimsizler dizisi, Payitaht Abdülhamid dizisi, Elimi Bırakma dizisi, Ramo dizisi ve Sol Yanım dizisi ile devam etti.

Cemre Baysel burcu ne?

5 Şubat doğumlu olan oyuncu Cemre Baysel’in burcu Kova’dır. Televizyon ekranlarında yayınlanan ve büyük hayran kitlesine sahip olan dizilerde oynadıktan sonra Baht Oyunu dizisinde başrol oynayan Cemre Baysel, bu projelerde gösterdiği oyunculuk performansıyla büyük beğeni topladı. Güzelliği ile dikkat çeken oyuncu, yeni diziler, sinema filmleri ve dijital platform yapımları ile kariyerini sürdürüyor.

Uraz Kaygılaroğlu aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Uraz Kaygılaroğlu aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Cemre Baysel evli mi?

Oyuncu Cemre Baysel evli değil. Dizi ve sinema filmlerinin yanı sıra reklamlarda da oynayan güzel oyuncu, 2022 yılında La Rocha Posay, Flo ve Seçil Store reklamlarında oynadı. 2023 yılında New Well reklamı ile kameralar karşısına geçen Cemre Baysel, aldığı ödüller ile de dikkat çekiyor. Rol aldığı yapımlardaki oyunculuk performansı ile çok konuşulan oyuncu, büyük bir hayran kitlesine sahip. Ayrıca Şarkılar Bizi Söyler, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel ve İbrahim Selim ile Bu Gece programlarına da katıldı.

Cemre Baysel sevgilisi kim?

Oyuncu Cemre Baysel’in bilinen son sevgilisi kendisi gibi oyuncu olan Aytaç Şaşmaz’dır. Çift geçtiğimiz yıl ayrıldı. 2021 yılında İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen 7. Altın 61 Ödülleri’nde Baht Oyunu dizisi ile Yılın En İyi Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncusu ödülünü alan Baysel, aynı yıl 47. Altın Kelebek Ödülleri’nde Yükselen Yıldız Ödülünün sahibi oldu. 2022 yılında ise 6. Kızlar Soruyor Yılın En’leri Ödülleri’nde Yılın En İyi Dizi Çifti (Cemre & Aytaç) ödülünü sportsbet giriş aldı.

Gökçe Eyüboğlu aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Gökçe Eyüboğlu aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Cemre Baysel oynadığı tv dizileri filmleri

 • 2014-2016 - Yeşil Deniz - Gonca Makasçı
 • 2017 - İsimsizler - Gülperi
 • 2017-2018 - Payitaht Abdülhamid - Firuze
 • 2018-2019 - Elimi Bırakma - Melis Çelen
 • 2020 - Ramo - Fatoş
 • 2020-2021 - Sol Yanım - Biricik Ergün
 • 2021 - Baht Oyunu - Ada Tözün
 • 2022 - Senden Daha Güzel - Efsun Armağan
 • 2023 - Aşk Filmi - Yaz Akdeniz
 • 2023 - Bozkır dizisi – Sevda (BluTV)
 • 2023 - Sakla Beni - İncila

Hilal Altınbilek aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Hilal Altınbilek aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri