Çetin Ceviz 2 filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Çetin Ceviz 2 filmi nerede çekildi, Çetin Ceviz 2 filmi hangi köyde çekildi, Çetin Ceviz 2 filmi hangi kanalda oynuyor, Çetin Ceviz 2 filmi oyuncuları isimleri nedir, Çetin Ceviz 2 filmi ne zaman çekildi sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Tahsin rolü ile Fırat Tanış, Hatice rolü ile Ayça Erturan, Muhtar rolü ile Ayhan Taş ve Necip rolü ile Beyti Engin paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Gürsu Gür, Özgün Aydın, Zeynep Kankonde, Sabahattin Yakut, Hilmi Özçelik, İlay Erkök ve Deniz Özerman rol alıyor. Filmde, herkes tarafından uğursuz olarak görülen Hatice sonunda aradığı aşkı bulmuş ve Tahsin ile evlenmiştir. Düğün geceleri Tahsin’in babasının vefat haberi ile yeni evli çiftimiz apar topar köyün yolunu tutar. Babasının mirasının açıklanması ise herkesin ikinci bir şok yaşamasına sebep olur çünkü babası tüm mirasını Tahsin’e bırakmıştır. Tahsin’in kardeşleri ve köylülerle açık olan arası bu haberden sonra iyice bozulur. Yalnız ortada kimsenin bilmediği bir gömü vardır ve kardeşler bu gömüyü bulmak için kolları sıvarlar. Tahsin ve Hatice ise tüm yaşadıklarından sonra kendilerine kalan mirası sürpriz bir şekilde değerlendirmeye karar verirler. Çetin Ceviz 2 filminin çekildiği köy nerede çekilmiştir, çekim yeri, hangi şehirde çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri, ne zaman çekildi, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde celtabit yer alıyor.

Çetin Ceviz filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Çetin Ceviz filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

Çetin Ceviz 2 filmi ne zaman çekildi?

Çetin Ceviz 2 filmi 2016 yılında çekildi. Çetin Ceviz filminin devam filmi olarak çekilen yapımın yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Ömer Faruk Yardımcı oturuyor. Komedi türünde çekilen yapım izleyenleri kahkahaya boğacak.

Çetin Ceviz 2 filmi nerede çekildi?

Çetin Ceviz 2 filmi İstanbul’un Şile ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri için Şile’de çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Çekimlerin büyük bir bölümün Şile sınırları içinde yapıldığı bilinmektedir. Film farklı tarihlerde televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor.

Yahşi Batı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Yahşi Batı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Çetin Ceviz 2 filmi hangi köyde çekildi?

Çetin Ceviz filmi İstanbul’un Şile ilçesine bağlı bir köyde çekildi. Marmara Bölgesi’nin kuzeydoğusunda, Karadeniz kıyısında yer alan Şile ilçesinde Çetin Ceviz 2 filminin çekim setleri kurularak çekimler yapılmıştır.

Çetin Ceviz 2 filmi hangi kanalda oynuyor?

Çetin Ceviz 2 filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 2 Temmuz Pazar günü saat 16.00’da Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. D Productions tarafından Kanal D için çekilen film eğlenceli sahneleri ile celtabit giriş ekranlara geliyor.

Zoraki Misafir filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Zoraki Misafir filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Çetin Ceviz 2 filmi oyuncuları isimleri

 • Fırat Tanış (Tahsin)
 • Ayça Erturan (Hatice)
 • Ayhan Taş (Muhtar)
 • Beyti Engin (Necip)
 • Gürsu Gür (Fazıl)
 • Özgün Aydın (Ürkek)
 • Zeynep Kankonde (Ümüş)
 • Sabahattin Yakut (Kudret)
 • Hilmi Özçelik (Hoca - İmam)
 • İlay Erkök (Ayşen)
 • Deniz Özerman (İmsak)
 • Banu Fotocan (Dürdane)
 • Ozan Uygun (Caner)

Bizum Hoca 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Bizum Hoca 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?