Çetin Ceviz filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Çetin Ceviz filmi nerede çekildi, Çetin Ceviz filmi hangi köyde çekildi, Çetin Ceviz filmi ne zaman çekildi, Çetin Ceviz filmi hangi kanalda oynuyor, Çetin Ceviz filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Tahsin rolü ile Fırat Tanış, Hatice rolü ile Ayça Erturan, Rıza rolü ile Mahir İpek, Muhtar rolü ile Ayhan Taş, Beyti Engin, Deniz Özerman, Zeynep Kankonde, Ulaş Torun, Cihan Ercan, Gökçe Yanardağ ve Sadettin Kanpalta rol alıyor. Filmde, Hatice çevresi tarafından uğursuz olarak nitelendirilmiş ve girdiği ortamlarda da bu durumundan dolayı dışlanan genç bir kadındır. Aradığı aşkı ve huzuru yaşadığı köyde bulamayan Hatice, şehre göç etmeye karar verir. Böylelikle hem çevre baskısından kurtulacak hem de talihsizliğini kırmış olacak. Hatice, üç kişilik zengin ve mutlu bir ailenin yanında çalışmaya başlar. Önceleri her şey yolunda gider. Sonunda aradığı mutluluğu ve huzuru bulduğunu düşünen genç kadın daha sonra ise tanık oldukları karşısında her şeyin o kadarda mükemmel olmadığının farkına varır. Çetin Ceviz filminin çekildiği köy nerede çekilmiştir, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde betfurther yer alıyor.

Bizum Hoca 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Bizum Hoca 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Çetin Ceviz filmi ne zaman çekildi?

Çetin Ceviz filmi 2016 yılında çekildi. Komedi, duygusal ve dram türlerinde çekilen film aynı yıl gösterime girdi. Yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı'nın ve Emre Kavuk'un beraber üstlendiği televizyon filminin yapımcılığı ise D Productions'a ait. Çok sevilen filmin ayrıca Çetin Ceviz 2 adını taşıyan devam filmi de çekilmiştir.

Çetin Ceviz filmi nerede çekildi?

Çetin Ceviz filmi İstanbul Şile’de çekildi. Şile, Marmara Bölgesi’nin kuzeydoğusunda, Karadeniz kıyısında yer alıyor. Filmin çekimleri için Şile'nin farklı noktalarında ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır. Eğlenceli filmin senaryosunu Ömer Faruk Yardımcı yazdı.

Şansımı Seveyim filmi nerede çekildi dere göl kenarı nerede çekilmiştir hangi kanalda oynuyor? Şansımı Seveyim filmi nerede çekildi dere göl kenarı nerede çekilmiştir hangi kanalda oynuyor?

Çetin Ceviz filmi hangi köyde çekildi?

Çetin Ceviz filmi Şile'nin bir köyünde çekildi. Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan Çetin Ceviz filmi İstanbul’un Şile ilçesinde bulunan bir köyde çekilmiştir. Çekimlerin büyük bölümü Şile’nin köyünde ve çevresinde yapılmıştır. Yapımcısı Ayşe Durmaz olan filmin hikayesi Ömer Faruk Yardımcı’ya ait. Filmin müziklerini Alp Yenier hazırladı.

Çetin Ceviz filmi hangi kanalda oynuyor?

Çetin Ceviz filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 1 Temmuz Cumartesi günü saat 16.00’da Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Köyünde uğursuz olduğu için koca bulamadığını düşünen Hatice’nin zengin bir evde hizmetçilik yaparken aradığı aşkı bulmasının hikayesi betfurther giriş ekranlara geliyor.

Baba Parası filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Baba Parası filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Çetin Ceviz oyuncu kadrosu karakterleri

 • Fırat Tanış (Tahsin)
 • Ayça Erturan (Hatice)
 • Mahir İpek (Rıza)
 • Ayhan Taş (Muhtar)
 • Beyti Engin (Necip)
 • Deniz Özerman (İmsak)
 • Zeynep Kankonde (Ümüş)
 • Ulaş Torun (Aykut)
 • Cihan Ercan (Ahmet)
 • Gökçe Yanardağ (Emel)
 • Sadettin Kanpalta (Mafya Babası)

Arif v 216 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Arif v 216 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri