Cengizhan Aslan, son zamanlarda isminden sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Özellikle finans, borsa ve ekonomi alanlarında sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile en çok dikkate alınan isimlerden bir tanesi haline gelen Aslan, günümüzde yatırım Dünyasına giriş yapan ya da yapmayı düşünen insanlara doğru ve anlaşılır  tavsiyeler vererek kişilerin başarıya en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

Borsa gibi bilinmez bir mecrada her yeni yatırımcı kaybetme korkusuyla karşı karşıyadır. Böylesine dalgalı denizde Cengizhan Aslan gibi güvenilir bir kaptanla her yatırımcı cesaret ve güvenle kendini yola çıkmaya hazır hissetmektedir. Buna güven herkese cesurca adım atma ve attıkları adım karşısında sonucu ne olursa olsun destek verecek uzman bir ismin varlığıyla sağlanmaktadır.

Ekonominin uzman ismi Aslan, alanında eğitim almış bir uzman olduğu için piyasanın en güvenilir isimler arasında görülmektedir. Zira yatırım alanında eğitim almamış insanlardan tavsiye almak, yatırımcıların kötü sonuçlar ile karşı karşıya kalmasına sebebiyet verebilmektedir.

Uzun vadede başarılı olmak ve yatırım dünyasında emin adımlar ile hareket etmek isteyen bireyler, Cengizhan Aslan sayesinde bu isteklerini yerine getirebilmektedir. Finans Sektöründe ismini sıkça duyuran Cengizhan Aslan , pek çok yatırımcının ilgisini çekmekte ve pek çok farklı araştırmaya konu olmaktadır.

Cengizhan Aslan’dan destek almak isteyen yatırımcılar, Cengizhan Aslan kimdir, Cengizhan Aslan güvenilir midir gibi birçok soruya yanıt aramaktadır. Eğer siz de uzman ekonomist ile ilgili bu ve bu gibi sorulara yanıt arıyorsanız, aşağıdaki söz konusu  başlıkları inceleyebilirsiniz.

Cengizhan Aslan Ekonomist

Cengizhan Aslan  Kimdir?

Cengizhan Aslan, uzun yıllardır ekonomi ve borsa alanında çalışmalar yapan başarılı bir finans ve ekonomi uzmanıdır. 1997 yılında Isparta ’da dünyaya gelen Aslan, Nur Özberk İlkokulu’na gitmiştir. Daha sonrasında ise Isparta  Anadolu Lisesi’nde ortaöğrenimini tamamlamıştır. Akdeniz Üniversitesi’nde İktisat okuyan Cengizhan Aslan, lisans eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’a giderek Marmara Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimi almıştır.

Bu yükseköğrenim kurumunda hem “Sermaye Piyasası ve Borsa” hem de “Uluslararası Politik Ekonomi” alanlarında yüksek lisans eğitimini bitirmiştir.  Koyu Bir Fenerbahçe Taraftarı Olan Aslan, Halen aktif bir şekilde Fenerbahçe Kongre Üyeliği yapmaktadır. @cengizhanaslanvip instagram adresinde aktif bir şekilde yorum, görüş ve bilgi paylaşımı yapmaktadır. Cengizhan Aslan, başarılı bir eğitim hayatının yanı sıra başarılı bir kariyer hayatına da sahiptir. Cengizhan Aslan’ın  kariyer hayatı 2019 yılında başlamıştır. Bu seneden itibaren pek çok yurtdışı ve yurtiçi merkezli firmada araştırmacı, fon yöneticisi ve stratejist olarak görev yapmıştır. Phillip Capital , Ahlatcı Yatırım ve GCM kurumlarında trader pozisyonunda çalışmıştır.  https://cengizhanaslan.com ve t.me/cengizhanaslan telegram adresinden detaylı bilgilerine ulaşmakta mümkündür. Günümüzde ise birden fazla yurtdışı merkezli aracı kurumda anlaşmalı olarak trader uzmanlığı, gayrimenkul ve araç alım satım işi ile de uğraşmaktadır.

Ekonomist Cengizhan Aslan

Cengizhan Aslan  ile Ekonomi

Cengizhan Aslan, ekonomi dünyasına olan farklı bakış açısı ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Uzman ekonomist Cengizhan Aslan, yaptığı tüm çalışmalarında bilgi birikimini, deneyimlerini ve modern görüşünü bir araya getirmektedir.

Veri ve bilgi analizi konusunda uzman olan ve bu sayede de yatırım araçları üzerine başarılı teknik analizler gerçekleştiren Aslan, uygulamış olduğu yöntemler ile nokta atışı tahminlerde bulunabilmektedir. Pek çok ekonomistten farklı olarak sadece aylık analizler değil, günlük, haftalık ve yıllık analizler de gerçekleştiren Aslan, hem kısa hem de uzun vadede yatırım yapmak isteyen bireylere yardımcı olmaktadır.