Oyuncu Ceren Yalazoğlu Karakoç'ın hayatı, biyografi bilgileri ve oyunculuk kariyerine dair detaylar merak ediliyor. Ceren Yalazoğlu Karakoç aslen nereli, Ceren Yalazoğlu Karakoç burcu ne, Ceren Yalazoğlu Karakoç evli mi eşi sevgilisi kimdir, Ceren Yalazoğlu Karakoç boy kilo kaç, Ceren Yalazoğlu Karakoç oynadığı diziler filmler nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 1984 doğumlu oyuncu Ceren Yalazoğlu Karakoç, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sahne ve Görüntü Sanatları Bölümü mezunudur. 2010 yılında dizi oyunculuğuna başlayan güzel oyuncu ilk olarak Şefkat Tepe dizisinde Ruken karakterine hayat verdi.

Yetenekli oyuncu Ceren Yalazoğlu Karakoç, 2011-2018 yılları arasında tam dokuz sene boyunca Ankara'da çekilen bir günlük dizi olan Beni Affet dizisinde oynadı. Star TV'de yayımlanan bu dizide canlandırdığı Kader Kayacan karakteri ile geniş kitleler tarafından tanındı ve sevildi. 2015 yılında Aysa Produksiyon yapımı Terapi Ötesi adlı oyunu sahneledi. Ceren Yalazoğlu Karakoç kimdir nerelidir, hangi burç, evli mi, eşi sevgilisi kimdir, boyu kaç, kilosu kaç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde mokkabet yer alıyor.

Müjde Uzman aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Müjde Uzman aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler

Ceren Yalazoğlu Karakoç aslen nereli?

Ceren Yalazoğlu Karakoç aslen Ankaralıdır. Ankara'da dünyaya gelen oyuncu, Çanakkale'de büyümüştür. 2020 yılında Maria ve Mustafa dizisinde Çiçek karakterini canlandırdı.

Ceren Yalazoğlu Karakoç burcu ne?

17 Ağustos 1984 tarihinde doğan oyuncu Ceren Yalazoğlu Karakoç'un burcu Aslan'dır. Oyuncu 2021 yılında Akıncı ve İçimizden Biri dizilerinde yer almıştır.

Evrim Alasya aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Evrim Alasya aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler

Ceren Yalazoğlu Karakoç evli mi eşi sevgilisi kimdir?

Ceren Yalazoğlu Karakoç evlidir. 39 yaşındaki yetenekli oyuncu Ceren Yalazoğlu Karakoç'un eşi oyuncu Osman Karakoç'tur. 2013 yılında evlenen çiftin çocukları bulunmamaktadır.

Ceren Yalazoğlu Karakoç boy kilo kaç

Ceren Yalazoğlu Karakoç'un boyu 1,67 cm, kilosu 55'dir. Güzelliği ve yeteneği ile dikkat çeken oyuncu 2022 yılından bu yana Kızılcık Şerbeti adlı dizide Nursema Ünal karakterini canlandırmaktadır. Oyuncu kariyerini yeni yapımlarla mokkabet giriş sürdürmektedir.

Barış Kılıç aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı diziler filmler Barış Kılıç aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı diziler filmler

Ceren Yalazoğlu Karakoç oynadığı diziler filmler

  • 2010 - Şefkat Tepe - Ruken
  • 2011-2018 - Beni Affet - Kader Kayacan
  • 2020 - Maria ile Mustafa - Çiçek
  • 2021 - Akıncı
  • 2021 - İçimizden Biri - Hatun Güler
  • 2022 - Kızılcık Şerbeti - Nursema Ünal

Seda Türkmen aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir boyu kaç oynadığı diziler filmler Seda Türkmen aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir boyu kaç oynadığı diziler filmler